Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A już jutro sparing:

Man Utd - Barcelona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

anglia nas lubi :thumbdown:

nie ważne...jest szansa wyjść z 2 miejsca w barażach :decayed:

jak najbardziej realne

ale zawsze lepiej niż espana,bo już myślałem

ale żonie od początku mówiłem,że ENG bo dawno ich nie wylosowaliśmy :)

Opublikowano

Mieliśmy duuuużo szczęścia w losowaniu, przynajmniej są jakieś szanse na awans :good: Anglia tez gra nierówno więc przy dużym szczęsciu możemy ich ograć :kox::decayed:

Opublikowano

Anglie i San Marino to chyba w " pakiecie " mamy :naughty: ale losowanie nie jest takie złe. Szanse są.

Opublikowano

A już jutro sparing:

Man Utd - Barcelona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:sick3:
Opublikowano
  • Autor

Obstawiam Hiszpanię i Francję w naszej grupie :kox:

I Barcelonę :kox: ( no sam sie prosisz :decayed: )

Yeabany :kox: Jego miejsce jest zdecydowanie w Realu :cool1:

To była bramka na 3-0 a i tak przegrali 5-4 :naughty:

Dobry mecz Ronaldinho :good:

Opublikowano

Neymar niech se idzie gdzie chce :kox: :kox: :kox:

Mam to w dópie :decayed:

Ronaldinho ładnie grał ale to był przebłysk w czasach przedemerytalnych :decayed::wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:25_________________________________________________

A już jutro sparing:

Man Utd - Barcelona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:sick3:

:ssij: farfoclu :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czy Neymar w Realu będzie grał tak jak w Santosie, czy np tak jak ostatnio w Copa America :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czy Neymar w Realu będzie grał tak jak w Santosie, czy np tak jak ostatnio w Copa America :naughty:

Będzie grzał ławę, wchodził na końcówki i po sezonie góra dwóch odejdzie :gwizdanie:

Opublikowano

On wogóle nie bedzie grał w Realu :kox: :kox: :kox:

Jarko tak sobie tylko ŚNI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy Neymar w Realu będzie grał tak jak w Santosie, czy np tak jak ostatnio w Copa America :naughty:

A kto ma grać jak nie on :?: Benzema :naughty:

Szybki, zwinny, zwrotny i bajeczna technika - drugi CR7

Mou się tam musi nieźle podniecać :gwizdanie:

On wogóle nie bedzie grał w Realu :kox: :kox: :kox:

Jarko tak sobie tylko ŚNI :decayed:

Milcz Bonku bo Cie Grześ uciszy :decayed:

Opublikowano

Przecież on nawet kropka dać nie może :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale z liścia jak najbardziej :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano

A kto ma grać jak nie on :?: Benzema :naughty:

wróci Adebayor za kilka razy mniejszą kasę :decayed: w Man City już jest spalony więc zrobi wszystko żeby przejść do Realu. A Mou nawet go lubi więc pewnie pod koniec okna transferowego coś tam wynegocjują :)

Opublikowano

Jak realu nie lubie tak im nie zycze Adebajora w składzie - toszto drewno jest :polew::kox:

Opublikowano

A już jutro sparing:

Man Utd - Barcelona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

I co taka cisza?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 12:11_________________________________________________Inspektorku :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ło tam 1 - 2 dla ManUtd

Żeby mozna było powaznie podejść do tego meczu musieli by grać optymalnymi składami a tak nie było :cool1:

Ale brava Man Utd :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ciekawy jestem jak/co/kiedy bys cos napisal, jakby wynik byl inny.

A tak to cisza :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.