Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=1589714940&msg=Twój+e-mail+został+wysłany następne co mi w oko wpadły :naughty:

fajnie położono kostka :>

Endriu,a Ty zas woda lejesz :polew: to nie dyngus :gwizdanie: :tongue4:

to zboczyni prawie przy tym robia :tongue4:
Opublikowano

Tomek patrz coch dzisio wyrezoł :naughty::decayed:

29042011116.jpg

29042011119.jpg

zdjęcia troszkę ujowe bo robione z kom. :rolleyes: ... i na razie tylko drzwi kierownika :embarrassed:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________

Roberto no taki mi wyszoł nie Czepiej sie :tongue4::decayed:

Naumiej się w końcu :cool1: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi: narazicho ostatnia szychta przed dłuuugim weekendem :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________

Naumiej się w końcu :cool1: :gwizdanie: :wink4:

Po co tak jest czasami smieszniej -trza sie trocha podomyslac :decayed:
Opublikowano

Tomek patrz coch dzisio wyrezoł :naughty::decayed:

29042011116.jpg

29042011119.jpg

zdjęcia troszkę ujowe bo robione z kom. :rolleyes: ... i na razie tylko drzwi kierownika :embarrassed:

Elegancko :good: jo jeszcze chca u siebie fotochromy zamontować :gwizdanie:

Opublikowano

Seves mnie trocha zabawil i tylko lewy przód dziś padł

Ale fajnego tego BEX-a mo :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Po co tak jest czasami smieszniej -trza sie trocha podomyslac :decayed:

:tongue4:

:hi: narazicho ostatnia szychta przed dłuuugim weekendem :hi:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________

BEX-a ?

1.8 TURBO [bEX] :slina:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:46_________________________________________________pełny S-line :slina:

Opublikowano

to sie tym 1.8 T podniecosz czy ogólnie całym autem :gwizdanie:

Opublikowano

to sie tym 1.8 T podniecosz czy ogólnie całym autem :gwizdanie:

całym :cool1: ... [bEX] ori 190 PS ( rzadko spotykane bydle ) :gwizdanie:

Opublikowano

To grubo :>

Noooo :rolleyes:

Elegancko mu to przerobili :good:

Opublikowano

To grubo :>

Noooo :rolleyes:

Elegancko mu to przerobili :good:

on Q czy FWD

dobry wszystkim wogóle :hi: :hi:

Opublikowano

To grubo :>

Noooo :rolleyes:

Elegancko mu to przerobili :good:

on Q czy FWD

dobry wszystkim wogóle :hi: :hi:

Dobry :hi:

Chyba FWD , nie pytałem , ale raczej ośka

Opublikowano

to sie tym 1.8 T podniecosz czy ogólnie całym autem :gwizdanie:

całym :cool1: ... [bEX] ori 190 PS ( rzadko spotykane bydle ) :gwizdanie:

Ale wiela to poli.

Pioter Arek mo do sprzedanio fele z tego co wiem.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:47_________________________________________________

To grubo :>

Noooo :rolleyes:

Elegancko mu to przerobili :good:

A to był Angol :?:

Opublikowano

Ale wiela to poli.

... zależy od ciężaru buta :cool1::decayed:

A to był Angol :?:

:przebiegly::cool1:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wiesiek nie wiem nie pytałem , nie jechałem ... ale wygląda pięknie :slina: ... i ta moc :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:56_________________________________________________Jedną tylko "podpadówę" znalazłem :decayed: ... ale to Pikuś [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:57_________________________________________________Pan Pikuś :decayed:

Opublikowano

No to OK :good:

Opublikowano

Ida spać bo jutro trza dalij rezać lichtpakiet :decayed:

Nara :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.