Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: tym co nie byli

:bry::hi:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________

Kurna Robert ale mi się ta Etka długo aktualizuje, hmm ina 7.3

Ale myślisz , że ta 7.2 przestanie działać za 24 dni , ja myślę , ze po prostu według "nich" będzie nieaktualna i tyle , ale wszystko jeszcze będzie śmigać

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oglądacie le mans Audi na czele :kox:

Opublikowano

Chopy czy ktos wie czy czujnik temp wody w b5 afn jest ten sam do ecu i do klimatronika? Bo na klimatroniku mi szaleje temp i na liczniku tez ;/ skacze od 60 do 88 niezaleznie od obciazenia no i w ciagu chwili.. ma ktos pomysl?

G62 - odczyt dla ECU

G2 - odczyt dla wskaźnika temp. w liczniku i układu automatycznej klimatyzacji

G2/G62 to ten sam czujnik ( zespolony / dwu sekcyjny )

Z tego co napisałeś wnioskuję , że masz padniętą "sekcję" G2 czujnika dwu sekcyjnego G2/G62 :wink4: ... na początek do sprawdzenia wtyczka ... ale to rzadkość ... najprawdopodobniej ten czujnik masz do wymiany ... tylko proszę Cię kup ORI :cool1:

To :vaglogi: i bede wiedzial czy mi to tylko zegary swiruja i klima czy ecu tez. Pierwszy raz dzis podczas powrotu ze spota mi sie cos takiego zdarzylo, nie powiem, bo po pałowaniu nieco, jechalismy sobie sprawnie z wrzosem :D Jesli wyjdzie ze padł to zmieniam :)

Opublikowano

:hi:

dzięki za zlota - tym co byli :)

niestety wcześniej nie dałem rady wpaść

Opublikowano

Ja dziś niestety nie byłem na spocie bo odrabialiśmy piątek po Bożym Ciele :kwasny:

Opublikowano

Aaa no i bardzo dziekuje Robercie :)

Opublikowano

Robert ale S4 jest THE BEST

:hi: :hi: tym co nie byli

:bry::hi:

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________

Kurna Robert ale mi się ta Etka długo aktualizuje, hmm ina 7.3

Ale myślisz , że ta 7.2 przestanie działać za 24 dni , ja myślę , ze po prostu według "nich" będzie nieaktualna i tyle , ale wszystko jeszcze będzie śmigać

:no: PRZYPUSZCZAM ŻE JAK NIE COFNIESZ DATY TO SIĘ NIE URUCHOMI

Opublikowano

kurna 2 audi rozjebane :wallbash:

Opublikowano

To :vaglogi: i bede wiedzial czy mi to tylko zegary swiruja i klima czy ecu tez. Pierwszy raz dzis podczas powrotu ze spota mi sie cos takiego zdarzylo, nie powiem, bo po pałowaniu nieco, jechalismy sobie sprawnie z wrzosem :D Jesli wyjdzie ze padł to zmieniam :)

Dokładnie porównaj G2 z G62 ... w [b5] masz ten "komfort" , że włączasz VAGa w silniku z odczytem G62 a G2 sprawdzasz na 49 kanale klimatronika

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:43_________________________________________________

Robert ale S4 jest THE BEST

Noooo ... prawie jak moje :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

fajne zdjęcia :good:

Opublikowano

Hamer - dzięki za płytki :wink4:

Opublikowano

Ale i tak najfajniejszego padła nie było na tych zdjęciach :gwizdanie: ... :cool1:

:tongue4:

Opublikowano
:slina: :slina:
Opublikowano

:slina: :slina:

co się ślinisz :decayed:
Opublikowano

Foty klasa :good: :good: Nawet moja ma jakiś połysk haha :P

Opublikowano

Foty klasa :good: :good: Nawet moja ma jakiś połysk haha :P

Foty w miarę, a gdzie najlepsze wozidło :?:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 00:13_________________________________________________I co mamlasy śpicie co :?:

Dupaka wom w głowie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.