Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żartowałem oczywiście :rolleyes:

Ale prawdą jest że taką karierę jak Warzycha ( nie grał w najmocniejszej lidze ) i mimo wszystko Dudek to raczej żaden piłkarz ostatnio nie zrobił... Mielcarski, Kosecki, Krzynówek :kox:, Brzęczek, Świerczewski, Lewandowski i inni żadnymi potentatami w europie nie byli...

może Boruc - jesli dalej będzie grał ( w Celtiku był debeściakiem - to fakt)

Świetna wiosna w Fiorentinie i jak tylko utrzyma ten poziom to na euro przynajmniej na jednej pozycji będziemy mieli prawdziwy kłopot bogactwa... Boruc czy Szczęsny :gwizdanie:

szkoda, że Kuszczak tak mało gra w MU, a mam nadzieję, że Szczęsny będzie nr 1 w Arsenalu. Tak jak Boruc jest mocny psychicznie, Fabian, też jest dobry, ale zdarzyło mu się za dużo wpadek w lidze :kwasny:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 23:24_________________________________________________może gdyby W.Kowalczyk nie łapał kontuzji, to coś by zrobił więcej w La Liga :rolleyes:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Allah Akbar :decayed:

Opublikowano

Allah Akbar :decayed:

to ma wiele znaczeń :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Allah Akbar :decayed:

to ma wiele znaczeń :decayed:

I tak to potraktuj :decayed:

Opublikowano

Allah Akbar :decayed:

to ma wiele znaczeń :decayed:

I tak to potraktuj :decayed:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Allah Akbar :decayed:

to ma wiele znaczeń :decayed:

I tak to potraktuj :decayed:

:decayed:

:decayed:

Opublikowano

już w przyszłym roku będzimey oglądać :kox: chyba, że się dołożycie, to może coś wcześniej :decayed:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 00:37_________________________________________________

terrorystów z Al Kaidy tak do USA nie eskortowali :gwizdanie:

za granicą już straszą polskimi kibolami [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 00:49_________________________________________________jarko, miałeś już spać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Polskiego kibola do terrorysty porównujesz :blink:

Do Ahmeda :shocked:

Ahmed (przez HHHH) martwy terrorysta.

Derby na SS i Nasz super graf zniszczony :thumbdown:

Wpuścić chołote na salony... Całe szczęście już se to odnowiliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

Polskiego kibola do terrorysty porównujesz :blink:

Do Ahmeda :shocked:

Ahmed (przez HHHH) martwy terrorysta.

Derby na SS i Nasz super graf zniszczony :thumbdown:

Wpuścić chołote na salony... Całe szczęście już se to odnowiliśmy :gwizdanie:

dla takich meczów jak WDŚ warto żyć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Derby... Wiadomo :naughty:

Opublikowano

Co tam ciekawego dziewczyny? :decayed:

Opublikowano

Co tam ciekawego dziewczyny? :decayed:

nic ciekawego sprzedawczyku zafajdany :evil:

szkoda że na zlot nie jedziesz to nauczyłbym Cie nie donosić :kox:

:decayed:

Opublikowano

Co tam ciekawego dziewczyny? :decayed:

nic ciekawego sprzedawczyku zafajdany :evil:

szkoda że na zlot nie jedziesz to nauczyłbym Cie nie donosić :kox:

:decayed:

:polew:

Opublikowano

Nie spuszczaj się Majka :kox: napisałem to do jaj skoro Zielony i tak cię zj***l :decayed:

Opublikowano

Nie spuszczaj się Majka :kox: napisałem to do jaj skoro Zielony i tak cię zj***l :decayed:

przyjedź do bydgoszczy, polecisz rundke po bieżni stadionu Zawiszy podczas meczu w szaliku widzewa na golasa i będziemy kwita :kox:
Opublikowano

Kolejny marzyciel :kox:

Ligę lepiej podlicz :)

Opublikowano

Ligę lepiej podlicz :)

Ty masz wieczne 0pkt :laghing2:
Opublikowano

Wal się bonku :kox:

Opublikowano

Wal się bonku :kox:

uuuuuuu na którymś zlocie Cie dopadne :kox:
Opublikowano

Nie mogę się doczekać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.