Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote::P

O 18 obiadu się nie je tylko kolację :tongue4:

jak sie robi od 9do 17 nawet w sobote to niestety obiad :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zjemy ich :kox:

Żeby się jeszcze ktoś postarał tak jak np. "my" :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

52294906.jpg

ten ranking się nie liczy bo jak miałem bana przez dwa miechy to nie mogłem pisać :foch:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

:hi:

:siema:

i jak tam czamu cie nie bylo na spocie ? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:siema:

i jak tam czamu cie nie bylo na spocie ? :gwizdanie:

pisałem nie odrobiłeś spamu :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:siema:

i jak tam czamu cie nie bylo na spocie ? :gwizdanie:

pisałem nie odrobiłeś spamu :gwizdanie:

a wiesz skleroza nie boli :kox:

Opublikowano

Vag błędów nie pokazał :mysli: albo mało chłodziwa albo nie mam pojęcia o co kaman :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 22:52_________________________________________________Daniel skleroze to moge mieć ja ale Ty :no:

Opublikowano

Artur a sprawdziłeś błędy na klimatroniku ?

Opublikowano

Hammer mi vagował więcej nie grzebaliśmy :no:

Opublikowano

Vag błędów nie pokazał :mysli: albo mało chłodziwa albo nie mam pojęcia o co kaman :mysli:

Jakby było mało czynnika powinien być błąd z czujnika niskiego ciśnienia

Opublikowano

Które kanały sprawdzić ?

Jakie wartości powinny tam być?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:10_________________________________________________Żadnych błędów nie było ,chyba ,że mi noe powiedział :przebiegly:

Opublikowano

to sprawdź jak masz mało czynnika to powinno wyjść a jak masz o wiele za ,mało to nie włącza się sprężara a wogóle to coś chłodzi czy nic

Opublikowano

Coś chłodzi ale w porównaniu z dniem wczorajszym to....... tylko dmucha :confused4:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:13_________________________________________________Nie wiem co jest :kwasny:

Opublikowano

a kiedy wymieniałeś filtr pyłkowy :mysli:

Opublikowano

Pare dni do tyłu[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:19_________________________________________________W czwartek

Opublikowano

a serwis klimy :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:20_________________________________________________co roku z układu ubywa kilkanaście procent czynnika

Opublikowano

Gdzieś przełom czerwca i lipca zeszłego roku ,uzupełniane chłodziwo i zmiana oleju.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________Jutro jak dam rade to podjade i się umówię na sprawdzenie.

Opublikowano

zmiana oleju :cool1::wtf: to idzie z czynnikiem ja mogę Ci polecić jest dobry gość w gaszowicach cała reszta to debile

Opublikowano

Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote::P

O 18 obiadu się nie je tylko kolację :tongue4:

a Ci o jedzeniu :facepalm: ja przez to wesele ledwo zyje :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.