Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: :good:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na II do roboty :wallbash:

Opublikowano

Na II do roboty :wallbash:

Wiesiek Ty to nie odpuścisz :gwizdanie:

Opublikowano

Na II do roboty :wallbash:

Wiesiek Ty to nie odpuścisz :gwizdanie:

Ni hu hu :kox:

Opublikowano

:hi:

Arek wróciłeś ? na spocie będziesz ?[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 10:54_________________________________________________Gdzie jest Laki bo chciał ELSE a nic się nie odzywa :cool1:

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 13:49_________________________________________________

Tak, A6'tka z ramkami Audi A4 Klub Polska :decayed:

:hi:

Powitać w ten piękny rześki poranek :>

on by tych ramek nawet nie zauważył :decayed: :decayed:

jesli myslisz ze trafiles na tepego ktory nie odrozni a4 od a6 to jestes w bledzie.. :kwasny:

wejdź sobie synek w jego wątek o autku a zrozumiesz o co chodzi :wink4: a na żywo jadąc za nim w nocy nie sposób odróżnić Jej od A6tki - nie jeden znawca połamał by tu sobie nogę :wink4::cool1:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki głupi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Więcej tego błędu bym nie popełnił :naughty:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki głupi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Więcej tego błędu bym nie popełnił :naughty:

ciekawe co na to pewna Pani :naughty::cool1:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki głupi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Więcej tego błędu bym nie popełnił :naughty:

ciekawe co na to pewna Pani :naughty::cool1:

Jest tego samego zdania co Pan :decayed::polew:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki głupi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Więcej tego błędu bym nie popełnił :naughty:

ciekawe co na to pewna Pani :naughty::cool1:

Jest tego samego zdania co Pan :decayed::polew:

i to się nazywa zgodne i szczęśliwe małżeństwo :decayed: nie ma miejsca na nieporozumienia :decayed:

Opublikowano

ciekawe co na to pewna Pani :naughty::cool1:

Ona wie że jak bym ją zabił w dniu ślubu to bym już 10 lat na wolności był. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek wróciłeś ? na spocie będziesz ?

:hi:

no jak każdy weekend jestem w domu, a na spot się wybieram :)

Opublikowano

:hi:

Arek wróciłeś ? na spocie będziesz ?

:hi:

no jak każdy weekend jestem w domu, a na spot się wybieram :)

:good:

Opublikowano
  • Autor

a co tam u was słychować bo nie jestem na bieżąco :embarrassed:

Opublikowano

Laki jest gdzieś w pobliżu ślubnego kobierca :)

Co żeni się :?: :facepalm:

wtedy żeś tez był taki mądry :decayed: ? :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Następny początkujący.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.