Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ale za***iste chmury sie zbierają burza ładna bedzie :kwasny::wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to mc dzis czynny?

Opublikowano

a to mc dzis czynny?

:mysli:

panowie ale za***iste chmury sie zbierają burza ładna bedzie :kwasny::wallbash:

:disgust:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 16:08_________________________________________________dobra, trza się powoli brać i :witch: na spota

Opublikowano

już padze, ale ja i tak podjade;) daleko nie mam a bedzie to mój pierwszy raz :naughty:

/edit naprawde konkretnie naparza tym deszczem :decayed:

Opublikowano

aura nigdy nie była wyznacznikiem naszych przyjazdów ,najlepszy dowód to wrzosu :notworthy::decayed:

Opublikowano
:hi: w ta c**j..o pogoda[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 16:16_________________________________________________Byle deszczyk nie przeszkodzi w naszych spotach :tongue4: :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dzięki panowie i panie za spota :notworthy: sory że tak krótko :embarrassed:

Arturoo jak coś to służę pomocą przy klamce :wink4:

z a j e b i s t a :slina:

outside - RS4, inside - the best TDi :kox:

Opublikowano
  • Autor

jakieś lipne lampy przednie są...

no teraz zauważyłem że to jakieś allegrowe dejlajny :wallbash: ale powiem ci że w austrii mnóstwo Audi spotykam z tymi lampami :facepalm:

Opublikowano

jakieś lipne lampy przednie są...

no teraz zauważyłem że to jakieś allegrowe dejlajny :wallbash: ale powiem ci że w austrii mnóstwo Audi spotykam z tymi lampami :facepalm:

Ledy rządzą światem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj na zlociku w Raciborzu

193590352ba7e4a1m.jpg 3703d36c6c4f17b8m.jpg 1e715614b5888750m.jpg ca2d48d87eeb581bm.jpg

Opublikowano

dzisiaj na zlociku w Raciborzu

193590352ba7e4a1m.jpg 3703d36c6c4f17b8m.jpg 1e715614b5888750m.jpg ca2d48d87eeb581bm.jpg

Fan znaczków S4 :gwizdanie: ale 2.0 T też fajnie jedzie :wink4:

Opublikowano

Dzięki Panowie za zajebistego spota , pomimo pogody frekwencja :good:

Robert masz USBDeview.exe

Opublikowano

Dzięki pany i panie za spota :notworthy::good:

Wiesiek i reszta gdzieście uciekli ( myślałem nad "dokładką" :gwizdanie: :rolleyes: ) :naughty:

Krzysiek mam nadzieję , ze teraz 90oC trzyma :good:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:09_________________________________________________

Robert masz USBDeview.exe

TXH :notworthy:

Spróbuję tego knifu :wink4:

Opublikowano

Dzięki Panowie za zajebistego spota , po mimo pogody frekwencja :good:

Robert masz USBDeview.exe

Byłeś w CZ?

Opublikowano

Wiesiek[/b] i reszta gdzieście uciekli ( myślałem nad "dokładką" :gwizdanie: :rolleyes: ) :naughty

Dokładam z zięciem w chacie,>>>>>>>>>>>>> przyjedź

USBDeview.exe

Szukaj w Google

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:12_________________________________________________

Byłeś w CZ?

Byłem mieli czynne

Opublikowano
  • Autor

Fan znaczków S4 :gwizdanie: ale 2.0 T też fajnie jedzie :wink4:

no znaczki rzuciły się w oczy szczególnie że na błotniku było jeszcze S-line :gwizdanie:

kurde nie dość że auto moich marzeń to jeszcze zrobione/wyposażone tak jak bym chciał :slina: (no może białe Recaro bym mi tu bardziej pasowało :>)

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-2-7-bi-turbo-idealny-stan-duzo-zdjec-i1575742267.html

Opublikowano

Spadam żreć

Opublikowano

Wiesiek i myszka żech odinstalowoł

Teraz na tym dotykowym gównie musza kombinować :baseball:

:tongue4:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:15_________________________________________________

Spadam żreć

Smacznego :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.