Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogląda ktoś Derby Londynu? :kox: Stan wiem, że ty Tak. :naughty:

:good: dobry mecz :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wszedłem do domu, włączyłem a tu... 2-3 :shocked:

Opublikowano

No takie mecze to się ogląda... :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:36_________________________________________________I Arsenal pokonany na swoim podwórku przez odwiecznych rywali... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Heh, wynik mi nie siadł :disgust:

A teraz Lechia - Widzew się zaczyna :rolleyes:

Opublikowano

Heh, wynik mi nie siadł :disgust:

A teraz Lechia - Widzew się zaczyna :rolleyes:

Widzew miał przeagę w I połówce ale nie wykorzystał a postawiłem na nich... :przebiegly::wink4:

INFo z Bundesligi: Dortmund prowadzi 1:2 z Freiburgiem.. :kox: 80 minutA.

Opublikowano

Heh, wynik mi nie siadł :disgust:

A teraz Lechia - Widzew się zaczyna :rolleyes:

Widzew miał przeagę w I połówce alenie wykorzystał a postawiłem na nich...

INFo z Bundesligi: Dortmund prowadzi 1:2 z Freiburgiem.. :kox: 80 minutA.

gol "Lewego" :naughty:

Opublikowano

Heh, wynik mi nie siadł :disgust:

A teraz Lechia - Widzew się zaczyna :rolleyes:

Widzew miał przeagę w I połówce alenie wykorzystał a postawiłem na nich...

INFo z Bundesligi: Dortmund prowadzi 1:2 z Freiburgiem.. :kox: 80 minutA.

gol "Lewego" :naughty:

:good:

Lechia - Widzew 1:1 w ciągu jednej minuty. Choć bramka dla Lechii ze spalongo. :disgust:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 17:36_________________________________________________Kolejne dwie minutki i już gol dla Lechii i gospodarze prowadzą 2:1.

Opublikowano

Wszedłem do domu, włączyłem a tu... 2-3 :shocked:

:notworthy: Tottenham wygral :good:

teraz jest 75 min a chelsea przegrywa :blink:

Opublikowano

Wszedłem do domu, włączyłem a tu... 2-3 :shocked:

:notworthy: Tottenham wygral :good:

teraz jest 75 min a chelsea przegrywa :blink:

Jakby Chelsea wygrała to by uciekła na 5 pkt od Arsenalu więc Kanonierzy mogą się tylko cieszyć. :naughty:
Opublikowano

chelsea "do tyłu" :dance:

wygrana M.U. :dance:

Opublikowano
  • Autor

Ładny sajgon w Anglii...

A to Nasza liga miałabyć nieprzewidywalne :kox:

Fajny meczyk ( druga połowa ) Lechii i Widzewa :good:

Opublikowano

Ładny sajgon w Anglii...

A to Nasza liga miałabyć nieprzewidywalne :kox:

Fajny meczyk ( druga połowa ) Lechii i Widzewa :good:

To prawda. Druga połówka już była ok. :good:
Opublikowano

najlatwiej typowac la Liga bo Barca i Real wygrywaja mecz za meczem poki nie trafia na siebie :naughty: ale duze niespodzianki w Angli,ogolnie kolejka udana dla MU :good: a Chelsea cos cienko ostanio i to przegrywaja ze slabymi druzynami-jakis kryzys

Opublikowano

Kolejny meczyk Premier League... Liverpool - West Ham UTD :evil: Lubię soboty... :gwizdanie:

Opublikowano

najlatwiej typowac la Liga bo Barca i Real wygrywaja mecz za meczem poki nie trafia na siebie :naughty: ale duze niespodzianki w Angli,ogolnie kolejka udana dla MU :good: a Chelsea cos cienko ostanio i to przegrywaja ze slabymi druzynami-jakis kryzys

Ferguson powiedział ostatnio, że Chelsea wkońcu spuści z tonu i zacznie gubic pkt i miał racje jak widać :wink4:

Opublikowano

najlatwiej typowac la Liga bo Barca i Real wygrywaja mecz za meczem poki nie trafia na siebie :naughty: ale duze niespodzianki w Angli,ogolnie kolejka udana dla MU :good: a Chelsea cos cienko ostanio i to przegrywaja ze slabymi druzynami-jakis kryzys

Ferguson powiedział ostatnio, że Chelsea wkońcu spuści z tonu i zacznie gubic pkt i miał racje jak widać :wink4:

stary wyjadacz wiedzial ze bedzie znizka formy bo sezon zaczeli mocno

Opublikowano

dobrze, że Freiburg w 90 minucie nie zremisował, bo mieli szanse, ale w 90 min była poprzeczka.

Wtedy Kuba miałby frytki.... :gwizdanie:

Opublikowano

Grześ Rasialdo by to rzęsami wkręcił do bramki :polew:

Opublikowano

kurka w tej kolejce nie poszło mi w lidze typerów :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.