Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Skurwiałe Warszawioki :baseball::kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:32_________________________________________________

dobry dobry wyrabowany kandydacie na prezydenta Mongolii :gwizdanie: :decayed:

Andrzej podobno ujca Ci ostatnio zabili :mysli: :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:33_________________________________________________

robert., podziwiam cierpliwosc i opanowanie :P

:naughty::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Skurwiałe Warszawioki :baseball::kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:32_________________________________________________

dobry dobry wyrabowany kandydacie na prezydenta Mongolii :gwizdanie: :decayed:

Andrzej podobno ujca Ci ostatnio zabili :mysli: :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:33_________________________________________________

robert., podziwiam cierpliwosc i opanowanie :P

:naughty::rolleyes:

chciolbys miec takiego ujca haha

tak sie sklada ze to byl moj sasiad :naughty::decayed:

z takimi mongolskimi pogladami odnosnie futbolu bys sie spokojnie na prezydenta nadowoł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha same kibice barcy :decayed: :decayed: :decayed:

robercik krupnikiem zes ich przekupił że Cie wszyscy bronią haha

trzeba tu trocha życia wprowadzić, jedna dyskusja od jakiegoś czasu i wszyscy zdziwieni, jakby wszystko bylo ladne i piekne to by było nudno :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Real nauczy się grać to może kiedyś wygra z Barcą :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakie nerwy :decayed: ze mnie to ostoja spokoju jest i niezwykły luzak haha koledzy ktorzy nie znaja rozumiem, ale Ty robert :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakie nerwy :decayed: ze mnie to ostoja spokoju jest i niezwykły luzak haha koledzy ktorzy nie znaja rozumiem, ale Ty robert :decayed:

Ale kto się tu denerwuje ? :mysli:

Z tego co zauważyłem to tylko Ty :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Real nauczy się grać to może kiedyś wygra z Barcą :gwizdanie: :cool1:

żeby nie było nieporozumień nie lubię ani realu ani farsy, ale to co odwalali sami zawodnicy i sędziowie na korzyść farsy w dupe i oczy szczypało :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:46_________________________________________________

i jakie nerwy :decayed: ze mnie to ostoja spokoju jest i niezwykły luzak haha koledzy ktorzy nie znaja rozumiem, ale Ty robert :decayed:

Ale kto się tu denerwuje ? :mysli:

no tu koledzy o jakiś hemoroidach piszą i Pioter abym sie nie dał podpuszczać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było nieporozumień nie lubię ani realu ani farsy, ale to co odwalali sami zawodnicy i sędziowie na korzyść farsy w dupe i oczy szczypało :gwizdanie: :wink4:

A kto Ci kazał oglądać ten mecz jak Cię w kakale szczypało ... widocznie nie dorosłeś do tego typu ( takiej rangi ) meczów :cool1: :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:49_________________________________________________

no tu koledzy o jakiś hemoroidach piszą ...

:gwizdanie:

... Pioter abym sie nie dał podpuszczać :decayed:

:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było nieporozumień nie lubię ani realu ani farsy, ale to co odwalali sami zawodnicy i sędziowie na korzyść farsy w dupe i oczy szczypało :gwizdanie: :wink4:

A kto Ci kazał oglądać ten mecz jak Cię w pupie szczypało ... widocznie nie dorosłeś do tego typu ( takiej rangi ) meczów :cool1: :gwizdanie:

:decayed:

masz rację chyba nie dorosłem do tego żeby zamiast oglądać mecz wysokiej rangi, oglądać jeden wielki cyrk i aktorstwo :wink4:

:decayed:

i na tym zakończyli :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:51_________________________________________________roberto kiedy walnymy jakiego krupnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zdjąć czemu nie ale musisz mieć klucze :cool1: ... fajna ta A2 z ogłoszenia ale wydaje mi się za fest odpicowana :gwizdanie: i ten silnik czyściutki , a tam na co dzień nie wysprzątasz tak jak na fotkach :gwizdanie: ... a nie mówiłeś że nie chce starszego od 2003/2004 r. ? :mysli:Tomek niech starszy szuka A trójki ew. Golfiny :cool1: chociaż i tak kupi co mu się tam podoba :gwizdanie: :wink4:

ta A2 to tylko dla przykładu :wink4: A3 sportback są drogie i za fajne jak dla niego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberto kiedy walnymy jakiego krupnika ?

Jestem "otwarty" na wszelkiego rodzaju propozycje :naughty::wink4:

PS. Ale jest warunek , że mnie nie pobijesz :rolleyes:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur foty nie banglaja.

:embarrassed:

18077840.jpg

34170531.jpg

62492933.jpg

61072460.jpg

sorki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberto kiedy walnymy jakiego krupnika ?

Jestem "otwarty" na wszelkiego rodzaju propozycje :naughty::wink4:

PS. Ale jest warunek , że mnie nie pobijesz :rolleyes:

:tongue4:

od kiedy tyś sie taki bojaźliwy zrobił :decayed: :decayed: :decayed: co oni CI na tych spotach zrobili pod moją nieobecność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A3 sportback są drogie i za fajne jak dla niego :tongue4:

Ale ( chyba ) nie musi być to sportback ... moim zdaniem zamiast A2 lepiej kupić A3 , może i rok , dwa lata starsze ale ( "pewniejsze" - sprawdzone ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A3 sportback są drogie i za fajne jak dla niego :tongue4:

Ale ( chyba ) nie musi być to sportback ... moim zdaniem zamiast A2 lepiej kupić A3 , może i rok , dwa lata starsze ale ( "pewniejsze" - sprawdzone ) :wink4:

4 furtki mają być :cool1:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=144055949&action=topInCategory&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=7&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy tyś sie taki bojaźliwy zrobił :decayed: :decayed: :decayed: co oni CI na tych spotach zrobili pod moją nieobecność :decayed:

Nie było Cię już dość długo więc nie wiesz :cool1: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:10_________________________________________________

4 furtki mają być :cool1:

Z jednej strony po co "emerytom" 4 furtki ? Po drugie są A3 "pięciodrzwiowe" ( tylko drogie i rzadko spotykane :kwasny: ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur foty nie banglaja.

:embarrassed:

18077840.jpg

34170531.jpg

62492933.jpg

61072460.jpg

sorki :gwizdanie:

Cena jak za nowy komplet :gwizdanie: stalówki 4x 50zł = 200zł oponki 4x 250-300zł = 1000-1200zł więc drogo, tysiaka można max dać... ale jak to są Twoje to 1300zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A3 sportback są drogie i za fajne jak dla niego :tongue4:

Ale ( chyba ) nie musi być to sportback ... moim zdaniem zamiast A2 lepiej kupić A3 , może i rok , dwa lata starsze ale ( "pewniejsze" - sprawdzone ) :wink4:

jo by się tez nie zastanawioł... zdecydowanie A3, ale to już decyzja starszego, on bydzie smigał nie my :wink4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:13_________________________________________________

od kiedy tyś sie taki bojaźliwy zrobił :decayed: :decayed: :decayed: co oni CI na tych spotach zrobili pod moją nieobecność :decayed:

Nie było Cię już dość długo więc nie wiesz :cool1: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:10_________________________________________________

4 furtki mają być :cool1:

Z jednej strony po co "emerytom" 4 furtki ? Po drugie są A3 "pięciodrzwiowe" ( tylko drogie i rzadko spotykane :kwasny: ) :wink4:

hehe i chyba nie chca wiedzieć, musiało to być coś traumatycznego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, jakby nie patrzec za te kwote kupisz 4 takie opony nowe a tu masz 2 prawie nowe a 2 nieco mniej + felga. Szalonej okazji nie ma ale raczej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...