Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spartak właśnie kupił nigeryjskiego napastnika z fenerbahce - emenike za 10mln euro .

Po wczorajszym meczu już widać że to nie ta sama słaba Legia co w zeszłym sezonie, ale jednym meczem to sie Mistrza nie zdobywa. Musicie sie jeszcze postarać, bo Wisła ma też smaka na 14 mistrzostwo :D

Pożyjemy zobaczymy.... ;)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Opublikowano

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Gratuluję wygranej w derbach regionu :good:

Opublikowano

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Wypadek przy pracy?

Jak to sie stało? :polew:

Opublikowano

Zawisza lepszy z derbach regionu :dance:

Olimpia Grudziądz 0-1 Zawisza Bydgoszcz :cool1:

Wypadek przy pracy?

Jak to sie stało? :polew:

jak Ci łeb spadnie z karku to będzie wypadek przy pracy :kox:

peAce dzięki :hi:

Opublikowano
:kox:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________Makaveli żarty :wink4::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

http://euro2012.wp.pl/title,Boniek-to-juz-bylaby-k-przesada,wid,13678670,wiadomosc.html?ticaid=1cd30

uczepili się chłopaka jakby to była tylko jego wina, i tak sobie PZPN pogrywa z nami, a tu talary syp syp do kieszonki na naszych oczach :sick3:

Skoro dostał karę to dlaczego ma niby grać :?:

To tak jakbyś żonie codziennie mówił jak bardzo ją kochasz, a ona co wieczór przprawiała by Ci rogi...

Dla szmaciarzy nie ma litości - kara musi być :evil:

BTW Fajny wczoraj meczyk Craxy :good: szkoda że GD przegapiłem :disgust:

Opublikowano

http://euro2012.wp.pl/title,Boniek-to-juz-bylaby-k-przesada,wid,13678670,wiadomosc.html?ticaid=1cd30

uczepili się chłopaka jakby to była tylko jego wina, i tak sobie PZPN pogrywa z nami, a tu talary syp syp do kieszonki na naszych oczach :sick3:

Skoro dostał karę to dlaczego ma niby grać :?:

To tak jakbyś żonie codziennie mówił jak bardzo ją kochasz, a ona co wieczór przprawiała by Ci rogi...

Dla szmaciarzy nie ma litości - kara musi być :evil:

BTW Fajny wczoraj meczyk Craxy :good: szkoda że GD przegapiłem :disgust:

a gdzie reszta szmaciarzy co robili ściepy? tylko o to mi chodzi... :kwasny: przecież tam były grupowe zrzuty,
Opublikowano
  • Autor

Przecież dostali kary, a akurat Piszczek byłby jedynym z ostatniej grupy ukaranych który mógłby grać bo akurat zrobił karierę i jest w bundeslidze... Uważasz to za sprawiedliwe ?

Opublikowano

no pewnie że nie, ale jak wszyscy to ok :good: bo nie lubię (równych) i równiejszych :naughty:

Opublikowano

A barca się wczoraj ślizgnęła .... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no pewnie że nie, ale jak wszyscy to ok :good: bo nie lubię (równych) i równiejszych :naughty:

Ja też nie lubie dlatego uważam że dla wszystkich ta kara powinna obowiązywać na cały świat w rozgrywkach na szczeblach regionalnych...

Niech grają w jakiś tam rezerwach przez ten czas żeby formy nie zgubić...

A barca się wczoraj ślizgnęła .... :thumbdown:

Kurde, żałuję że nie oglądałem...

Ale musiał być dobry mecz dla Realu bo nawet Daymoon coś Nam tu ucichł :gwizdanie:

Opublikowano

oglądałem meczyk, no i real dobrze ale był po pełnym okresie przygotowawczym, a barca praktycznie treningi bez udziału najlepszych, i to trenowali podobno od niedawna :mysli: Messi dołączył kilka dni temu do barcy, jak to powiedział Trzeciak : "najbardziej improwizowany obóz przygotowawczy wśród najlepszych drużyn w historii"

ale i tak barce w tym sezonie może pokonać teraz tylko jedna drużyna :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wiedzieli że będzie GD, sami Sobie ten okres przygotowawczy wymyślali... Real był w USA, Barca grała w Audi Cup...

Mieli tyle samo czasu... Oczywiście to dopiero początek i zupełnie inaczej może być na koniec ligi, ale chyba już dawno nie było tak żeby ktoś Barcę zmusił do gry w głębokiej defensywie...

To może być ciekawy sezon :good:

Opublikowano

No pierwsza cała połowa Barca nie grała nic a strzeliła dwie bramki :wallbash: No i fanów Barcy może martwić forma Abidala :thumbdown: Jeśli do środy się nie obudzą to puchar powinien być dla Realu

Opublikowano

oglądając wczorajszy mecz doszedłem do wniosku, że w miarę dobrą formę w barcelonie prezentują tylko Iniesta i Alexis Sanchez ( ten drugi ma niesamowicie szybką nogę i świetnie drybluje)

Ciekawe czy Fabregas załapie się do I składu :mysli: :gwizdanie:

A komentatorzy, jak zawsze na TVP1 byli do d.... :thumbdown:

Opublikowano

Real :sick3:

Barca :sick3:

ale to już wiecie :polew:

Opublikowano

Alexis Sanchez ( ten drugi ma niesamowicie szybką nogę i świetnie drybluje)

No Alexis był wczoraj chyba najbardziej widocznym graczem w Barcelonie. Widać było, że nie zawsze wiedział co ma robić, ale trochę ogrania i będzie groźny. Pedro chyba też ciut lepiej niż Villa, tyle że temu drugiemu ten jeden piękny strzał wyszedł :confused4: Za to Messi porównywalnie do formy z Copa America

Opublikowano

Valdes wczoraj bez zarzutu.

Reszta kiepska...

Nie wiem po co kupili Fabregasa.

Tiago bedzie na lawie siedzial,a szkoda.

Ozil graczem meczu.Ogolnie Real ladnie sie prezentowal wczoraj.WIeksza skutecznosc i piatke to by wrzucili Farsie.2 bramki po fuksie i barca uratowala remis.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.