Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z czego się śmiejesz za chwilę nie będziesz do łóżeczka widział, taki stary będziesz :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież mówię ,że już idę :tongue4: :>

Opublikowano

Cysaroki to mają wena

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:01_________________________________________________

przecież mówię ,że już idę :tongue4: :>

No to idź :tongue4:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:02_________________________________________________Spadam narka :hi:

Opublikowano

:bry: siema chłopaki...jak było na spocie?sorki że ja nie wpadłem ale też miałem spota :decayed: najpierw w kościele a potem w domu przyjęć heheh...wiesiek sory że sie nie odezwałem male miałem urwanie głowy..ale nastepnym razem juz napewno będę :>

Witaj w klubie :decayed:.............................no i Wszystkiego Najlepszego

no dzięki...czy to bedzie takie najlepsze i dobre to sie okaze :polew:

Opublikowano

Coś na spocie podsluchalem ze ktoś potrzebuje cześci do rozrządu. Gosc o nicku tom77 robi swietne ceny, sam bralem od niego pasek rozrzadu z gatesa to puscil mi za 50zł, filtr paliwa za 60zł. dobre ma ceny i szybka obsluga :)

Opublikowano

:hi:

no dzięki...czy to bedzie takie najlepsze i dobre to sie okaze

Dobrze żeś się ożenił, co się będziesz miał lepiej niż ja :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no dzięki...czy to bedzie takie najlepsze i dobre to sie okaze

Dobrze żeś się ożenił, co się będziesz miał lepiej niż ja :gwizdanie:

wszyscy mi to mówia :>

Opublikowano

:hi:

no dzięki...czy to bedzie takie najlepsze i dobre to sie okaze

Dobrze żeś się ożenił, co się będziesz miał lepiej niż ja :gwizdanie:

Przecież napisałem witaj w klubie :decayed:

Opublikowano

Przecież napisałem witaj w klubie :decayed:

Straceńców :facepalm::giveheart: :drool: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::zemdlal: :ranting1: :bicz3: :jerk:

Opublikowano

Przecież napisałem witaj w klubie :decayed:

Straceńców :facepalm::giveheart: :drool: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::zemdlal: :ranting1: :bicz3: :jerk:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

ujdzie :rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 13:49_________________________________________________robert tak swoje jajca dziennie poleruje :decayed:

Opublikowano

robert tak swoje jajca dziennie poleruje :decayed:

szacun :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

robert tak swoje jajca dziennie poleruje :decayed:

:ssij:

Opublikowano

:bry::hi:

robert tak swoje jajca dziennie poleruje :decayed:

:ssij:

:Poleruj: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Coś na spocie podsluchalem ze ktoś potrzebuje cześci do rozrządu. Gosc o nicku tom77 robi swietne ceny, sam bralem od niego pasek rozrzadu z gatesa to puscil mi za 50zł, filtr paliwa za 60zł. dobre ma ceny i szybka obsluga :)

Tomka znam już kilka ładnych latek :cool1::wink4:

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 14:59_________________________________________________

:Poleruj: :decayed: :decayed: :decayed:

A Ty potem possiesz :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.