Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie

:hi:

Z roboty

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak z tym rożnem w niedzielę - robimy ?

Opublikowano

:slina:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________Wczorajszy wypadek

http://www.wodzislaw.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art400,wypadek-w-turzy-slaskiej-mapka.html

Opublikowano

Kuźwa wyrezałem ( przełożyłem el. oświetl. do moich uchwytów ) podświetlany kubek i wizytownik i jakoś słabo mi to świeci :mysli::kwasny:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:48_________________________________________________Wiesiek jak jest w B5 FL , kubek i wizytownik świecą słabiej od reszty knefli ?

Opublikowano

Ty nawet nie wiem czy sa podświetlane :gwizdanie:

Wizytownika w B5 nie ma, tylko uchwyt na kubki

Opublikowano

Ty nawet nie wiem czy sa podświetlane :gwizdanie:

Wizytownika w B5 nie ma, tylko uchwyt na kubki

No tak tylko kubek jest ale po lifcie powinien być podświetlony

Opublikowano

Chyba jest, jutro sprawdzę[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:03_________________________________________________Poszli spać czy sr** :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:26_________________________________________________Jednak spać :hi:

Opublikowano

Chyba jest, jutro sprawdzę[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:03_________________________________________________Poszli spać czy sr** :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 23:26_________________________________________________Jednak spać :hi:

Byłem jeszcze raz to wytargać z auta :decayed:

Ale teraz idę spać :hi:

Opublikowano

:hi: , ja mam 8cali szeroką felgę, et 48 i chyba większe by już nie mogło być bo popona jest prawie na styk z tylnymi górnymi wahaczami.

Co do winnego tego wypadku w Turzy dojdą pewnie do tego dopiero.

Uchwyt na kubek świeci w b5 fl tak samo mocno jak reszta podświetlanych gratów.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 08:57_________________________________________________22671610150171773809591.jpg

:naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:44_________________________________________________http://www.sadistic.pl/mrowka-vs-pajak-vt77020.htm[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:46_________________________________________________

I jak z tym rożnem w niedzielę - robimy ?

Podobno ma padać, poza tym jo jeszcza auta nimom :disgust:

Opublikowano

Podobno ma padać, poza tym jo jeszcza auta nimom :disgust:

Najwyżej tylko spota zrobimy :confused4: Kiedy auto odbierasz ?

Opublikowano

:hi:

Nie pospane bo mnie listonosz obudził :angry:

Cała prawda zjebanego życia:

ae2c2f7cefd3f4479e7499e6540adb7e.jpg

Opublikowano

Uchwyt na kubek świeci w b5 fl tak samo mocno jak reszta podświetlanych gratów.

A według mnie troszkę słabiej świeci :cool1: Dziś sprawdzone w kilku autach

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 10:24_________________________________________________

:hi:

:hi:

Cała prawda zjebanego życia:

ae2c2f7cefd3f4479e7499e6540adb7e.jpg

Niestety cała prawda :confused4::decayed:

Spadam do roboty

nara :hi:

PS. jeszcze dziś i weekend :naughty::kox:

Opublikowano

Podobno ma padać, poza tym jo jeszcza auta nimom :disgust:

Najwyżej tylko spota zrobimy :confused4: Kiedy auto odbierasz ?

W przyszłym tygodniu...

Opublikowano

No to szczęśliwej szychty ja jeszcze dziś na nockę :kwasny:

Opublikowano

Nie pospane bo mnie listonosz obudził :angry:

Cała prawda zjebanego życia:

ae2c2f7cefd3f4479e7499e6540adb7e.jpg

A później wyglądał tak.. książe...

pijak.jpg

Opublikowano

Tomek kaj lakujesz fura :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.