Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Pany [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:28_________________________________________________

No właśnie na razie mnie nie stać :disgust::no:.

Wolnossak bez turbiny jest tańszy w utrzymaniu niż klekoty :tongue4::wink4: To mnie nie stac na diesla,a nie Ciebie Arturku na benzyne -Twój więcej pali :gwizdanie: :naughty::decayed: Jak trafie 6 w dużego to wtedy pomyslę nad rs4,a na razie to chyba najmocniejsza jednostka przed s4.193PS na gazie=przyjemnosc z jazdy tanim kosztem :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

widok bociana zapierdalającego w śniegu - bezcenne haha co za czasy :decayed:

nieźle u Was :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:38_________________________________________________

Dobrze że mam zimówki założone :D

A w BT na letnich był :decayed:

przekorny się zrobił :cool1:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:39_________________________________________________

..........Twój więcej pali :gwizdanie: :naughty::decayed: ...............

tzn ile? 10-14 to dużo? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie mogę porównać z kimś kto jeździ podobnym samochodem(konfiguracja -aut.w quattro) :gwizdanie: inaczej porównanie nam nie wyjdzie :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak ma jeździć na Pb a diesel na gnojówie. :decayed:

Auto z gazem to zepsute auto.

Arturowi pali dużo bo wcale go nie gasi. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Przeliczysz na gaz z Pb wyjdzie 7-8 litrów/100 km :decayed::naughty::decayed: Koszt przejechania 100km to 37 Pln na BP - 15x2,46 :naughty:

Drogo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Przeliczysz na gaz z Pb wyjdzie 7-8 litrów/100 km :decayed::naughty::decayed: Koszt przejechania 100km to 37 Pln na BP - 15x2,46 :naughty:

Drogo :gwizdanie:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Przeliczysz na gaz z Pb wyjdzie 7-8 litrów/100 km :decayed::naughty::decayed: Koszt przejechania 100km to 37 Pln na BP - 15x2,46 :naughty:

Drogo :gwizdanie:

:good:

A druga sprawa to :decayed:

motiv-auto-turbo-spass.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek nie wiem jak ale tak kombinowałem i mam już "port settings" w menadżerze urządzeń i zmieniłem na inny COM , teraz już łączy się z sterownikami ... ale nie do końca , robi kilka prób i wyskakuje zawsze że brakuje mu czegoś z jakimś kodem cyfrowo-literowym :mysli:

Wklej jakiś sreen co to jest

Jutro spróbuję wkleić :wink4:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:05_________________________________________________Pany byłby ktoś chętny a paintball ? Wczoraj byłem na festynie majowym w Nędzy i dostałem darmową wejściówkę na 15 osób , jedyny koszt ( podobno ) to koszt kulek/naboi 20 gr. szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert alarm opanowany :?:

Ja :good:

Ale śmiesznie wyszło ( kiedy Ci opowiem ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert alarm opanowany :?:

Ja :good:

Ale śmiesznie wyszło ( kiedy Ci opowiem ) :polew:

Wal na PW[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 18:42_________________________________________________Spadam nartki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany byłby ktoś chętny a paintball ? Wczoraj byłem na festynie majowym w Nędzy i dostałem darmową wejściówkę na 15 osób , jedyny koszt ( podobno ) to koszt kulek/naboi 20 gr. szt.

ten paintball znajduje sie koło olimpi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Przeliczysz na gaz z Pb wyjdzie 7-8 litrów/100 km :decayed::naughty::decayed: Koszt przejechania 100km to 37 Pln na BP - 15x2,46 :naughty:

Drogo :gwizdanie: OCZYWISCIE NA MIESCIE :naughty:

:good:

A druga sprawa to :decayed:

motiv-auto-turbo-spass.gif

W RS 4 :good: :good: :good::naughty: se dociepna turbinka do mojego :gwizdanie: ino wtedy skonczyła by sie ekonomiczna jazda :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak ma jeździć na Pb a diesel na gnojówie. :decayed:

Auto z gazem to zepsute auto.

Arturowi pali dużo bo wcale go nie gasi. :naughty:

To jo wola jezdzic tym zepsutym autem :tongue4::decayed: Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę wyjechała mi baba fiatem uno i mam rozwalony przód, do wymiany zderzak, dwie chłodnice, lewy błotnik,przedni pas, śmigło visco, lampy, maska. Resztę muszę sprawdzić dokładnie. Czy lepiej oddać np do ASO na bezgotówkową naprawę, czy brać kasę. Dużo czytałem, że teraz robią śmieszne wyceny. Jeśli miałbym dać do ASO to przed zgłoszeniem szkody czy po (na razie czekam na notatkę policji, ma być jutro)? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak ma jeździć na Pb a diesel na gnojówie. :decayed:

Auto z gazem to zepsute auto.

Arturowi pali dużo bo wcale go nie gasi. :naughty:

To jo wola jezdzic tym zepsutym autem :tongue4::decayed: Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach :evil:

Pioter trudno się z Tobą nie zgodzić jeśli masz dobrze zrobioną instalację LPG i nie borykałeś się jak dotąd z żadnymi problemami z tym związanymi, że to złoty środek przy obecnych cenach paliwa... no i przy tym również frajda z jazdy... czyli pogodzenie ekonomii z osiągami, jednak ja również jestem zdania że benzyniaki powinny śmigać na benie a ropniaki na gnojówie:) no i co to za wyzywanie na pojedynki skromnych dupowozów 1.9TDI z Twoim 2.8... stań z podobną pojemnością 3.0 TDI :tongue4: wtedy będziesz woniał ropkę :tongue4: a koszty tankowania takiego wozidła zbytnio nie odbiegają od Twoich, albo są na tym samym poziomie wręcz i ot całe Piękno diesla :wink4:

a jeśli miałbym taką możliwość i mógł wybierać to też bym sobie śmigał najmocniejszą odmianą benzynki jaka w ogóle jest możliwa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...