Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja i tarcze też lekko łoliwą niech se przeleci :decayed: i długa w miasto :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:15_________________________________________________nie no żartowałem :gwizdanie: :embarrassed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja i tarcze też lekko łoliwą niech se przeleci :decayed: i długa w miasto :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

jo proponuja wyciepać to nie bydzie żodnych bić :polew:
Opublikowano

ja i tarcze też lekko łoliwą niech se przeleci :decayed: i długa w miasto :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:15_________________________________________________nie no żartowałem :gwizdanie: :embarrassed:

To co napisałem ( o tym smarze ) to prawda :cool1: Przynajmniej tak się powinno robić :gwizdanie:

Opublikowano

na jedno to jest coś w tym racji :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Ale nie słyszałem żeby ktoś nówki tarcze toczył :shocked:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:17_________________________________________________

na jedno to jest coś w tym racji :kox::naughty::decayed:

W czym ?

Opublikowano

ja i tarcze też lekko łoliwą niech se przeleci :decayed: i długa w miasto :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:15_________________________________________________nie no żartowałem :gwizdanie: :embarrassed:

To co napisałem ( o tym smarze ) to prawda :cool1: Przynajmniej tak się powinno robić :gwizdanie:

wiem Roberto wiem ,pisałem ,że żartowałem przecież :wink4:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:18_________________________________________________

ja i tarcze też lekko łoliwą niech se przeleci :decayed: i długa w miasto :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

jo proponuja wyciepać to nie bydzie żodnych bić :polew:

na jedno to jest coś w tym racji :kox::naughty::decayed:

W czym ?

w tym powyżej

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja tylko palę LM[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:21_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ni :no:
Opublikowano

jedna piłka i tylu chłopa z kuli punktów :cool1::shocked::thumbdown:

Opublikowano

a po co oni locą?

Opublikowano

po kasę :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

udają piłkarzy :wink4::decayed::tongue4:

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Opublikowano

lansują sie :>

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:
Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:
Opublikowano

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.