Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za komentator, imbecyl :wallbash: przecież ten kolo w ogóle nie zna się na lidze ang. :rolleyes:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________

a o której jutro ManU-ManC o tarcze wie ktoś?

Gdzieś to będzie mozna obejrzeć?

chcę zobaczyć na Man City dostanie srogie lanie :evil: :evil: :evil:

czy dostaną lanie, to zobaczymy. Ale na 90% Man Utd wygra i na bank będą wyżej na koniec sezonu niż Man C. dlaczego ?

1) Man C. nie mają takiej mentalności zwycięzców jak czerwone diabły

2) dopóki w Man C. będą grać tacy idioci jak Balotelli, ta drużyna nie wygra ligi ang. :)

:naughty:

podsumowując:

City strzeliło 2 bramki z niczego, nie przeprowadzili żadnej akcji, którą można by było zapamiętać :gwizdanie:

za to 2 bramka United :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

k**wa ale lipa żal :thumbdown:

Opublikowano

gdzie to city ???

ale udupili !

Opublikowano

ku*** ale lipa żal :thumbdown:

:tongue4:

gdzie to city ???

ale udupili !

Burza w szatni MU i się chłopaki zebrali -efekt City nie dało rady. :naughty:
Opublikowano

eeetam zachodnie klubiki :sick3:

Opublikowano

eeetam zachodnie klubiki :sick3:

proszę Cię :facepalm::decayed:

Opublikowano

No i Legia spuściła nam perfekcyjny łomot.

Pokazała, jak się powinno grać w piłkę, nie wysilając się do tego za bardzo.

Jedyne pocieszenie dla mnie, że idealnie trafiłem wynik w typerze...

Opublikowano

No i Legia spuściła nam perfekcyjny łomot.

Pokazała, jak się powinno grać w piłkę, nie wysilając się do tego za bardzo.

Jedyne pocieszenie dla mnie, że idealnie trafiłem wynik w typerze...

ładna bramka Carcovii, ale obrony to ta drużyna nie ma :blink: miałem wrażenie, że każdy zawodnik z linii obrony mówi w innym języku i grają ze sobą pierwszy raz :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 19:40_________________________________________________FC Bayern München 0-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 :kox: :kox:

Opublikowano

ładna bramka Carcovii, ale obrony to ta drużyna nie ma :blink: miałem wrażenie, że każdy zawodnik z linii obrony mówi w innym języku i grają ze sobą pierwszy raz :gwizdanie:

Obrona (a w zasadzie jej brak) to jedno.

My nie umiemy wyjść kombinacyjnie z piłką z własnej połowy.

Piłkarze w drugiej połowie oddychali rękawami.

Na tę chwilę jesteśmy wraz z Podbeskidziem i ŁKSem głównymi kandydatami do walki o utrzymanie.

Znowu...

Opublikowano

ładna bramka Carcovii, ale obrony to ta drużyna nie ma :blink: miałem wrażenie, że każdy zawodnik z linii obrony mówi w innym języku i grają ze sobą pierwszy raz :gwizdanie:

Obrona (a w zasadzie jej brak) to jedno.

My nie umiemy wyjść kombinacyjnie z piłką z własnej połowy.

Piłkarze w drugiej połowie oddychali rękawami.

Na tę chwilę jesteśmy wraz z Podbeskidziem i ŁKSem głównymi kandydatami do walki o utrzymanie.

Znowu...

a Szatałow coś się chwalił, ze kupiliście jakiegoś holendra, podobno lepszy niż Voskamp, coś więcej o nim wiadomo ?

Opublikowano

Że ma xywę Bizon.

I z gracją tegoż Bizona się po boisku porusza :kox:

Nie no Stary, poważnie jest tragedia.

Zarówno pod względem taktycznym, przygotowania fizycznego jak i.... piłkarskim po prostu.

Opublikowano

Że ma xywę Bizon.

I z gracją tegoż Bizona się po boisku porusza :kox:

Nie no Stary, poważnie jest tragedia.

Zarówno pod względem taktycznym, przygotowania fizycznego jak i.... piłkarskim po prostu.

za dobrze to w tej chwili nie wygląda, musi tak być skoro przysnęło mi się na tym meczu :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Powiem Ci tak:

Jeśli na tym meczu przyciąłeś komara, to na spotkaniu z Koroną spałbyś niedźwiedzim snem :wink4:

Tutaj przynajmniej się coś działo. Oczywiście głownie za sprawą Legii i naszej wyśmienitej obrony...

Opublikowano

Barca, Barca, Baaarca :decayed:

Opublikowano

Barca, Barca, Baaarca :decayed:

takie posty będe usuwać :gwizdanie:
Opublikowano

Grzegorz, widzę, że Zetka zremisowała. Nie zdałeś żadnej relacji :gwizdanie:

Opublikowano

Grzegorz, widzę, że Zetka zremisowała. Nie zdałeś żadnej relacji :gwizdanie:

wk***ia mnie ten cały trener Kubot.....nie gra się jednym napastnikiem

3 mecze i 3 remisy....jeden gol strzelony :wallbash:

tak było w II lidze za Murawskiego z jednym napadziorem....przyszedł Topolski ustawił 2 w linii ataku i nie przegraliśmy żadnego meczu,2-3 zremisowaliśmy a reszte wygraliśmy co dało nam awans

oby Kubot się nie trzymał kurczowo Swojej taktyki :rolleyes:

Opublikowano

Grzegorz, widzę, że Zetka zremisowała. Nie zdałeś żadnej relacji :gwizdanie:

wk***ia mnie ten cały trener Kubot.....nie gra się jednym napastnikiem

3 mecze i 3 remisy....jeden gol strzelony :wallbash:

tak było w II lidze za Murawskiego z jednym napadziorem....przyszedł Topolski ustawił 2 w linii ataku i nie przegraliśmy żadnego meczu,2-3 zremisowaliśmy a reszte wygraliśmy co dało nam awans

oby Kubot się nie trzymał kurczowo Swojej taktyki :rolleyes:

"jednym" napastnikiem to nawet Mou gra :wink4:

ważne, że obrona gra dobrze, wiadomo, zespół buduje się od tyłu. Nie wiem jak tam wygląda gra w ataku, ale jeżeli dobrze się bronią, to również będzie dobrze :good:

Opublikowano

O ja pier**le....

Check this out.....

Prezentacja Klubu Kibica Reprezentacji Polski

Opublikowano

propagandy jak za komuny :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.