Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualizacja gotowa :naughty:

Chyba się jednak trochę wysypała Ziom :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aktualizacja gotowa :naughty:

Chyba się jednak trochę wysypała Ziom :decayed:

tak to jest jak się łapska wpycha do czyjegoś projektu :polew:
Opublikowano

Aktualizacja gotowa :naughty:

Chyba się jednak trochę wysypała Ziom :decayed:

tak to jest jak się łapska wpycha do czyjegoś projektu :polew:

Dokładnie!

Jarko wchodzi z butami, tzn gumiokami :decayed: :decayed:

Opublikowano

pewnie teraz jest czerwony ze złości i walczy z tymi tabelami :polew:

Opublikowano

Coś czuję, że nas zaraz zj**ie, że się z niego nabijamy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Coś czuję, że nas zaraz zj**ie, że się z niego nabijamy :decayed: :decayed:

najwyżej :kox:

bądźmy cwaniakami do końca :evil:

Opublikowano
  • Autor

U mnie się normalnie wszystko świeci :mysli:

Opublikowano

Coś czuję, że nas zaraz zj**ie, że się z niego nabijamy :decayed: :decayed:

najwyżej :kox:

bądźmy cwaniakami do końca :evil:

Łokej :kox: :kox:

Jarko wklej że tabelę!

Jarko zjebałeś ją!

Jarko co żeś narobił!

Jarko to jest nasz Zią!

:kox: :kox:

Opublikowano

w I lidze widać tylko loga klubowe.....a tak to 3 razy [X]

Opublikowano
  • Autor

Nie no poważnie, nawet na drugiej przeglądarce teraz sprawdzam i jest okey...

3 tabelki wstawiłem, no chyba że se jaja ze mnie robicie to będzie gumiakiem w... :evil:

Opublikowano

U mnie się normalnie wszystko świeci :mysli:

Wygląda to tak, jakbyś nie umieścił tabeli i obrazków na serwerze, tylko trzymał na własnym kompie.

Albo umieścił na serwerze, ale bez jakichś brakujących obrazków.

Odśwież stronę (ten wątek) i zobacz czy Ci się wyświetla wszystko.

Opublikowano

Nie no poważnie, nawet na drugiej przeglądarce teraz sprawdzam i jest okey...

3 tabelki wstawiłem, no chyba że se jaja ze mnie robicie to będzie gumiakiem w... :evil:

powaga.....a doceń to,bo żadko bywam poważny :polew:
Opublikowano
  • Autor

Wgrałem na postimage... Dobra, zaraz wgram gdzie indziej i te loga troche powiekszę :)

Opublikowano

Co chcecie tabela ekstraklasy jest aktualna :decayed:

Z I ligi to tylko loga zostały :naughty:

Opublikowano

Wgrałem na postimage... Dobra, zaraz wgram gdzie indziej i te loga troche powiekszę :)

Wgraj na imageshacka.

Tabelę ekstraklasy widać, a ona jest na imageshacku.

Być może forum nie lubi się z post image :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Spokój pryszcze, zaraz będzie dobrze :evil:

Opublikowano
  • Autor

Wgrałem na postimage... Dobra, zaraz wgram gdzie indziej i te loga troche powiekszę :)

Wgraj na imageshacka.

Tabelę ekstraklasy widać, a ona jest na imageshacku.

Być może forum nie lubi się z post image :mysli:

Poszedłem na łatwiznę bo mi sie nie chciało na shacka wgrywać.

Ten postimage to jest w szybkiej odpowiedzi do forum przypisany :gwizdanie:

Opublikowano

Poszedłem na łatwiznę

widać.....yyyyy tzn nic nie widać :decayed:
Opublikowano

Test

1at2slhes

strz.jpg

Postimage jest zjebany.

Mówię to oficjalnie :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.