Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak łebonie się łapią kierownicy zamiast tyłków lasek to potem tak się to kończy :gwizdanie:

Ani tego ani tego bo i tak sp***dolą :gwizdanie:

Tylko w pierwszym wypadku są niebezpieczni a w drugim nie maja na alimenty, no ale lepiej zrobić niż zabić.

A dokładnie co do SWD to nie tylko młodzi tak jeżdżą.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.......no ale lepiej zrobić niż zabić......

dokładnie :good:

Opublikowano

Ida cos zrobić

Opublikowano

idź[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:29_________________________________________________Wiesiek jednak się da zdjąć maskę w A2 :cool1:

http://allegro.pl/zadbane-audi-a2-1-4tdi-01-alu-klima-serwis-webast-i1578260998.html

Opublikowano

Ja nie mówiłem że się nie da, Robert napisał Ci że obsługę robi się tylko przez grila.

Wszystko można rozebrać.

Opublikowano

:hi:

idź[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:29_________________________________________________Wiesiek jednak się da zdjąć maskę w A2 :cool1:

http://allegro.pl/zadbane-audi-a2-1-4tdi-01-alu-klima-serwis-webast-i1578260998.html

to ja pisałem ale bez kluczy się nie obejdzie zauważ że maski nie widać na zdjęciach jest odkręcona :wink4:
Opublikowano

to kupujesz mesia :shocked:

Opublikowano

Ida cos zrobić

:decayed:

Opublikowano

Ida cos zrobić

:decayed:

a Ty z czego piejesz?
Opublikowano

Pany taki komplet jest wart tych pieniążków,wkleję ,część maila:

Continental Conti Winter Contact TS 830

ROZMIAR OPON 195/65 R 15 91T M+S

ROZMIAR FELG 6,5J x 15” H2 ET 33

ROZSTAW ŚRUB 5x112

OTWÓR NA PIASTĘ 57mm

Nr. DOT 3szt. x 3110, 1szt. x 2610

GŁĘBOKOŚĆ BIEŻNIKA 2szt. x 6,0 mm, 2szt. x 7,5 mm

STAN – KOŁA UŻYWANE - WYWAŻONE, GOTOWE DO ZAŁOŻENIA

Cena za kpl. 4szt. 1200 zł. [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:01_________________________________________________

Ida cos zrobić

:decayed:

a Ty z czego piejesz?

doczytaj o czym pisałem z Wieśkiem :gwizdanie:

Opublikowano

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=12fc113b35187e78&attid=0.4&disp=thd&zw

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=12fc113b35187e78&attid=0.3&disp=thd&zw

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=12fc113b35187e78&attid=0.2&disp=thd&zw

?ui=2&ik=cfe7165636&view=att&th=12fc113b35187e78&attid=0.1&disp=thd&zw[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:05_________________________________________________warto?[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:05_________________________________________________

Ida cos zrobić

:decayed:

Ja tez :decayed:

Tyś doczytał widzę :decayed:

Opublikowano
:bry: na wieczór :hi:
Opublikowano

do :bry: dzien

Opublikowano

Da się zdjąć czemu nie ale musisz mieć klucze :cool1: ... fajna ta A2 z ogłoszenia ale wydaje mi się za fest odpicowana :gwizdanie: i ten silnik czyściutki , a tam na co dzień nie wysprzątasz tak jak na fotkach :gwizdanie: ... a nie mówiłeś że nie chce starszego od 2003/2004 r. ? :mysli:Tomek niech starszy szuka A trójki ew. Golfiny :cool1: chociaż i tak kupi co mu się tam podoba :gwizdanie: :wink4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:30_________________________________________________

do :bry: dzien

Dobry :hi: nerwusie

pogadamy o Barcy ? :decayed:

Opublikowano

Da się zdjąć czemu nie ale musisz mieć klucze :cool1: ... fajna ta A2 z ogłoszenia ale wydaje mi się za fest odpicowana :gwizdanie: i ten silnik czyściutki , a tam na co dzień nie wysprzątasz tak jak na fotkach :gwizdanie: ... a nie mówiłeś że nie chce starszego od 2003/2004 r. ? :mysli:Tomek niech starszy szuka A trójki ew. Golfiny :cool1: chociaż i tak kupi co mu się tam podoba :gwizdanie: :wink4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:30_________________________________________________

do :bry: dzien

Dobry :hi: nerwusie

pogadamy o Barcy ? :decayed:

dobry dobry wyrabowany kandydacie na prezydenta Mongolii :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.