Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert[/b] bierz tego Sonaxa cośmy kupili spróbuj, on jest do polerki bo jest lekko ścierny i dodatkowo woskuje.

O co dokładnie chodzi? :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Roz na pół roku się zjawił a akurat szpicy nie było to i reszta uciekła. :kox:

Opublikowano

:hi:

hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Roz na pół roku się zjawił a akurat szpicy nie było to i reszta uciekła. :kox:

no fatk wiadomo ze szpica trzymie calo impreza :P i jak ich ni ma to spot slaby wiec i chetnych mniej ale zech sie kurde serio wybierol i wybierol w koncu zech dotal a tu zonk :rolleyes:

Opublikowano

No trudno, zdarza się :embarrassed:

Opublikowano

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Do golenia :?: :naughty:

Opublikowano

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Do golenia :?: :naughty:

Robert sie na sucho goli :gwizdanie:

Opublikowano

Robert sie na sucho goli :gwizdanie:

Bo Robert to prawdziwy twardziel :paker::silacz::bokser:

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 15:32_________________________________________________

Robert sie na sucho goli :gwizdanie:

Bo Robert to prawdziwy twardziel :paker::silacz::bokser:

Ja się nie golę , ja podpalam gazetę i opalam zarost :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 15:33_________________________________________________

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Tą od Siemiana ? :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:siema:

Opublikowano

Robert sie na sucho goli :gwizdanie:

Bo Robert to prawdziwy twardziel :paker::silacz::bokser:

Ja się nie golę , ja podpalam gazetę i opalam zarost :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Roz na pół roku się zjawił a akurat szpicy nie było to i reszta uciekła. :kox:

no fatk wiadomo ze szpica trzymie calo impreza :P i jak ich ni ma to spot slaby wiec i chetnych mniej ale zech sie kurde serio wybierol i wybierol w koncu zech dotal a tu zonk :rolleyes:

ale za to we dwóch z lakim mieliście bardziej intymnie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 17:41_________________________________________________

:bry::hi:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 15:32_________________________________________________

Robert sie na sucho goli :gwizdanie:

Bo Robert to prawdziwy twardziel :paker::silacz::bokser:

Ja się nie golę , ja podpalam gazetę i opalam zarost :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 15:33_________________________________________________

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Tą od Siemiana ? :good:

świnie się nie golą :decayed:

Opublikowano

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Tą od Siemiana ? :good:

Gynau :>

To kiedy się zgadamy , wpadniesz do mnie na kawkę albo ja do Ciebie i odbiorę :wink4:

THX :notworthy::good:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:05_________________________________________________

świnie się nie golą :decayed:

przez to cały czas taki zarośnięty łazisz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Robert mam dla Ciebie pianke :wink4:

Tą od Siemiana ? :good:

Gynau :>

To kiedy się zgadamy , wpadniesz do mnie na kawkę albo ja do Ciebie i odbiorę :wink4:

THX :notworthy::good:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:05_________________________________________________

świnie się nie golą :decayed:

przez to cały czas taki zarośnięty łazisz :gwizdanie: :cool1:

ja pożycz mi ta Twoja gazeta :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Tomek rodzice A3 jeszcze szukają ? :mysli:

Znalazłem coś ciekawego >>> http://allegro.pl/fiat-uno-1-3-turbo-jak-audi-a3-i1610490355.html :kox:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:24_________________________________________________Patrzcie czego Decks szuka :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205203.0;topicseen ... a tu nawet już nie zajrzy :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.