Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5 stron o wklejeniu tabelki.....a wystarczyło że bym to zrobił po swojemu :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Aaaa... Jarko, zrób inaczej.

Z ciekawości.

Spróbuj dać link nie do http://s2.postimage.org/8e0y87n1e/strz.jpg a do http://postimage.org/image/1at2slhes/

Ciekawe czy to coś zmieni :mysli:

Nic nie zmieni. Jedno to jest adres obrazka, a drugie to link do obrazka :wink4:

Opublikowano

No i imageshack hula.

Kox :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 12:58_________________________________________________Teraz tylko Strzelcy, wyjustujcie, dajcie bombki i Smerfy (musi się ładnie prezentować) i będzie do zaakceptowania :kox:

Opublikowano

wklej jeszcze jakie pary są w następnej kolejce (najlepiej połącz to z wynikami) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

5 stron o wklejeniu tabelki.....a wystarczyło że bym to zrobił po swojemu :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wina serwera, tak to by to 3 min. trwało...

Ale jak chcesz zwykłe teksty wklejać to proszę bardzo :wink4:

Opublikowano

za***iście Jarko :kox:

Opublikowano

5 stron o wklejeniu tabelki.....a wystarczyło że bym to zrobił po swojemu :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wina serwera, tak to by to 3 min. trwało...

Ale jak chcesz zwykłe teksty wklejać to proszę bardzo :wink4:

nie no jest git.....tylko te pary następnej kolejki :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Pary w środę bo już ich nie ma gdzie wcisnąć :mysli:

Opublikowano

Już widzę jak wy będziecie to prowadzić :kox: aktualizacja będzie co 2 miesiące no chyba że się leszczu będzie starał :polew:

Opublikowano

Już widzę jak wy będziecie do prowadzić :kox: aktualizacja będzie co 2 miesiące no chyba że się leszczu będzie starał :polew:

zaraz się postaram o odcisk dłoni na twojej twarzy :kox:

tabele będą na bierząco aktualizowane....z typerem też nie będzie już lipy :hi:

Opublikowano

Możemy się założyć? :kox:

Opublikowano

Już widzę jak wy będziecie do prowadzić :kox: aktualizacja będzie co 2 miesiące no chyba że się leszczu będzie starał :polew:

zaraz się postaram o odcisk dłoni na twojej twarzy :kox:

tabele będą na bierząco aktualizowane....z typerem też nie będzie już lipy :hi:

Apropos Typera, tak patrząc na moje typowanie, to dochodzę do wniosku, że w kilku przypadkach typowałem chyba wyniki, które bym chciał żeby padły :decayed:

Zapomniałem, że to nie koncert życzeń :decayed:

A nie, w sumie to tylko przy 1 meczu mam duże wątpliwości.

Fenerbahce - Besiktas JK

Opublikowano
  • Autor

Już widzę jak wy będziecie to prowadzić :kox: aktualizacja będzie co 2 miesiące no chyba że się leszczu będzie starał :polew:

Koledzy z TV Barca Nam będą pomagać :naughty:

Opublikowano

Możemy się założyć? :kox:

jak przegrasz zostajesz fanem Realu i polskiej piłki ligowej (a-klasa i b-klasa) :naughty:
Opublikowano
  • Autor

A tak w ogóle to robienie coś przy tych logach i tabelkach jest kompletnie poronione...

Na operze wyświtla mi inaczej jak na chromie... Nie wiem czemu ten drugi ma loga I ligi i tabelki do lewej przesunięte a nie wycentrowane i na obu przeglądarkach tam gdzie są loga Śląska, Widzewa, Wisły i Zagłębia wszystkie jakoś dziwnie są ściśnięte inaczej jak pozostałe...

:kox:

edycja Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:15

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

Opublikowano

Ja w wolnej chwili mogę pomoc coś podliczyć i wyśle na pw :)

Opublikowano

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

Jest pro :good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________Pany, możecie wywalić z Typera mecz Fenerbahce-Besiktas.

Mecz przełożony na czas nieokreślony.

To pokłosie afery korupcyjnej nad Bosforem.

Opublikowano

Pogoń na 1-szym.

Wigilia , cy cóś ???

Opublikowano

???

Opublikowano

Ja w wolnej chwili mogę pomoc coś podliczyć i wyśle na pw :)

bujaj się ,poradzimy sobie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________

Dobra, wcisnąłem terminarz jeszcze :kox:

gdzie bo chyba mam pi*de na oczach :blink:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________

Pany, możecie wywalić z Typera mecz Fenerbahce-Besiktas.

Mecz przełożony na czas nieokreślony.

To pokłosie afery korupcyjnej nad Bosforem.

poprostu nie uwględnimy wyniku przy podliczaniu :wink4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 23:30_________________________________________________ku*wa :wallbash:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/07/25/mecz-zawisza-olimpia-elblag-bez-udzialu-publicznosci/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.