Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diego robił dobre i pozytywne zamieszanie ale on za bardzo na taktykę nie miał wpływu tylko Ci goście którzy mu asystowali :) ale co by nie mówić grali ładnie w RPA a szczególnie mecz otwarcia :kox:

ja wogóle nie rozumie co robi w KADRZE ARGENTYNY niejaki Lavezzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A Kolumbia wczoraj zapewniła sobie awans do następnej rundy :rolleyes:

Meksyk dwie porażki już :blink:

Opublikowano

k**wa bo poziom tego turnieju to wielkie dno, stadiony dno, kibice siedzą i milczą (za wyjątkiem brazylijczyków)

Cała masa porządnych piłkarzy ale co z tego...

Opublikowano

Kolejne potwierdzenie, że najlepsza piłka jest w Europie :hi:.

Opublikowano

Tak ale...za wyjątkiem Polski :polew:

Opublikowano

najlepsza jest 1 liga polska :kox:

największe emocje :decayed:

btw

wczoraj u kumpla w Kościerzynie byłem i mi zaczął opowiadać jak na meczu Barcelony w LM był w podróży poślubnej :facepalm:

zdania nie powiedział a już dałem mu do zrozumienia że Barca mnie g... obchodzi i nawet zdjęć nie oglądałem :polew:

Opublikowano

I po co to tutaj napisałeś? Żeby pokazać że jesteś ....od tej chwili przeze mnie ignorowany pudlu :kox:

Opublikowano

najlepsze że mój syn na terenie Kaszubi Kościerzyna i Arki Gdynia w koszulce Zawiszy śmigał po osiedlu :kox:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 20:19_________________________________________________

I po co to tutaj napisałeś? Żeby pokazać że jesteś ....od tej chwili przeze mnie ignorowany pudlu :kox:

Polak powinien kibicowac polakom a nie podniecać się obcymi drużynami :cool1:

na czole to sobie wytatuuje :kox:

Opublikowano

Póki co mi w Polsce najbliższy jest Lech ale zrozum to człowieku że ja tego kibicówania do Barcelony nie wziąłem sobie z Kapelusza. Mogę się założyć że nie przeczytałes tylu artykułów i książek o Zawiszy co ja o FCB :)

Opublikowano

Mogę się założyć że nie przeczytałes tylu artykułów i książek o Zawiszy co ja o FCB :)

codziennie czytam conajmniej kilka artykułów o Zetce w conajmniej kilku serwisach i gazetach :gwizdanie:

i conajmniej 2 razy w tygodniu jestem na stadionie (treningi syna) :gwizdanie:

.....chłopcze :evil:

Opublikowano

No wybacz ale ja mam na stadion 2100km :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale macie problemy :kox::polew:

Opublikowano

To nie ja :(:decayed:

Opublikowano

Ale macie problemy :kox::polew:

po lewej masz wódke a po prawej zakąske

jaki z tego morał :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:ssij::evil:
Opublikowano

Ale macie problemy :kox::polew:

po lewej masz wódke a po prawej zakąske

jaki z tego morał :naughty:

:polew:

Nie dla Psa Kiełbasa :polew:

Opublikowano

:ssij::evil:

i Ty przeciwko mnie :blink:
Opublikowano

W środę Skonto Ryga vs Wisła Kraków... Chwila prawdy dla polskiej piłki... :decayed:

Opublikowano

W środę Skonto Ryga vs Wisła Kraków... Chwila prawdy dla polskiej piłki... :decayed:

Już się boję :polew:

Opublikowano

Nawet tego nie będę oglądał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.