Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 13:23_________________________________________________

robert. rozwiązałeś swoj VAGowy problem?

Funguje Ci to już? :)

Niestety nie działa dziad jeden , chyba coś z lapkiem ( Windowsem ) mam nie teges

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 13:24_________________________________________________

Robert i Arturoo dzieki za wymiane czujnika i wogule za obsluge :notworthy: :notworthy: :notworthy:, i zeby niebylo se z wami za to rozlicza :good:

Spoko , oby działał jak najdłużej :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

albo te:

http://allegro.pl/navigation-plus-polskie-menu-i1591449753.html

co musze dokupic jeszcze zeby banglalo??

Antene GPS najlepiej do Artura zadzwoń ;)

a zeby filmy gralo to kupic musze cos czy nie?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

albo te:

http://allegro.pl/navigation-plus-polskie-menu-i1591449753.html

co musze dokupic jeszcze zeby banglalo??

Antene GPS najlepiej do Artura zadzwoń ;)

a zeby filmy gralo to kupic musze cos czy nie?

moduł z DVD ;)

Opublikowano

Tomaszu i jak tam pazdzioch kiedy odbiór ? pewnie już nie umisz wysiedziec w chaci :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Tomaszu i jak tam pazdzioch kiedy odbiór ? pewnie już nie umisz wysiedziec w chaci :decayed:

:wink4:

Koniec tego tygodnia albo początek przyszłego... :przebiegly: lakiernik w kulki leci :disgust:

Opublikowano

Tomaszu i jak tam pazdzioch kiedy odbiór ? pewnie już nie umisz wysiedziec w chaci :decayed:

:wink4:

Koniec tego tygodnia albo początek przyszłego... :przebiegly: lakiernik w kulki leci :disgust:

to jeszcze nie tak źle ale trochę już poczekałeś :confused4:

Opublikowano

:hi:

Z roboty

Opublikowano

Jak forma Roberto po robocie? :wink4: 17:30 hala-Gaszowice ;)

Niestety nie mam czasu dziś

Opublikowano

:hi: po robocie i zaś wolne :dance:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:28_________________________________________________

Panowie, co myślicie? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-4x4-abt-lub-zamiana-C17008709.html

Coś więcej na temat ABT?

z poł miliona mo nalotane abo lepij :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie, co myślicie? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-4x4-abt-lub-zamiana-C17008709.html

Coś więcej na temat ABT?

Zadzwoń i zapytaj czy w niemieckim dowodzie auta ma wbity ten tuning w ABT :gwizdanie:

Opublikowano

A powiedzcie jeszcze czy są jakieś przeciwskazania zakładania LPG do silnika z turbinką :> ?

Opublikowano

Benzyna jeździ na benzynie ,diesel na ropie :gwizdanie:

Opublikowano

A powiedzcie jeszcze czy są jakieś przeciwskazania zakładania LPG do silnika z turbinką :> ?

Wszystko w dzisiejszych czasach zagazują :evil: Kumpel subaru impreza sti gosciowi zagazował [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:49_________________________________________________

Benzyna jeździ na benzynie ,diesel na ropie :gwizdanie: Za niedługo benzyna stanie się towarem luksusowym :decayed: Stawiam na ekologię :cool1::evil: i tanie przemieszczanie :wink4:

Płacz i Płac :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:50_________________________________________________

Panowie, co myślicie? http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-4x4-abt-lub-zamiana-C17008709.html

Coś więcej na temat ABT?

Zadzwoń i zapytaj czy w niemieckim dowodzie auta ma wbity ten tuning w ABT :gwizdanie:

A widzieliscie na Rybolu w moich okolicach jezdzi taka w szarym metaliku-chyba to jest a6 Avant z młodszych roczników ABT prezentuje się za***iście :shocked::cool1:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:52_________________________________________________ :palacz:
Opublikowano

:hi:

Dobry w ten ujowy dzień

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.