Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Legiaaaaaaaaa Warszawaaaaaaaa :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Legia znowu grając :thumbdown: :thumbdown: wygrywa jedną bramką :decayed:

Opublikowano

Ogólnie nie było na co patrzeć. :thumbdown:

P.S. Lewy na boisku. :good: Może strzeli swoją 3 bramkę w Borusii?

Opublikowano

Ogólnie nie było na co patrzeć. :thumbdown:

powaga ... mecz na dobry sen :thumbdown:

P.S. Lewy na boisku. :good: Może strzeli swoją 3 bramkę w Borusii?

no mam nadzieję że pyknie gola :naughty::kox:
Opublikowano

Ogólnie nie było na co patrzeć. :thumbdown:

powaga ... mecz na dobry sen :thumbdown:

P.S. Lewy na boisku. :good: Może strzeli swoją 3 bramkę w Borusii?

no mam nadzieję że pyknie gola :naughty::kox:

Właśnie niewiele brakło po podaniu Kuby... :kox:

Nasza Liga - :thumbdown:

Opublikowano

ale zachwyty komentujących nad Legią muszą być ... szkoda że na innym meczu byli niż my oglądaliśmy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale zachwyty komentujących nad Legią muszą być ... szkoda że na innym meczu byli niż my oglądaliśmy :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: Już tego nie oglądam bo szkoda czasu!

P.S. qr** ale bramę zaje... Podolski!!!! :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

gdzie oglądasz ?

Opublikowano

Eurosport 2 :kox: Dobry mecz! Nawet w HD... :naughty:

Opublikowano

Kaziu Węgrzyn jest prz*c**j :decayed:

Opublikowano

Kaziu Węgrzyn jest prz*ch***j :decayed:

:polew:

Widziałeś Stan Podolskiego? :kox:

Opublikowano

Eurosport 2 :kox: Dobry mecz! Nawet w HD... :naughty:

kurde nie mam chyba ... zaraz sprawdzę :mysli:
Opublikowano

Kaziu Węgrzyn jest prz*ch***j :decayed:

:polew:

Widziałeś Stan Podolskiego? :kox:

właśnie sie dowiedziałem, że nie mam już Eurosport 2 :disgust:

Opublikowano

ja tez nie :evil: Dortmund wygrał wg planu :evil:

Opublikowano

2:1 dla Dortmundu! No tu to się dzieje... :kox:

Opublikowano

2:1 dla Dortmundu! No tu to się dzieje... :kox:

czemu nie grasz w Lidze Typerów ?
Opublikowano

a co w Podolskim?

Opublikowano

2:1 dla Dortmundu! No tu to się dzieje... :kox:

czemu nie grasz w Lidze Typerów ?

No właśnie nie wiem!? :naughty: Może zacznę coś typować choć już spora strata jak ostatnio to oglądałem...

a co w Podolskim?

Podolski strzelił zajebistą bramę na 1:1! Kilka minut starcie z Sahinem (obaj żółte kartki) i kolejna akcja - 20 sekund później Sahin strzela bramę na zwycięstwo i okazuje radość na kolanach przed Podolskim... Wkurwił go niesamowice! :evil:
Opublikowano

a co w Podolskim?

chyba też przegapiłeś typowanie nr 8 co ? :mysli:
Opublikowano

no niestety tak

Nie miałem czasu a poza tym komp mi siadł a przez telefon to do bani :kox:

Ale spoko...będę liderem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.