Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrze ja latam na TRW z innymi nie miałem żadnych doświadczeń więc Ci nie doradzę :embarrassed::no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Klocki OZ rzadko spotykane i mało opinii , w przeciwieństwie do Ferodo któe są sprawdzone i za***iste ... Tarcze OZ jak najbardziej :good:

Devastation nie miał w ofercie OZ-tów ?

Spadam :hi: :hi:

Takiego pakietu nikt nie miał :wink4:
Opublikowano

ja na razie muszę dotrzeć mój komplecik ,następny może już do innego autka by poszedł :gwizdanie:

Opublikowano

ja na razie muszę dotrzeć mój komplecik ,następny może już do innego autka by poszedł :gwizdanie:

b7 minimum ? :naughty::wink4:
Opublikowano

niekoniecznie :no:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:13_________________________________________________może jakie B6 w klekocie ,jakbym znalazł chętnego na moją B5 to już sprzedaję

Opublikowano

niekoniecznie :no:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 23:13_________________________________________________może jakie B6 w klekocie ,jakbym znalazł chętnego na moją B5 to już sprzedaję

Pomału a do przodu :good: Ide nyny :hi:
Opublikowano

:hi: Widze, że frekwencja na spocie całkiem dobra.

Niestety wczoraj było za ostro :drunk: :drunk: :punk: i <d*pa> nie mogłem dojechać na czas.

robert. rozwiązałeś swoj VAGowy problem?

Funguje Ci to już? :)

Opublikowano

też idę się drzemnąć , :hi:

Opublikowano

Dzięki pany i panie za spota :notworthy::good:

Wiesiek i reszta gdzieście uciekli ( myślałem nad "dokładką" :gwizdanie: :rolleyes: ) :naughty:

Krzysiek mam nadzieję , ze teraz 90oC trzyma :good:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:09_________________________________________________

Robert masz USBDeview.exe

TXH :notworthy:

Spróbuję tego knifu :wink4:

no teraz trzymie sztywno 90' :> chwilka i silnik zagrzoty i widza kiedy mozna mu usz deptac :evil: :evil: bo ponoc za malo depca i to nie jedzie

Robert i Arturoo dzieki za wymiane czujnika i wogule za obsluge :notworthy: :notworthy: :notworthy:, i zeby niebylo se z wami za to rozlicza :good:

Dzieki calej reszcie za milo spedzony czas pozdrawiam :)

Opublikowano
:hi: spita wszyscy :)?
Opublikowano
:hi: z rana . Kurde po północy zasnąłem ,a 4:20 już pospane :wallbash: Kulane po wyrze w ta i nazad ma usnąc nie szło :wallbash::decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 05:28_________________________________________________http://allegro.pl/18-tt-rs-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1573149609.html te fele są dosc ciekawe [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 06:22_________________________________________________taniooo http://allegro.pl/audi-a5-3-0-tdi-cabrio-06-2010-rok-i1575088310.html :decayed:
Opublikowano

Piotrek, gdyby nie te fragmenty ramion przy rancie to bylby ciekawy wzor :)

Opublikowano

:hi: :hi:

Fajne ale nie w rozmiarze 17"

+ 18,6% akcyzy więc w korwy drogo za taki wrak....

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: dzień doberek
Opublikowano

:hi:

navi z a6 jest po canie juz??

Opublikowano

:hi:

I do roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.