Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i zero bramek póki co a zostało tylko 15 minut... :disgust:

No i 1-0 Sobiech otwiera wynik...

No i Lech się kolejny raz nie popisał...

ale kopanina :facepalm: ja pierdziele, co za nudny mecz :blink:

No masakra! :kwasny:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 851,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Real MAdryt :decayed: :decayed: :decayed:

No tak, mogłem się spodziewać...

Luzik Jareczku :wink4::notworthy:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje :polew:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje :polew:

o żesz :facepalm:

pozdrawiamy ryśka z klanu....

:decayed:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje :polew:

o żesz :facepalm:

pozdrawiamy ryśka z klanu....

:decayed:

:decayed:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje :polew:

:wink4:

No i 0:1 :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

No to czas zasiąść do meczu Legia - KGHM :wink4:

ja ne oglądam :gwizdanie: patrzę na Kuchenne Rewolucje :polew:

:wink4:

No i 0:1 :kox: :gwizdanie:

:good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hihi dobry początek :naughty:

Cracovia idzie ostro... Jak tak dalej będą grać to o puchary powalczą :kox:

Opublikowano

a Real drugim składem objeźdża Athletic Bilbao :kox:

Opublikowano
  • Autor

a Real drugim składem objeźdża Athletic Bilbao :kox:

Ooo, dobrze że podpowiedziałeś :good:

Opublikowano

a Real drugim składem objeźdża Athletic Bilbao :kox:

:confused4:

Opublikowano
  • Autor

Krystyna i 0-3 :naughty:

Opublikowano

legia przegrywa i zostało jej jakieś 5min :gwizdanie:

Opublikowano

legia przegrywa i zostało jej jakieś 5min :gwizdanie:

No i niech się tak skończy to będzie trzeci meczyk u siebie przegrany przez L. :naughty:
Opublikowano

legia przegrywa i zostało jej jakieś 5min :gwizdanie:

No i niech się tak skończy to będzie trzeci meczyk u siebie przegrany przez L. :naughty:

2:2 :gwizdanie:

Opublikowano

legia przegrywa i zostało jej jakieś 5min :gwizdanie:

No i niech się tak skończy to będzie trzeci meczyk u siebie przegrany przez L. :naughty:

2:2 :gwizdanie:

:disgust:
Opublikowano

Błaszczykowski strzelił ładną i ważną bramkę dla BVB :good:

Opublikowano

Błaszczykowski strzelił ładną i ważną bramkę dla BVB :good:

Dokładnie! :good: A Lewy cieniutko dzisiaj...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/hamburger-sv-borussia-dortmund-blaszyczkowski-boha,1,4237258,wiadomosc.html

Tak czy tak BVB ma tylko 8 pktów przewagi nie licząc jutrzejszego meczu Bayer Leverkusen, który podejmuje teortecznie słabszych rywali - FC St. Pauli i przewaga może stopnieć do 5 pktów. Choć beniaminek też walczy o wszystko... :evil:

Opublikowano

Błaszczykowski strzelił ładną i ważną bramkę dla BVB :good:

Dokładnie! :good: A Lewy cieniutko dzisiaj...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/hamburger-sv-borussia-dortmund-blaszyczkowski-boha,1,4237258,wiadomosc.html

Tak czy tak BVB ma tylko 8 pktów przewagi nie licząc jutrzejszego meczu Bayer Leverkusen, który podejmuje teortecznie słabszych rywali - FC St. Pauli i przewaga może stopnieć do 5 pktów. Choć beniaminek też walczy o wszystko... :evil:

moim skromnym zdaniem BVB będzie miało mistrza :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.