Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde nie dość że auto moich marzeń to jeszcze zrobione/wyposażone tak jak bym chciał :slina: (no może białe Recaro bym mi tu bardziej pasowało :>)

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-2-7-bi-turbo-idealny-stan-duzo-zdjec-i1575742267.html

I na ostatnim zdjęciu dwie takie :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:17_________________________________________________Z/W

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fan znaczków S4 :gwizdanie: ale 2.0 T też fajnie jedzie :wink4:

no znaczki rzuciły się w oczy szczególnie że na błotniku było jeszcze S-line :gwizdanie:

Pepiki tak już mają :gwizdanie: ale nie powiem 20" i gleba robi swoje :naughty:

Opublikowano

Wiesiek dalej nie ma "USB SERIAL PORT" , podłączyłem kabel to pytał o sterowniki ale portu dziadowi zmienić nie idzie :mysli::wallbash:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:20_________________________________________________cały czas COM8 :wallbash:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za udanego spota :good:

Opublikowano

Dzieki za spotkanie :)

Kto robil foty i ma je dostepne :)?

Opublikowano
  • Autor

Kto robil foty i ma je dostepne :)?

ja :) ale będą dostępne za tydzień :>

spadam do wyra :hi:

Opublikowano

Wiesiek dalej nie ma "USB SERIAL PORT" , podłączyłem kabel to pytał o sterowniki ale portu dziadowi zmienić nie idzie :mysli::wallbash:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:20_________________________________________________cały czas COM8 :wallbash:

Trza bydzie nad nim popracować, ale innym razem.

Dogogodomy sie.

Ja spadam doj**ac się, nartki Panowie :hi:

Opublikowano

Ja spadam doj**ac się, nartki Panowie :hi:

Yno sie za fest nie dojebej :gwizdanie: :cool1::kox:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:49_________________________________________________

spadam do wyra :hi:

Nara :hi:

Ja też za chwilę spadam , o 4:00 trzeba wstać

Opublikowano

Robert ześ sie profil na fejsie założył :naughty::decayed:

Trzeba do przowa iść :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :hi: choć krótko bo dzieciaki trza było do wyrka oddelegować, a żech się najeboł :wink4:

Opublikowano

dzięki za spota,

Robert Tobie za części , płyny i pomoc przy wymianie G62/G2 :notworthy:

Arek felunek rzuca na kolana :slina:

imag0623f.jpg

imag0622f.jpg

Wiesiek dzięki za sprężynkę :notworthy:

nowo przybyłym dzięki za przybycie i zapraszamy ponownie :good:

Opublikowano

Robert Tobie za części , płyny i pomoc przy wymianie G62/G2 :notworthy:

No problem , polecam się na przyszłość :wink4:

Opublikowano
:rolleyes::good:
Opublikowano

Kuźwa o 4:00 muszę wstać a "smaki" dostałem jak nie wiem :slina::rolleyes:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:50_________________________________________________

Arek felunek rzuca na kolana :slina:

imag0623f.jpg

imag0622f.jpg

No "robią robotę" ... jakby jeszcze były białe :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

albo różowe :kox:

Robert wyślij mi swojego maila na pw NOW!

Opublikowano

Arek felunek rzuca na kolana :slina:

imag0623f.jpg

imag0622f.jpg

No "robią robotę" ... jakby jeszcze były białe :gwizdanie: :naughty:

Jakby były białe to by straciły cały urok :cool1:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:55_________________________________________________

albo różowe :kox:

Robert wyślij mi swojego maila na pw NOW!

Na fejsie sprawdź :decayed:

Opublikowano

Afrykańscy murarze

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

Robert wyślij mi swojego maila na pw NOW!

powinien być w profilu :cool1:

Opublikowano

Musza sie w takigo czarnucha zaopatrzyć :decayed: nie jedna firma budowlano padnie :decayed:

Czekej , roz dwa tacy naszych "prywaciorzy" wykończą :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.