Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

przeżywasz to wszystko jak stara baba :cool1: :gwizdanie:

haha tylko z tego względu że nie pomyślałbym że możesz mieć tak wyrabowane w tej kwestii :cool1::decayed:

Kto ma ten ma :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień po meczu a tutaj nadal głośno :naughty:

28 maj 2011 Artyści vs. Aktorzy

Tyle w temacie :wink4: ANTY BARCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboy, daj odpoczac hemoroidom i nie spinaj sie tak :D

robert., podziwiam cierpliwosc i opanowanie :P

Ciulato ze tak teraz wyszlo ze spotami bo nawet nie bede mogl z Wami wypic za zdrowie, bo akurat co 2 tydzien mam w robocie dyzur i musze byc dostepny pod telefonem. ehh te swieta wszystko popsuly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A zanim zamontuje tarcze wciepnie je na tokarka i eliminacja potencjalnego bicia do 0,00 :wink4:

Pioter nie rób takich numerów z Zimmermannami :shocked::blink: ;( ... po co :mysli: ??? ... dobrze piastę wyczyść potem lekko nasmarować piasty ( ja stosuję ATE PLASTILUBE ) , dobrze wyczyścić prowadnice ( i lekko nasmarować ) , jarzma też wyczyścić i miejsce styku jarzm z klockami lekko natłuścić wyżej wspomnianym smarem i będzie git :cool1:

:good: ok tak mo zrobic :wink4: i jeszcze nawiertac tak jak oryginał sport :tongue4::decayed: Te swoje toczył bo mu nie pasowała ta dopuszczalna odchyłka bicia 0,05 czy jakos tak :>[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:35_________________________________________________

spocona babka ,ciepła wódka i czym jeszcze chcecie mi popsuć wieczór :decayed:

Następnym razem wódkę do zamrażarki a kobite do wanny ,albo na opak :decayed: A tarcze margaryną se nasmaruje -ramą bez cholesterolu :tongue4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:55_________________________________________________Badboy,myslałem,że to Andy bedzie Cie podkurwiał,a tu Robercik :evil: :evil: :evil::decayed: Nie Daj sie podpuszczac :zyzol::JC_fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś z Was mecz LM ?

ja oglądam ;-)

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

i żeby się jeszcze przez mecz wk****ać :rolleyes:

mam to we krwi od małego żywnie kibicuję :wink4: każdy tam ma swoje banie :wink4:

w życiu tyle wk..... po co następnymi głowę zawracać nie będę chyba kibicem piłkarsim :gwizdanie:

jeśli do teraz nie jesteś, to już chyba nie będziesz :) ja nim jestem :wink4:

kibicuję formule od 16 lat i moja mówi że to za dużo :decayed:

a jo fussball i f1

badboy bvb09 czy bayern monach. :tongue4:

ja f1 i fussball również, chociaż to pierwsze coraz mniej... kibicowało się za czasów pojedynków schumachera z hillem czy hakkinenem :)

oczywiście że Bayern Munchen, scheiss auf die gelben Pisser aus Dortmund :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:59_________________________________________________

przynajmniej dzisiaj jest mecz a nie cyrk, aktorstwo i jedno wielkie udawanie jakie miało miejsce wczoraj zresztą jak zwykle przez kobietki z barcelony...póki nie zaczną karać za to pier**lone udawanie, przestanę chyba oglądać tego typu mecze bo nic tylko się wk***iać przy tym, niech się zapiszą do ligi kobiet, c*py barcelońskie, opanowali cwaniactwo i udawanie do perfekcji.

Ale przyznaj byli lepsi :gwizdanie: :decayed::banan:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:58_________________________________________________

Pisałem a Ty linka z klubowych wklejasz :facepalm:

:decayed:

lepsi ? można to tak nazwać w ogóle? 1 mecz- czerwona pepego, widziałeś powtórkę, w ogóle go nie trafił, gdyby ten pierdolniety alves tak nie symulował pepe nie otrzymałby czerwonej a żółtą, a wtedy wielce prawdopodobne ze mecz zakonczylby sie wynikiem 0:0... wczoraj, gol realu na 1:0 który nie został uznany, widziałeś powtórkę z tej sytuacji ? w ogole ronaldo go nie dotknał, obronca widzac ze nie dojdzie do pilki po prostu sie położył, a ronaldo był ewidentnie faulowany, ah szkoda gadać, w ogóle sedziowie z takim przekonaniem gwiżdżą dla barcelony, podczas gdy oni na 10 fauli 8 udawają..i to w stylu opanowanym do perfekcji, takiego futbolu oglądać nie chcę.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:02_________________________________________________tutaj dowody na symulowanie, tylko kluczowych sytuacji oczywiście:

Gol anulado a Higuaín Barcelona vs Real Madrid 3 MAYO 2011 Semifinal de la Champions League

:hi: :hi: :hi:

Zacięta dyskusja mega! :>

Barca! :)[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:45_________________________________________________Co do aktorstwa....ja wole takie :> :> :>

http://www.11.pl/wideo/joonas-jokinen-the-best-penalty-ever[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:46_________________________________________________

Znajdź Krystyne :)

http://pasjonatkasportu.blog.eurosport.fr/files/2011/03/593780131-e1301308966770.jpg

:polew: :polew: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz takie jak Ci się podobają :decayed:http://allegro.pl/felgi-17-5x112-z-oponami-bridgestone-i1597685387.html tanio z gumami :naughty: Ino czamu gosciu az 3 razy je wystawio? :gwizdanie:

oszkliwe :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mercedes-audi-5x112-mercedes-c-klasa-17-i1597282515.html takie 1 roz widza :shocked::decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:26_________________________________________________

Tomasz takie jak Ci się podobają :decayed:http://allegro.pl/felgi-17-5x112-z-oponami-bridgestone-i1597685387.html tanio z gumami :naughty: Ino czamu gosciu az 3 razy je wystawio? :gwizdanie:

oszkliwe :sick3:

Nie Przesadzej :cool1: Jakbys takie założył to te wszystkie cipelki co tu Wklejosz by Ci na klacie tancowały :evil: :evil: :evil::naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:30_________________________________________________http://allegro.pl/alu-17-oryginal-volkswagen-ronal-niemcy-5x112-kmpl-i1597399847.html oldscool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz takie jak Ci się podobają :decayed:http://allegro.pl/felgi-17-5x112-z-oponami-bridgestone-i1597685387.html tanio z gumami :naughty: Ino czamu gosciu az 3 razy je wystawio? :gwizdanie:

oszkliwe :sick3:

:bry: Pioter te sa beeeeeeee[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:37_________________________________________________te z VW na zimowki 6' szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Pioter te sa beeeeeeee[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:37_________________________________________________te z VW na zimowki 6' szerokosci

:hi::wink4: Fajne na zima :wink4: Ino na zima juz mom alu :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 10:55_________________________________________________Ida w koncu spac narazie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym regionie są to odcinki drogi S1 (Bielsko-Biała – Cieszyn) oraz DK81 (Katowice – Skoczów, z wyłączeniem miasta Żory)

:banan: :banan: :banan:

Bez sensu to, chcąc zapiąc kemping za rodzinnego vana trzeba bedzie cwaniakom płacić. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Z roboty

Ciekawe po co "barierki" na ekspresie budują :mysli

Bo pojazdy powyżej 3,5T będą płacić za każdy kilometr przejechany po drogach ciut lepszych. :mysli:

Bez sensu to, chcąc zapiąc kemping za rodzinnego vana trzeba bedzie cwaniakom płacić.

Tylko z przyczepą pow. 750 kg. :naughty:

Potwierdzenie reguły :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie reguły :wallbash: :wallbash: :wallbash:

coś o tym wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś o tym wiem :gwizdanie:

Ja też i to z niemiłymi konsekwencjami. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak łebonie się łapią kierownicy zamiast tyłków lasek to potem tak się to kończy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...