Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

Kurcze Panyy Wy to mocie czasu na te forum :kox::wink4:

Chytać sie roboty! :) :) :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 11:14_________________________________________________robert. ma z B6 ..kto ma ramie wycieraczki tył z Q5 do sprzedania ? :)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

..kto ma ramie wycieraczki tył z Q5 do sprzedania ? :)

ASO :cool1: komplet ok 150zł

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

Kurcze Panyy Wy to mocie czasu na te forum :kox::wink4:

Ma się tą podzielną uwagę w pracy . :decayed::naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 09:32_________________________________________________Piotrze :naughty:http://moto.allegro.pl/porsche-8-5x19-10x19-okazja-i1599818174.html

1600 zł za 19" od porsche :slina: :slina: :slina: gdyby nie te polskie drogi :confused4:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 15:11_________________________________________________okazje są tylko trzeba ich szukać :wink4:

udało mi się wyrwać zderzak sline'owy na tył za 200zł :decayed: i to w srebrnym kolorze :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 15:12_________________________________________________tak w ogóle :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 09:32_________________________________________________Piotrze :naughty:http://moto.allegro.pl/porsche-8-5x19-10x19-okazja-i1599818174.html

1600 zł za 19" od porsche :slina: :slina: :slina: gdyby nie te polskie drogi :confused4:

Pisze że to RH :cool1:

Opublikowano

:hi:

Z roboty :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 09:32_________________________________________________Piotrze :naughty:http://moto.allegro.pl/porsche-8-5x19-10x19-okazja-i1599818174.html

1600 zł za 19" od porsche :slina: :slina: :slina: gdyby nie te polskie drogi :confused4:

Pisze że to RH :cool1:

faktycznie, tak czy siak niezła cena :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 16:15_________________________________________________

:hi:

Z roboty :kwasny:

Gruess Dich Wiesław :)

udupisz szychta :wink4:

Opublikowano

Trza to dzisiaj przeciść i jutro jeszcze na nockę :disgust:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 17:02_________________________________________________No trza będzie H7 wstawić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27035.0

Opublikowano

:bry::hi:

I mamy weekend :kox:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:08_________________________________________________

robert. ma z B6 ..kto ma ramie wycieraczki tył z Q5 do sprzedania ? :)

ASO :cool1: komplet ok 150zł

Oddam za połowę ceny podanej przez Tomka :wink4:

Opublikowano

:bry::hi:

I mamy weekend :kox:

Kto ma ten ma :disgust:

Opublikowano

Kto ma ten ma :disgust:

Trzeba było się uczyć :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

Trzeba było się uczyć :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Jeszcze przyjdziesz ,a wtedy :takiego:

Opublikowano

Kto ma ten ma :disgust:

Trzeba było się uczyć :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

szkoła była do wszystkich haha[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:26_________________________________________________nic trza jechać na jaki "ploms" :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Jeszcze przyjdziesz ,a wtedy :takiego:

:rolleyes::wink4:

Opublikowano

szkoła była do wszystkich haha

Ucz się ucz ktoś na moja emerytura bydzie musioł zarobić :naughty:

Opublikowano

Wiesiek teraz takie coś mi wyskakuje w VAG'u i dalej nie łączy się z autem , inne port COM nie komunikują się w ogóle

87793577.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:45_________________________________________________Nie znalazł go lub niegotowy jest ? Tyle z tego zrozumiałem :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:56_________________________________________________Po instalacji sterowników

74277040.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.