Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Współczucia ,ja mam jutro wolne :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Kurcze panowie coś mi zaczęło dziś trzaskać podczas jazdy do roboty :kwasny:

Trzaski niezależne od obrotów silnika, ale wzmagały się wraz z prędkością...gdzieś powyżej 50/h ....

Odgłos prawie taki sam jak tego dzyndzla w kole fortuny :polew: ....im szybciej kręci się koło, tym bardziej go słychać w dodatku dźwięk niemalże identyczny ("plastikowy")...... nie wiem jak to zobrazować inaczej.......

Co to do cholery może byc? Auto musi być non stoper na chodzie.. nie podoba mi sie to ;(

Opublikowano

Hmmmm...........łożyska ? Trzaska przy jeździe na wprost? Czy bardziej słyszalne w skręcie jeśli tak, to którym?

Opublikowano

:hi:

Kurcze panowie coś mi zaczęło dziś trzaskać podczas jazdy do roboty :kwasny:

Trzaski niezależne od obrotów silnika, ale wzmagały się wraz z prędkością...gdzieś powyżej 50/h ....

Odgłos prawie taki sam jak tego dzyndzla w kole fortuny :polew: ....im szybciej kręci się koło, tym bardziej go słychać w dodatku dźwięk niemalże identyczny ("plastikowy")...... nie wiem jak to zobrazować inaczej.......

Co to do cholery może byc? Auto musi być non stoper na chodzie.. nie podoba mi sie to ;(

:hi:

Na pewno nie łożysko bo jak jest zepsute to huczy, może kamień w oponie albo gwóźdź. :przebiegly:

A w którym kole :?:

Opublikowano

a moze ci sie ktoras "oslonka" plastikowa w okolicy ktoregos kola poluzowala, uszczerbila itd :chytry:

Opublikowano

trzaska zwykle przegub :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

trzaska zwykle przegub :gwizdanie: :gwizdanie:

Przegub terkoce i to w skręcie :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:27_________________________________________________

:hi:

:hi:

A TY masz wolne :?:

Opublikowano

trzaska zwykle przegub :gwizdanie: :gwizdanie:

Przegub terkoce i to w skręcie :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:27

Przeca kolega mowi ze terkocze jak kolo fortuny :D i nie musi w skrecie, jak bedzie ubity to i po prostej bedzie terkotal

Opublikowano

trzaska zwykle przegub :gwizdanie: :gwizdanie:

Przegub terkoce i to w skręcie :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 12:27

Przeca kolega mowi ze terkocze jak kolo fortuny :D i nie musi w skrecie, jak bedzie ubity to i po prostej bedzie terkotal

Może być, ale w takim wypadku to ładnie dojechany jak na wprost już wali.

Opublikowano

dojechany jak dojechany, ale ze wczesniej nie zwrocil uwagi te mu tyrkocze przy skrecie :mysli: :?:

Opublikowano

nie wiadomo co to mo moze jakas hujnia i od razu sie rozpieprzyl?? Jesli to przegub..

Opublikowano

Nie nie, nie to nie przegub.

Przy 50/h wzwyż słychać ...śmieszy mnie to porównanie ale każdy kto oglądał koło fortuny wie jak terkocze ten dzyndzel...albo plastikowa karta - włóżw szprychy...cos takiego...poniżej 50ciu nie slychac...

Nie mam pojecia bo wysiadłem z auta i długa do roboty...

Wiesiek, może cos w oponie, ale to slychac byloby caly czas :mysli: :mysli: :mysli:

Osłona... szczerze moze jakiś plastik przy wiekszej prędkości od wiatru gdzieś stuka... nie wiem... wróce, sprawdze.

Szukam chętnego kto przy 60/h zerknie w podwozie :polew:

Opublikowano

:hi:

A TY masz wolne :?:

Dziś akurat kończy mi się L4 :(

:tongue4:

Opublikowano

Szukam chętnego kto przy 60/h zerknie w podwozie :polew:

tiaa... :polew: i potem ten ktos bedzie na operacje plastyczna zbieral :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.