Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pretor, masz srebrnego Avanta?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma zieloną B5'tkę :naughty:

Opublikowano

Benzyniak ma jeździć na Pb a diesel na gnojówie. :decayed:

Auto z gazem to zepsute auto.

Arturowi pali dużo bo wcale go nie gasi. :naughty:

To jo wola jezdzic tym zepsutym autem :tongue4::decayed: Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach :evil:

Pioter trudno się z Tobą nie zgodzić jeśli masz dobrze zrobioną instalację LPG i nie borykałeś się jak dotąd z żadnymi problemami z tym związanymi, że to złoty środek przy obecnych cenach paliwa... no i przy tym również frajda z jazdy... czyli pogodzenie ekonomii z osiągami, jednak ja również jestem zdania że benzyniaki powinny śmigać na benie a ropniaki na gnojówie:) no i co to za wyzywanie na pojedynki skromnych dupowozów 1.9TDI z Twoim 2.8... stań z podobną pojemnością 3.0 TDI :tongue4: wtedy będziesz woniał ropkę :tongue4: a koszty tankowania takiego wozidła zbytnio nie odbiegają od Twoich, albo są na tym samym poziomie wręcz i ot całe Piękno diesla :wink4:

a jeśli miałbym taką możliwość i mógł wybierać to też bym sobie śmigał najmocniejszą odmianą benzynki jaka w ogóle jest możliwa :>

Andrzej,Wiesz,że tankowanie to nie wszystko :wink4: Kup klekota o podobnej mocy,w moim roczniku i za podobne pieniądze,a zjedzą Cię koszty eksploatacji :naughty: Przy moich możliwosciach finansowych-mowa o cienkim portfelu nie ma lepszej alternatywy stosunku mocy i kosztów eksploatacji.Instalacje montował mój znajomy najlepiej zestrojona sekwencja jaką miał :wink4: Chodzi bez zarzutu,parę regulacji laptopem i po sprawie.Jak na bieżąco dbasz o wszystko to lejesz i jezdzisz Jakby mnie stykało nie gazowałbym fury tylko smigał na tej drogiej Pb ,zresztą ropa niewiele tansza :decayed::wink4:
Opublikowano

Dobra instalacja to podstawa, sam 2 lata jeździlem autem na LPG (nexia) :D z bardzo kiepska i stara instalacja, wiecej bylo z nia problemow niz pozytku, a przy wartosci auta nie warto by bylo robic wiekszych zmian w niej, dlatego powiedzialem sobie, ze teraz tylko ON, zeby miec fajną mozliwie moc i konkretny niuton w stosunkowo malej pojemnosci (opłaty) :)

Opublikowano

Benzyniak ma jeździć na Pb a diesel na gnojówie. :decayed:

Auto z gazem to zepsute auto.

Arturowi pali dużo bo wcale go nie gasi. :naughty:

To jo wola jezdzic tym zepsutym autem :tongue4::decayed: Na swiatłach mogecie powoniac gaz w tych Waszych sprawnych wozach :evil:

Pioter trudno się z Tobą nie zgodzić jeśli masz dobrze zrobioną instalację LPG i nie borykałeś się jak dotąd z żadnymi problemami z tym związanymi, że to złoty środek przy obecnych cenach paliwa... no i przy tym również frajda z jazdy... czyli pogodzenie ekonomii z osiągami, jednak ja również jestem zdania że benzyniaki powinny śmigać na benie a ropniaki na gnojówie:) no i co to za wyzywanie na pojedynki skromnych dupowozów 1.9TDI z Twoim 2.8... stań z podobną pojemnością 3.0 TDI :tongue4: wtedy będziesz woniał ropkę :tongue4: a koszty tankowania takiego wozidła zbytnio nie odbiegają od Twoich, albo są na tym samym poziomie wręcz i ot całe Piękno diesla :wink4:

a jeśli miałbym taką możliwość i mógł wybierać to też bym sobie śmigał najmocniejszą odmianą benzynki jaka w ogóle jest możliwa :>

Andrzej,Wiesz,że tankowanie to nie wszystko :wink4: Kup klekota o podobnej mocy,w moim roczniku i za podobne pieniądze,a zjedzą Cię koszty eksploatacji :naughty: Przy moich możliwosciach finansowych-mowa o cienkim portfelu nie ma lepszej alternatywy stosunku mocy i kosztów eksploatacji.Instalacje montował mój znajomy najlepiej zestrojona sekwencja jaką miał :wink4: Chodzi bez zarzutu,parę regulacji laptopem i po sprawie.Jak na bieżąco dbasz o wszystko to lejesz i jezdzisz Jakby mnie stykało nie gazowałbym fury tylko smigał na tej drogiej Pb ,zresztą ropa niewiele tansza :decayed::wink4:

pewnie że każdy kupuje autko dla siebie, podle siebie i dla swoich indywidualnych potrzeb i na możliwości swojego portfela... ale wiesz zakładając iż chcesz kupić autko 5-7 letnie, kupując jakąś mocniejszą benzynkę, z myślą żeby ją zagazować, sama instalacja również pożre troche kasy... wiem że diesel nie jest wiele tańszy, ale chodzi mi bardziej o zasadę jego działania, dieslem 25litrów przy ~240 konnym aucie nie spalisz, benzyną owszem. Reasumując moglibyśmy tak dyskutować a i tak nie doszlibyśmy do złotego rozwiązania, każdy sobie rzepkę skrobie :wink4: i jeździ tym czym mu wygodnie i na co pozwala mu jego portfel.

Opublikowano

Dobra instalacja to podstawa, sam 2 lata jeździlem autem na LPG (nexia) :D z bardzo kiepska i stara instalacja, wiecej bylo z nia problemow niz pozytku, a przy wartosci auta nie warto by bylo robic wiekszych zmian w niej, dlatego powiedzialem sobie, ze teraz tylko ON, zeby miec fajną mozliwie moc i konkretny niuton w stosunkowo malej pojemnosci (opłaty) :)

Opłaty nie są tragiczne ja mam 519 na rok za OC.NW i Assistance :wink4: Wczesniej jezdziłem zagazowanym escortem cabrio -5-6 lat bez problemów ,na zwykłej instalacji ,yrasy do Niemiec,po Polsce i nie zawiódł mnie.Dlatego szukałem najmocniejszej wolnossacej benzyny :cool1:
Opublikowano

Piotrek, nie mowie ze sie nie da byc zadowolonym z LPG. Podstawa dobra instalacja i poprawnie skonfigurowana :) [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:59_________________________________________________Panowie, prawie wszystkich rozeznalem ze spotu, ale do teraz nie wiem kim jest kolega, który przyjechał srebrnym sedanem ?

Opublikowano

Badboy Wez 13-to letniego klekota i 13-to letnią bene z gazem .Jezdzij 5-6 lat i Zobaczysz kto więcej zapłaci :naughty: A licząc zakup instalacji-po ok 12000 km Jezdzisz na czysto i oszczędzasz .Te 12tkm to różnica między ceną beny i gazu -rok i z głowy :>[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:05_________________________________________________

Piotrek, nie mowie ze sie nie da byc zadowolonym z LPG. Podstawa dobra instalacja i poprawnie skonfigurowana :) [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:59_________________________________________________Panowie, prawie wszystkich rozeznalem ze spotu, ale do teraz nie wiem kim jest kolega, który przyjechał srebrnym sedanem ?

Jak się nie mylę kolega Barabasz :wink4:
Opublikowano

Badboy Wez 13-to letniego klekota i 13-to letnią bene z gazem .Jezdzij 5-6 lat i Zobaczysz kto więcej zapłaci :naughty: A licząc zakup instalacji-po ok 12000 km Jezdzisz na czysto i oszczędzasz .Te 12tkm to różnica między ceną beny i gazu -rok i z głowy :>[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:05_________________________________________________

Piotrek, nie mowie ze sie nie da byc zadowolonym z LPG. Podstawa dobra instalacja i poprawnie skonfigurowana :) [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:59_________________________________________________Panowie, prawie wszystkich rozeznalem ze spotu, ale do teraz nie wiem kim jest kolega, który przyjechał srebrnym sedanem ?

Jak się nie mylę kolega Barabasz :wink4:

wiesz ale mnie 13 letnie autko zbytnio nie interesuje :) na pewno kiedyś zechcesz zmienić, pytanie na co ? :) ja mówie o autach 5-7 letnich, a tu koszt porządnej instalacji diametralnie rośnie :wink4: bo jaką np. benzynową odmianę b6 byś wybrał ? wszystko masz uturbione... no chyba ze wybrałbyś S4 ..ale to inne koszty no i problemy z silnikiem który nie trzyma mocy...

Opublikowano

Dobra 12 -letnie bo tyle miał przy zakupie :decayed: tak,że Widzisz co porównuję i do jakiej kwoty :wink4: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:20_________________________________________________ Czas do wyra DOBROUNOC :hi:

Opublikowano
:hi: Dobrej nocy
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi:

:hi:

:hi: :hi:

:siema: kapelusze :>[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 15:02_________________________________________________co powiecie na Q5 w cabrio :mysli: moim zdaniem :thumbdown:

http://moto.onet.pl/119197,4665047,2,zdjecie.html?node=27

Opublikowano

Może nie dla mnie,ale nie najgorsze... :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 15:14_________________________________________________...no i na pewno nie złote :polew:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

Gamonie, ale się dzisiaj obijacie :gwizdanie:

Srebrny sedan tak jak Piotrek napisał kolega Barabasz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.