Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bydgoszcz.jpg

policja prowokowała.....jak zawsze zresztą :rolleyes:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bydgoszcz.jpg

policja prowokowała.....jak zawsze zresztą :rolleyes:

wiem ze zawsze tak jest ,ale pieknie wyglada ten baner nad chłopakami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bydgoszcz.jpg

policja prowokowała.....jak zawsze zresztą :rolleyes:

wiem ze zawsze tak jest ,ale pieknie wyglada ten baner nad chłopakami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

pełna kultura :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Prawdziwy, oddany, wierny kibic nie przejmuje się opiniami innych na temat klubu więc daj spokój.

Przyzwyczaiłeś się czy na TV Barca mówili :naughty:

Opublikowano

Prawdziwy, oddany, wierny kibic nie przejmuje się opiniami innych na temat klubu więc daj spokój.

Przyzwyczaiłeś się czy na TV Barca mówili :naughty:

w programie "Dzień Dobry Camp Nou" mówili :polew:
Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Uczy się kadrować :naughty::polew:

Opublikowano

Uczy się kadrować :naughty::polew:

ale kw*rwa już mam :kox:

nie idzie mi :wallbash:

Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:

:good:

Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? :mysli::polew::decayed:

Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:

:good:

Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? :mysli::polew::decayed:

:naughty:

PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On :cool1:

Opublikowano

właśnie widziałem :shocked: wszyscy go chcieli a teraz nie ma gdzie grać, boje sie że skończy jak Smolarek :thumbdown: oby w Polonii :naughty::decayed:

Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:

:good:

Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? :mysli::polew::decayed:

:naughty:

PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On :cool1:

:decayed: a pól litry Zawiszy to on czy ona? :cool1::polew:

Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:

:good:

Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? :mysli::polew::decayed:

:naughty:

PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On :cool1:

:decayed: a pól litry Zawiszy to on czy ona? :cool1::polew:

ono :decayed:
Opublikowano

Koledzy te tabele w pierwszym poście bardzo fajna sprawa tylko czy będzie to ktoś aktualizował :mysli::tongue4:

właśnie pracuje nad tym :gwizdanie:

:good:

Byłoby już gotowe jakby Zawisza była na I miejscu? :mysli::polew::decayed:

:naughty:

PS "był" a nie "była" bo Zawisza to On :cool1:

:decayed: a pól litry Zawiszy to on czy ona? :cool1::polew:

ono :decayed:

Tak myślałem :mysli::tongue4:

Opublikowano

coś aktualizacja tabeli nie idzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja gotowa :naughty:

Opublikowano

Aktualizacja gotowa :naughty:

ja widze 3x X :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.