Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel te Q7 jakies z metra cięte :thumbdown: nie postarali się dizajnerzy .W porównaniu z tym, A4 w cabrio jest śliczne :cool1: Ten ma fajne....fele :polew::good: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:38_________________________________________________

:bry: :bry: :bry:

Gamonie, ale się dzisiaj obijacie :gwizdanie:

Srebrny sedan tak jak Piotrek napisał kolega Barabasz :good:

:good::wink4: Wiesiek jo z rozpędu zakupił tarcze i klocki do A 6 :polew: Nie Rób zakupów po piciu :decayed::evil::polew:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:40_________________________________________________tzn przód ten sam ino inny tył,ale juz jest załatwione ,jutro wyslą odpowiedni pakiet :wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie Rób zakupów po piciu :decayed:

Kupiłeś przed spotem ty pijoku, a juz byłeś napity :cool1:

Opublikowano

Nie Rób zakupów po piciu :decayed:

Kupiłeś przed spotem ty pijoku, a juz byłeś napity :cool1:

Bo jo to zakupił chyba o 2-ij rano :decayed: :decayed: :decayed: W tym linku co mi gosciu podesłał na maila,że juz wystawił i se moga kupic było A4 ---ale w nawiasie-za A6 :polew: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:49_________________________________________________Chpy kto klepie RH ? Dojcze? http://tablica.pl/oferta/felgi-rh-17-5x112-et35-z-oponami-na-pare-sezonow-ID5tPY.html/4/
Opublikowano

No to teraz bydiesz mioł za***iste heble :!:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:51_________________________________________________

Ty google ni mosz :?:

http://www.schmer.pl/rh[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:54_________________________________________________Mają przytarte ranty

Opublikowano

z tego co kojarze to RH to dobra firma :cool1:

Panowie kto jedzie na zlot letni ?? :naughty:

Opublikowano

No to teraz bydiesz mioł za***iste heble :!:

Zostawia auto mechaniowi-kumplowi z robotyna 1,2 dni ,powymienio,posprawdzo wszystko,jeszcze pomaluje zaciski na czerwono :naughty: { chyba,że sie rozmysla to zrobi czorne w połysku lub macie] A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00 :wink4:
Opublikowano

Brak kasy z odszkodowania :embarrassed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:06_________________________________________________

A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00 :wink4:

Żartujesz :shocked:

Pierwze słysza żeby nowe tarcze na tokarka ładować, dopiero może je spieprzyć.

Opublikowano

Brak kasy z odszkodowania :embarrassed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:06_________________________________________________

A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00 :wink4

Żartujesz :shocked:

Pierwze słysza żeby nowe tarcze na tokarka ładować, dopiero może je spieprzyć.

:good: swoje w becie 3 juz tak robił to fachowiec :wink4: Wisław -brak kasy z odszkodowania??? o co kaman?
Opublikowano

swoje w becie 3 juz tak robił to fachowiec :wink4: Wisław -brak kasy z odszkodowania??? o co kaman?

Ad1 Po co nie wiem :no:

Ad2 patrz kto zadał pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie, prawie wszystkich rozeznalem ze spotu, ale do teraz nie wiem kim jest kolega, który przyjechał srebrnym sedanem ?

tak tak, to ja i mój parch:D

Opublikowano
:hi: witom
Opublikowano

Ida do dom bo nikogo ty nima :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ida do dom bo nikogo ty nima :hi:

a co byś chciał mieć tu zawsze dzikie tłumy :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

coś to nie goli :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00 :wink4:

Pioter nie rób takich numerów z Zimmermannami :shocked::blink: ;( ... po co :mysli: ??? ... dobrze piastę wyczyść potem lekko nasmarować piasty ( ja stosuję ATE PLASTILUBE ) , dobrze wyczyścić prowadnice ( i lekko nasmarować ) , jarzma też wyczyścić i miejsce styku jarzm z klockami lekko natłuścić wyżej wspomnianym smarem i będzie git :cool1:

Opublikowano

coś to nie goli :gwizdanie: :mysli:

boś ni ma różowy to ni mosz dostympa :kox:
Opublikowano

coś to nie goli :gwizdanie: :mysli:

No w sumie racja , jeszcze nie :rolleyes: :gwizdanie: ... chodzi o Zlot Letni :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.