Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mocie kiery namiary na zderzak Sline ( na razie przód ) ? Chca kupić kiedy jak była by jako okazja

badboy kupił za 150zł :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mocie kiery namiary na zderzak Sline ( na razie przód ) ? Chca kupić kiedy jak była by jako okazja

badboy kupił za 150zł :gwizdanie:

przód za 150 :cool1: Mi się wydaje , że tył :cool1:

Opublikowano

Mocie kiery namiary na zderzak Sline ( na razie przód ) ? Chca kupić kiedy jak była by jako okazja

badboy kupił za 150zł :gwizdanie:

przód za 150 :cool1: Mi się wydaje , że tył :cool1:

No tył :gwizdanie:

Opublikowano

No tył :gwizdanie:

Tomek mówiłem o przodzie :cool1:

Opublikowano

No tył :gwizdanie:

Tomek mówiłem o przodzie :cool1:

To sie zaroz z RS4 kup :decayed:

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look.htm

RS4 nie było w [b6] :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dzięki Pany :good: ida działać z tym:)

Miłej niedzieli :)

Niedzielna praca w G się obraca. :decayed:

Nie smarować miedzianym tylko jak masz to takim z przegubów z dodatkiem molibdenu.

Wiesiek wiem czym szkodzi niedzielna praca :wink4: Ale jak trza to trza niestety:) Ważne,że wygrałem dziś z wycieraczkami :):rolleyes: Dzięki za pomoc i dobrej nocki:)

Opublikowano

Czyli co chodzą jak należy ? Jak tak to :good:

Opublikowano

Jo wiem, ale ty możesz mieć, bo to zderzak do B6 :naughty:

Ale ujowo to wygląda :thumbdown: Tak jakbyś do B6 zderzak z grilym z B7 wciepnył :kwasny:

Opublikowano

Jo wiem, ale ty możesz mieć, bo to zderzak do B6 :naughty:

Ale ujowo to wygląda :thumbdown: Tak jakbyś do B6 zderzak z grilym z B7 wciepnył :kwasny:

No szajs :wallbash:

Opublikowano

Spadam spać

Narka :hi:

Opublikowano

Jest tu kto :)?

Opublikowano

Mocie kiery namiary na zderzak Sline ( na razie przód ) ? Chca kupić kiedy jak była by jako okazja

Robert http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202753.0 :naughty:

Opublikowano

Jo wiem, ale ty możesz mieć, bo to zderzak do B6 :naughty:

Ale ujowo to wygląda :thumbdown: Tak jakbyś do B6 zderzak z grilym z B7 wciepnył :kwasny:

a wg mnie bardzo korzystnie to wygląda, uzupełnienie rs4 o którym w b6 niestety zapomnieli.

Opublikowano

:hi:

ma ktos dostep do lawety? zeby po kosztach zalatwic :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ma ktos dostep do lawety? zeby po kosztach zalatwic :tongue4:

No ,ile km trzeba jechać ?[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 01:15_________________________________________________

Jest tu kto :)?

Prawie zawsze :wink4::decayed:

Opublikowano

Jest tu kto :)?

Prawie zawsze :wink4::decayed:

ktoś je na posterunku :wink4:
Opublikowano

No ba

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 01:31_________________________________________________Ale tez sie zbieram powoli bo na 8 w swd :disgust:.[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 01:32_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

:hi:

Badboy Wszystkiego Najlepszego Synku :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.