Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem grzesiek, że Ty nie chcesz mi pomóc :> :tongue4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:32_________________________________________________btw... dzieki chopaki za wszelakie kombinacje! :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:bry::hi:

:hi:

:hi:

:bry::hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:decayed:

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 16:50_________________________________________________Ale burza idzie :gwizdanie:

Opublikowano

w Pawlowicach aktualnie atakuje dość fest.

Opublikowano

W Jejkowicach zara zacznie :rolleyes:

Normalne , weekend się zaczął to i padać będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

w Pawlowicach aktualnie atakuje dość fest.

W Jejkowicach zara zacznie :rolleyes:

Normalne , weekend się zaczął to i padać będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A u nas spokój ani kropelki. :decayed:

Opublikowano

w Pawlowicach aktualnie atakuje dość fest.

W Jejkowicach zara zacznie :rolleyes:

Normalne , weekend się zaczął to i padać będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A u nas spokój ani kropelki. :decayed:

O dziwo u nas też ani kropelka nie spadła z nieba , ale wyglądało to groźnie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ten kolega, który nie chce się ujawnić...

Arturooo też pytał kto śmiga na SWD 8GS7..., swoją drogą... w sobote widziałem tą fure zaparkowaną pod Rzepichą w Gl....

Kto studiuje architekture? :naughty:

przecież to fura Romka :cool1:

Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??

może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak

ps: H4mm3R fajne zdjęcia ze spota :good:

Opublikowano

Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??

może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak

Dzieki :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ps: H4mm3R fajne zdjęcia ze spota :good:

a gdzie Twoje :) ?

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??

może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak

Dzieki :)

idzie sciagnac bez sciagania :naughty: jasciagalem bez sciagania i malowalem :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:04_________________________________________________ja pierdziu juz ta godzina :shocked: ide sie szykawac na 8nastke :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:07_________________________________________________i nieprawda...zajmnie o wiele mniej czasu niz sciagniecie zderzaka :decayed:

Opublikowano

helol zrobiłem dziś logi - kurw... :no: nie idzie to za h...

odkręciłem tłumik za T dałem podkładki ok 4mm (chyba zamalo) niby cos lepiej ale nie do końca

mone jakiś magik cos z logów wyczyta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.