Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musza sie w takigo czarnucha zaopatrzyć :decayed: nie jedna firma budowlano padnie :decayed:

Czekej , roz dwa tacy naszych "prywaciorzy" wykończą :gwizdanie: :cool1:

najlepszy był tyn z cegłowkami na łepie :shocked:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dzięki za kolejnego udanego spota :notworthy::wink4:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:07_________________________________________________

dzięki za spota :hi: choć krótko bo dzieciaki trza było do wyrka oddelegować, a żech się najeboł :wink4:

Endy za mało trynujesz :decayed:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:08_________________________________________________

Afrykańscy murarze

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

Robert wyślij mi swojego maila na pw NOW!

powinien być w profilu :cool1:

Przechó.e :polew:
Opublikowano

Endy za mało trynujesz

ostatnio mom zaległości ze wszystkim prawie :wink4:
Opublikowano

najlepszy był tyn z cegłowkami na łepie :shocked:

Nooo , dobry by był do firmy co robi z kostką brukową :naughty:

Opublikowano

Przechó.e :polew:

najlepsze podsumowanie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

najlepszy był tyn z cegłowkami na łepie :shocked:

Nooo , dobry by był do firmy co robi z kostką brukową :naughty:

kostek by tela nie wsadził bo by go zabetonowały :polew:
Opublikowano

Kurna Robert jo już tak z ciulami z Zamysłowa betonowoł wylywka, a wy godocie o afryce, jak u na tak robiom.

Godało sie że My som 100 lot za murzinami, i to prowda.

Ida spać dolołech do syta :good:

Opublikowano

Dzieki za spotkanie :)

Kto robil foty i ma je dostepne :)?

Ja zapodam w wolnej chwili :wink4:
Opublikowano

jo tyż ida nyny :hi: zawtra zaś charowa :sick3:

Opublikowano
jak nie ojciulki wiedzą najwięcej :naughty:

dlatego moherowe berety tak są nimi zafascynowane :naughty::kox: :>[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:31_________________________________________________

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Ja też spadam nynu

nara :hi:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Pioter tarcze Zimmermann ale klocki Ferodo :cool1:

Opublikowano

Ja też spadam nynu

nara :hi:

[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Pioter tarcze Zimmermann ale klocki Ferodo :cool1:

:hi: Dobrej nocki i szczęsliwej szychty Roberto :wink4: A co do klocków o.z. to chyba nie Masz przeciwwskazan :> Ten zestawik już wczoraj zakupiłem jako ostatni z 3 wystawionych :wink4: Poprzedni na tyle sie rozkleił :gwizdanie:
Opublikowano

Klocki OZ rzadko spotykane i mało opinii , w przeciwieństwie do Ferodo któe są sprawdzone i za***iste ... Tarcze OZ jak najbardziej :good:

Devastation nie miał w ofercie OZ-tów ?

Spadam :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.