Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Walcie sie. Robcie se dalej jaja ...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądacie Śląsk :?:

Oglądacie.

Pierwsze 25 minut świetnie, potem przygaśli.

Ale generalnie znów grają pozytywnie.

Opublikowano

narazie we Wrocławiu 0:0 trwa przerwa

Opublikowano
  • Autor

Szkoda niewykorzystanych sytuacji :thumbdown:

Opublikowano

Co ten Śląsk opie...la !?

Opublikowano

Nie wykorzystane sytuacje lubia się mścić :( Juz 3:0 powinno byc :(

Opublikowano

Orestowi to chyba się krew zagotowała :)

Opublikowano
  • Autor

k**wa, ale pudłują :wallbash:

Opublikowano

Orest chyba zaraz zawału dostanie

relacja wysłannika z Turcji:

A oto pierwszy meldunek Bodziacha z Gaziantep: "Nasze grajki padną. Tu jest 70 stopni w cieniu. Wszyscy już mają bilety na mecz. Ledwo żyje. W życiu nie byłem w takim ukropie. Podobno będzie komplet" :)

Moze byc ciezko :(

Opublikowano

Szkoda, że Śląsk nie przechylił szali na swoją korzyść.

Sytuacji mieli od groma.

Z Legią w dniu dzisiejszym nie wiążę zbyt wielkich nadziei niestety...

Opublikowano

Szkoda, że Śląsk nie przechylił szali na swoją korzyść.

Sytuacji mieli od groma.

Z Legią w dniu dzisiejszym nie wiążę zbyt wielkich nadziei niestety...

No niestety :confused4: choć sercem jestem za (L) to rozum mówi co innego....

A Sląsk pupy dał niestety :thumbdown: tyle sytuacji i nic z tego.

Opublikowano

Legia się ugotuje w tej Turcji.

Jeżeli chodzi o Śląsk to dawno nie widziałem polskiej drużyny z tyloma okazjami do strzelenia bramki i "tak rewelacyjną skutecznością" :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Powoli ekstraklasa przejmuje najlepszych grajków II ligi Holenderskiej...

Najpierw Voskamp, później Benson a teraz kolejny super snajper - van der Biezen.

Do tego Ljuboja, Saganowski, Iliew, Genkov, Sikorski, Sikora, Żewłakow, Niedzielan, Frankowski, Cani, Sernas, Rudnevs - jak żaden z nich nie zawiedzie to liga w tym roku może być baaardzo ciekawa :kox:

Opublikowano

Faktycznie, mamy Bizona :decayed:

W tym momencie szukamy jeszcze kogoś kto mógłby zagrać na pozycji Klicha, tj. ofensywnego pomocnika.

Co nie zmienia faktu, że jeśli tylko do sobotniego ranka dojdzie certyfikat Koena, najprawdopodobniej zagramy 4-4-2 bez klasycznego rozgrywającego.

Opublikowano

Walcie sie. Robcie se dalej jaja ...

:kox:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 19:38_________________________________________________
Dziś na po południowym treningu bydgoskiego Zawiszy pojawił się 22 letni Niemiec, napastnik, wychowanek szkółki i piłkarz FC Schalke 04 Gelsenkirchen Dominik Wassi.
:naughty:
Opublikowano

Jest legia w TV ?

Opublikowano
  • Autor

Nie, Turcy za dużo kasy chcieli :thumbdown:

Opublikowano

Generalnie mecz nudny jak flaki z olejem.

Gaziantepspor lepszy z tej nędzy.

Legioniści ruszają się jak muchy w smole, co akurat nie dziwi biorąc pod uwagę warunki jak i przygotowanie fizyczne, które zwykle aplikował Skorża przed sezonami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.