Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Real :good:

Respekt :naughty:

No no 4-0 :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raul Gonzalez - 70 gol w LM :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Inter-Shalke 2-5 :kox: 80 min

INTER

:decayed:

Opublikowano

nie smiejcie się z Interu ;(

Opublikowano

nie smiejcie się z Interu ;(

nigdy nie przepadałem za makaroniarzami :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie smiejcie się z Interu ;(

nigdy nie przepadałem za makaroniarzami :decayed:

Ty jesteś za Wisłą, Twoje zdanie się nie liczy :decayed:

Opublikowano

nie smiejcie się z Interu ;(

nigdy nie przepadałem za makaroniarzami :decayed:

Ty jesteś za Wisłą, Twoje zdanie się nie liczy :decayed:

kibicuje sie najlepszym :tongue4:

Lige mistrzów tez wygra najlepszy ..czyli wielka Barca :evil:

Opublikowano
  • Autor

nie smiejcie się z Interu ;(

nigdy nie przepadałem za makaroniarzami :decayed:

Ty jesteś za Wisłą, Twoje zdanie się nie liczy :decayed:

kibicuje sie najlepszym :tongue4:

prawie... najlepszym :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Lige mistrzów tez wygra najlepszy ..czyli wielka Barca :evil:

:przebiegly:
Opublikowano

Cos czuje ze czeka nas 5GD w tym sezonie :gwizdanie: , oczywiscie pod warunkiem ze Barca przejdzie Szachtar co wcale nie jest takie oczywiste, ale jestem dobrej mysli.

Mou napewno z raz wygra w tych 5GD , podejrzewam tez ze 1-2 i 2-3 razy przegra :decayed: . Oby wygral w tych malo znaczacych meczach jak super puchar hiszpani, a zremisowal w lidze i bede bardzooo szczesliwy :good:

A wracajac do wczorajszego meczu z Totenhamem , to niestety ale koguty sie posraly i nic nie zagraly .

Opublikowano

Wynik cieszy.

Real zagral dobry mecz.

Dzisiaj tez ciekawie.Stawiam na remisy.

Opublikowano

Stankovic juz druga taka bramke strzelil w karierze :gwizdanie: pamietam jak w lidze tak strzelil chyba w tamtym roku. no ale Inter sie nie popisal nie lubie ich ale w lidze bo sa rywalem juve ale w LM wole jak wygrywaja bo graja dla Serie A

Opublikowano

pokazują gdzieś na Cyfrze+ Chelsea - Manchester ?? :embarrassed:

Opublikowano

pokazują gdzieś na Cyfrze+ Chelsea - Manchester ?? :embarrassed:

nie...tylko N-ka[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:40_________________________________________________goooooooooooolllllllllllllllllllllllll 1-0 :kox: Barca
Opublikowano

Pany zaczynamy, już jeden jest :>

Opublikowano

pokazują gdzieś na Cyfrze+ Chelsea - Manchester ?? :embarrassed:

nie...tylko N-ka[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:40_________________________________________________goooooooooooolllllllllllllllllllllllll 1-0 :kox: Barca

:disgust:

Opublikowano

No ja też dziś tylko przez NETa obejrzę meczyk bo w robocie brak Nki... :disgust:

Opublikowano

CH vs. MU : 0:1 :naughty:

Opublikowano

2-0 Barca ggggggggooooooooollllllllllllllllll :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.