Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się rozgadali o teściowach ...

Tyś jest jeszcze na tym etapie ,że nie wiesz o czym my gadali :wink4: :gwizdanie:

Siema Śpiochy :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: artoroo

no wlasnie :)

Opublikowano

:hi:

Po nocnej akuszerce porażka totalna, jak do teraz 3 martwe młode :wallbash:

Nosz kur*a jasna.

Opublikowano

widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19 :naughty:

To ja nie będę na spoty jeździł, bo dobranocka się zaczyna :disgust::decayed:

Opublikowano

widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19 :naughty:

To ja nie będę na spoty jeździł, bo dobranocka się zaczyna :disgust::decayed:

:polew: :polew: smerfy i twój doppelganger Ważniak występuje :tongue4:

:bry: :bry:

Opublikowano

Tomek ustaw se nagrywanie :> ,Wiesiek mam na zbyciu małe . Nikt się nie kapnie ,że bez dowodu :wink4:.

Opublikowano

widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19 :naughty:

To ja nie będę na spoty jeździł, bo dobranocka się zaczyna :disgust::decayed:

:polew: :polew: smerfy i twój doppelganger Ważniak występuje :tongue4:

te smerf ciamajda, przyjedz to Ci pokleja ta lampa co ześ rozbił przy cofaniu.. i pokoza Ci jak stabilizator wyglądo, bo nawet nie wiesz czy mosz coś takigo :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19 :naughty:

To ja nie będę na spoty jeździł, bo dobranocka się zaczyna :disgust::decayed:

:polew: :polew: smerfy i twój doppelganger Ważniak występuje :tongue4:

te smerf ciamajda, przyjedz to Ci pokleja ta lampa co ześ rozbił przy cofaniu.. i pokoza Ci jak stabilizator wyglądo, bo nawet nie wiesz czy mosz coś takigo :gwizdanie:

nie bydz taki do przodu bo cie kiedy z tylu braknie :wink4:
Opublikowano

Nie ma opcji by nie miał stabilizatora ,jedynie co to będzie miał 15 mm pewnie.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________Chyba ,że 6-tki miały grubsze z powodu gabarytów samego wozidła. :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma opcji by nie miał stabilizatora ,jedynie co to będzie miał 15 mm pewnie.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________Chyba ,że 6-tki miały grubsze z powodu gabarytów samego wozidła. :mysli: :gwizdanie:

Ja już mu to mówiłem :cool1: ale to ciamajda i się nie zna :tongue4:

Opublikowano

Nie wszyscy są tak oblatani jak Ty :cool1:

Opublikowano

Fachowcy od autek się znaleźli :gwizdanie:

Opublikowano

Fachowcy od autek się znaleźli :gwizdanie:

Ty tam te koty licz :gwizdanie:

Opublikowano

Fachowcy od autek się znaleźli :gwizdanie:

Ty tam te koty licz :gwizdanie:

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

Opublikowano

Fachowcy od autek się znaleźli :gwizdanie:

Ty tam te koty licz :gwizdanie:

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Fachowcy od autek się znaleźli :gwizdanie:

Ty tam te koty licz :gwizdanie:

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

o Qfa...tałzen w plery to musi bolec :wallbash:

Opublikowano

Oj musi

Opublikowano

:bry: po robocie

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

No to ujnia :kwasny::thumbdown:

Opublikowano

:bry: po robocie

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

No to ujnia :kwasny::thumbdown:

:hi:

No trudno tak bywa, najgorsze jest to ze człowiek czekał na te maluchy bo je chciał. ;(

Zupełnie inaczej niż ze zwykłymi dachowcami.

Kurna pitło mi fajne autko z przed nosa :chytry:

Opublikowano

:hi:

:bry: po robocie

Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy :wallbash: a tu zawieche z przodu trza zrobić.

No to ujnia :kwasny::thumbdown:

:hi:

No trudno tak bywa, najgorsze jest to ze człowiek czekał na te maluchy bo je chciał. ;(

Zupełnie inaczej niż ze zwykłymi dachowcami.

Kurna pitło mi fajne autko z przed nosa :chytry:

były tylko trzy szkoda ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.