Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

koledzy...kiedy nastepny SPOT :?: Bo nie bylem juz ho...hoo.hoo :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

za 2 tyg pewnie :D jak bedziesz sie wybieral odezwij sie, moze kulniemy sie razem skoro z Żor jesteś :)[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 11:11_________________________________________________Panowie, kto zdejmowal dokladke z tylnego zderzaka w B5? idzie to zrobic bez sciagania zderzaka??

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry: siema chłopaki...jak było na spocie?sorki że ja nie wpadłem ale też miałem spota :decayed: najpierw w kościele a potem w domu przyjęć heheh...wiesiek sory że sie nie odezwałem male miałem urwanie głowy..ale nastepnym razem juz napewno będę :>
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: siema chłopaki...jak było na spocie?sorki że ja nie wpadłem ale też miałem spota :decayed: najpierw w kościele a potem w domu przyjęć heheh...wiesiek sory że sie nie odezwałem male miałem urwanie głowy..ale nastepnym razem juz napewno będę :>

:hi:

Spoko i Najlepszego na Nowej Drodze Życia :wink4:

A tak cichaczem to na kawalerskie nic nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 19:40_________________________________________________Robert ETKA kończy nam się za 36 dni :wallbash:

Opublikowano

Robert ETKA kończy nam się za 36 dni :wallbash:

Wiem , ale śmigać chyba będzie dalej tylko będzie "nieaktualna" :wink4:

[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:18_________________________________________________

No no no :good: szczególnie ta szara [b6] :slina: :slina: :slina:

:tongue4:

Opublikowano

:bry: siema chłopaki...jak było na spocie?sorki że ja nie wpadłem ale też miałem spota :decayed: najpierw w kościele a potem w domu przyjęć heheh...wiesiek sory że sie nie odezwałem male miałem urwanie głowy..ale nastepnym razem juz napewno będę :>

Witaj w klubie :decayed:.............................no i Wszystkiego Najlepszego

Opublikowano

:bry: siema chłopaki...jak było na spocie?sorki że ja nie wpadłem ale też miałem spota :decayed: najpierw w kościele a potem w domu przyjęć heheh...wiesiek sory że sie nie odezwałem male miałem urwanie głowy..ale nastepnym razem juz napewno będę :>

Witaj w klubie :decayed:.............................no i Wszystkiego Najlepszego

Ty tam lepiej się do Kasi przytul a nie forum przglądać :decayed:

Opublikowano

wyluzuj wszystko się załatwi :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wyluzuj wszystko się załatwi :gwizdanie: :decayed:

No to załatwiaj :cool1:

Opublikowano

Ty też luzuj :decayed:,zrobię jeszcze potomka i kto będzie na spotach go bawił :gwizdanie: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ty też luzuj :decayed:,zrobię jeszcze potomka i kto będzie na spotach go bawił :gwizdanie: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie wiem na co czekasz, a bawił będziesz TY :tongue4:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:52_________________________________________________Idę nyny rano pobudka :hi:

Opublikowano

dobra :disgust: ,to idę zrobić

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.