Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błaszczykowski strzelił ładną i ważną bramkę dla BVB :good:

Dokładnie! :good: A Lewy cieniutko dzisiaj...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/hamburger-sv-borussia-dortmund-blaszyczkowski-boha,1,4237258,wiadomosc.html

Tak czy tak BVB ma tylko 8 pktów przewagi nie licząc jutrzejszego meczu Bayer Leverkusen, który podejmuje teortecznie słabszych rywali - FC St. Pauli i przewaga może stopnieć do 5 pktów. Choć beniaminek też walczy o wszystko... :evil:

moim skromnym zdaniem BVB będzie miało mistrza :wink4:

No ja też tak myślę ale kilka kolejek wcześniej było bardziej kolorowo. :rolleyes: Teraz BVB straciło kilka pnktów w ostatnich kolejkach. :angry:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 851,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale że Ruch dzisiaj dał d*py... ;(

Opublikowano

ale że Ruch dzisiaj dał d*py... ;(

:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

real :(

Opublikowano
  • Autor

0-1 :kox:

Opublikowano

auxerre znowu remis

dudka-karny

Opublikowano

własnie widziałem skrót meczu Ruch - Polonia mecz oddany po sąsiedzku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

C+ sport 2 :naughty:

Już 1-1 :gwizdanie:

Opublikowano

własnie widziałem skrót meczu Ruch - Polonia mecz oddany po sąsiedzku :gwizdanie:

No właśnie... :angry: Tylko czy Ruch jest pewny swojej pozycji? Zostało jeszcze kilka kolejek. :kwasny:
Opublikowano

własnie widziałem skrót meczu Ruch - Polonia mecz oddany po sąsiedzku :gwizdanie:

No właśnie... :angry: Tylko czy Ruch jest pewny swojej pozycji? Zostało jeszcze kilka kolejek. :kwasny:

myślę, że tak. Mają trochę meczów, z drużynami o które raczej nic nie walczą :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 21:22_________________________________________________Właśnie omawiają zachowanie Arboledy, w czasie meczu i po meczu. Dla mnie jest dla śmieszne.

Ten facet jest jak baba, mega mięczak :gwizdanie:

Mam nadzieję, że nie bedzie grał dla nas na euro :cool1:

Opublikowano

Właśnie omawiają zachowanie Arboledy, w czasie meczu i po meczu. Dla mnie jest dla śmieszne.

Ten facet jest jak baba, mega mięczak :gwizdanie:

Mam nadzieję, że nie bedzie grał dla nas na euro :cool1:

A co się działo? :mysli:
Opublikowano

Właśnie omawiają zachowanie Arboledy, w czasie meczu i po meczu. Dla mnie jest dla śmieszne.

Ten facet jest jak baba, mega mięczak :gwizdanie:

Mam nadzieję, że nie bedzie grał dla nas na euro :cool1:

A co się działo? :mysli:

najpierw płakał, że Sobiech go korkami "zachaczył", a później nie chciał pogadać ze Smolarkiem - też jużprawie płakał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej go Adrian M. podsumował :rolleyes:

A Barca już 2-1

Opublikowano

Najlepiej go Adrian M. podsumował :rolleyes:

A Barca już 2-1

Jutro sobie obejrzę powtórkę Ligi +. :wink4:

A Barca musi wygrać. :good:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie bedzie grał dla nas na euro

oj pewnie tu sie mylisz

Najlepiej go Adrian M. podsumował :rolleyes:

A Barca już 2-1

Jutro sobie obejrzę powtórkę Ligi +. :wink4:

A Barca musi wygrać. :good:

:good:

Opublikowano
  • Autor

I wygrała... 3-1

Opublikowano

I wygrała... 3-1

No i git! :good:
Opublikowano

I wygrała... 3-1

No i git! :good:

to już jest nudne :disgust:

Opublikowano

I wygrała... 3-1

No i git! :good:

:tongue4:

to już jest nudne :disgust:

:tongue4:
Opublikowano

I wygrała... 3-1

No i git! :good:

:tongue4:

to już jest nudne :disgust:

naucz się cytować klubowiczu :tongue4:

pewnie siedzisz w robocie i ogladasz YP :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.