Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:

a jo fussball i f1

badboy bvb09 czy bayern monach. :tongue4:

Opublikowano

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Ale przyznaj byli lepsi :gwizdanie: :decayed::banan:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Pisałem a Ty linka z klubowych wklejasz :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:

a jo fussball i f1

badboy bvb09 czy bayern monach. :tongue4:

ja f1 i fussball również, chociaż to pierwsze coraz mniej... kibicowało się za czasów pojedynków schumachera z hillem czy hakkinenem :)

oczywiście że Bayern Munchen, scheiss auf die gelben Pisser aus Dortmund :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Ale przyznaj byli lepsi :gwizdanie: :decayed::banan:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Pisałem a Ty linka z klubowych wklejasz :facepalm:

:decayed:

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:02_________________________________________________tutaj dowody na symulowanie, tylko kluczowych sytuacji oczywiście:

Gol anulado a Higuaín Barcelona vs Real Madrid 3 MAYO 2011 Semifinal de la Champions League

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:

a jo fussball i f1

badboy bvb09 czy bayern monach. :tongue4:

ja f1 i fussball również, chociaż to pierwsze coraz mniej... kibicowało się za czasów pojedynków schumachera z hillem czy hakkinenem :)

oczywiście że Bayern Munchen, scheiss auf die gelben Pisser aus Dortmund :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Ale przyznaj byli lepsi :gwizdanie: :decayed::banan:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Pisałem a Ty linka z klubowych wklejasz :facepalm:

:decayed:

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.

ba zajada kiedy na tyn rudyszwald zapna ta ttwoja a4 - i pooram nia pole :tongue4::decayed: :decayed: :kox:

jo zawsze za BvB

rudyszwaldziki zawsze mieli spaczony gust w fusballlu bayern :decayed::tongue4:

:)

Opublikowano

eeeeeee to jest forum motoryzacyjne ,a nie o spoconych facetach latających za kawałkiem kolorowej piłki :decayed:

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:

a jo fussball i f1

badboy bvb09 czy bayern monach. :tongue4:

ja f1 i fussball również, chociaż to pierwsze coraz mniej... kibicowało się za czasów pojedynków schumachera z hillem czy hakkinenem :)

oczywiście że Bayern Munchen, scheiss auf die gelben Pisser aus Dortmund :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Ale przyznaj byli lepsi :gwizdanie: :decayed::banan:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Pisałem a Ty linka z klubowych wklejasz :facepalm:

:decayed:

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.

ba zajada kiedy na tyn rudyszwald zapna ta ttwoja a4 - i pooram nia pole :tongue4::decayed: :decayed: :kox:

jo zawsze za BvB

rudyszwaldziki zawsze mieli spaczony gust w fusballlu bayern :decayed::tongue4:

:)

no no Ty mosz quattro to możesz orać hehe

nie no po tym sezonie jak najbardziej se bvb zasłużyło na tytuł mistrza niemiec :)

ale zobaczysz odmieniony bayern w przyszłym sezonie :wink4:

Opublikowano

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:02_________________________________________________tutaj dowody na symulowanie, tylko kluczowych sytuacji oczywiście:

Gol anulado a Higuaín Barcelona vs Real Madrid 3 MAYO 2011 Semifinal de la Champions League

Byli , są i będą lepsi ... i uj :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:02_________________________________________________tutaj dowody na symulowanie, tylko kluczowych sytuacji oczywiście:

Gol anulado a Higuaín Barcelona vs Real Madrid 3 MAYO 2011 Semifinal de la Champions League

Byli , są i będą lepsi ... i uj :gwizdanie: :cool1:

jak Ty dupisz.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:22_________________________________________________jak chcesz sobie oglądać futbol kobiet, to oglądaj :wink4::takiego::decayed:

Opublikowano

jak Ty dupisz.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:22_________________________________________________jak chcesz sobie oglądać futbol kobiet, to oglądaj :wink4::takiego::decayed:

:decayed:

Opublikowano

spocona babka ,ciepła wódka i czym jeszcze chcecie mi popsuć wieczór :decayed:

Opublikowano

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:02_________________________________________________tutaj dowody na symulowanie, tylko kluczowych sytuacji oczywiście:

Gol anulado a Higuaín Barcelona vs Real Madrid 3 MAYO 2011 Semifinal de la Champions League

Byli , są i będą lepsi ... i uj :gwizdanie: :cool1:

i wszzystko jasne

niech se wzmacniaja yny fusball na tym zysko taki moje zdanie badboy

Opublikowano

Tak "udawać" też trzeba umieć :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Tak "udawać" też trzeba umieć :gwizdanie: :cool1:

jeśli uważasz że to normalne, to sobie oglądaj taki futbol dziewczynko :cool1: udawanie... masakra i są ludzie którzy to popierają, szkoda gadać.

Opublikowano

Tak "udawać" też trzeba umieć :gwizdanie: :cool1:

jeśli uważasz że to normalne, to sobie oglądaj taki futbol dziewczynko :cool1: udawanie... masakra i są ludzie którzy to popierają, szkoda gadać.

m.in. na tym polega dzisiejsza piłka :decayed:

Opublikowano

Tak "udawać" też trzeba umieć :gwizdanie: :cool1:

jeśli uważasz że to normalne, to sobie oglądaj taki futbol dziewczynko :cool1: udawanie... masakra i są ludzie którzy to popierają, szkoda gadać.

m.in. na tym polega dzisiejsza piłka :decayed:

to co odwala barcelona, to zupełnie inna inkszość i przekracza wszelkie granice, dobrze że trafią na angielską drużynę w finale :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:41_________________________________________________to że szerzy się na boisku cwaniactwo i udawanie nie oznacza że trzeba to popierać tak jak Ty to robisz.

Opublikowano

to co odwala barcelona, to zupełnie inna inkszość i przekracza wszelkie granice, dobrze że trafią na angielską drużynę w finale :)

i dostaną baty :gwizdanie: :cool1::decayed:

to że szerzy się na boisku cwaniactwo i udawanie nie oznacza że trzeba to popierać tak jak Ty to robisz.

:decayed:

Opublikowano

to co odwala barcelona, to zupełnie inna inkszość i przekracza wszelkie granice, dobrze że trafią na angielską drużynę w finale :)

i dostaną baty :gwizdanie: :cool1::decayed:

to że szerzy się na boisku cwaniactwo i udawanie nie oznacza że trzeba to popierać tak jak Ty to robisz.

:decayed:

czy dostaną? przekonamy się :wink4:

i się cieszy ze swojego chorego podejścia... :facepalm: lepszy by tu pasowało : :wallbash:

Opublikowano

przeżywasz to wszystko jak stara baba :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

przeżywasz to wszystko jak stara baba :cool1: :gwizdanie:

haha tylko z tego względu że nie pomyślałbym że możesz mieć tak wyrabowane w tej kwestii :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.