Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to teraz 14.V cie nie bedzie :?: szkoda a napiłbym sie z tobą no i z reszta też :kox::decayed:

No niestety ida na urodziny :kwasny: ... też bym się napił z Wami :rolleyes::slina::naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to teraz 14.V cie nie bedzie :?: szkoda a napiłbym sie z tobą no i z reszta też :kox::decayed:

No niestety ida na urodziny :kwasny: ... też bym się napił z Wami :rolleyes::slina::naughty:

szkodaaa :confused4:

Opublikowano

szkodaaa :confused4:

Nooo :kwasny:

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:35_________________________________________________Daniel i jak przełącznik szyb w tamtej [b6] opanowany :?:

Opublikowano

tak opanowany był kabelek poluzowany , jeszcze raz dzięki za info :good: ale bede mial do ciebie interes w sprawie manetki :> :gwizdanie:

Opublikowano

... ale bede mial do ciebie interes w sprawie manetki :> :gwizdanie:

możemy kiedy to "opanować" tylko muszę wcześniej wiedzieć co od kumpla pożyczę klucz do odkręcenia kiery i taki dłuugi torx (bo nie mam takiego ) , no i VAG mi nie działa :kwasny:

tak opanowany był kabelek poluzowany ...

a klipsów ile uleciało ?

Opublikowano

... ale bede mial do ciebie interes w sprawie manetki :> :gwizdanie:

możemy kiedy to "opanować" tylko muszę wcześniej wiedzieć co od kumpla pożyczę klucz do odkręcenia kiery i taki dłuugi torx (bo nie mam takiego ) , no i VAG mi nie działa :kwasny:

tak opanowany był kabelek poluzowany ...

a klipsów ile uleciało ?

VAG to ja mam ;) [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:41_________________________________________________

a klipsów ile uleciało ?

cud ale wszystkie sa całe :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:42_________________________________________________ale powiem ci że auto niezle musi miec nadupane km bo kiera i gałka jest tak przetarta ze szok a ma niby 172tys km ale Artur może sprawdzi mi historie :)

Opublikowano

VAG to ja mam ;)

No to spoko :wink4:

cud ale wszystkie sa całe :naughty:

No to cufalem Ci się udało :good: , mi też w jednych drzwiach ani jeden się nie złamał

ale powiem ci że auto niezle musi miec nadupane km bo kiera i gałka jest tak przetarta ze szok a ma niby 172tys km ale Artur może sprawdzi mi historie :)

Jak wszystkie ( prawie ) ma ~ 180 kkm :przebiegly:

Opublikowano

Spadać spać

Narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

Opublikowano

:bry::siema:

Pretor, popieram :)

Opublikowano

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

Stanowczo popieram :good:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Pretor bo się zarumienię :embarrassed: :>.

Luzik .

Opublikowano

:siema: :siema:

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

popieram i podpisuje się pod tą petycją chociaż nie mam a4 :)
Opublikowano

:hi:

dziękuję Wam wszystkim za życzenia! kurde coraz mniej uciechy robią mi te urodziny :tongue4: stary chop usz zymnie pomału :rolleyes:

Opublikowano

.... stary chop usz zymnie pomału :rolleyes:

A co my mamy tu (niektórzy :gwizdanie: ) powiedzieć ,trójka z przodu .......nawet na liczniku w aucie jeszcze tyle nie mam ,choć to też pewnie kwestia czasu :wink4:

Opublikowano

.... stary chop usz zymnie pomału :rolleyes:

A co my mamy tu (niektórzy :gwizdanie: ) powiedzieć ,trójka z przodu .......nawet na liczniku w aucie jeszcze tyle nie mam ,choć to też pewnie kwestia czasu :wink4:

27.07 to już nie tak daleko :decayed:

Opublikowano

:hi:

A mnie nikt nie złożył życzeń, takich mam kumpli :beksa::smutas:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek Spóźnione Ale Szczere Życzenia Wszystkiego Najlepszego :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:embarrassed:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:17_________________________________________________

Koledzy pomóżcie mi w nadaniu dla Artura statusu klubowicza. Chłopak zasługuje na to jak mało kto na forum. Prawie co tydzień zapiepsza na spoty do BB i Rybnika, jest bardzo zintegrowany z grupą, zawsze chętnie każdemu pomaga, mało tego, wychodzi sam z pomocą dla innych klubowiczów. Jest w środowisku A4 i nie tylko bardzo lubiany. Ja miałem tydzień temu wypadek (baba mi wymusiła) i jeździłem pożyczonym uno, wczoraj ni to dziadostwo nawaliło, zadzwoniłem do Artura czy ma namiary na jakiegoś mechanika który może mi to zabrać do naprawy. Artur po chwili był już na miejscu i mnie odholował do mechanika. Dodatkowo jako że nie miałem czym dojeżdżać do pracy sam zaproponował pożyczenie swojej A4 na kilka dni. Arturoo to nie jest użytkownik forum tylko prawdziwy klubowicz więc uważam, że powinien otrzymać taki status. Pisałem już w tej sprawie do naszego moderatora. Kto uważa podobnie jak ja proszę o przyłączenie się do nadania Arturowi statusu klubowicza.

Popieram jak najbardziej :good:

... ale to Artur musi sobie sam zażyczyć takowego statusu i napisać do Huga >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=pm;sa=send;u=2

Artur >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28150.0 - 7 podpunkt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.