Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaa na dzisiejsze Gran Derby :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe ilu zdąży oddać typ :)

Opublikowano
  • Autor

taaa na dzisiejsze Gran Derby :naughty:

Pewniaków nie typujemy :naughty:

Opublikowano

Kiepsko widzę Wisłę dzisiaj. Gra jak na wyjeździe.

Opublikowano

Kiepsko widzę Wisłę dzisiaj. Gra jak na wyjeździe.

APOEL dobry zespól, nie bez powodu był rozstawiony w el do LM :wink4:

Opublikowano

Kiepsko widzę Wisłę dzisiaj. Gra jak na wyjeździe.

APOEL dobry zespól, nie bez powodu był rozstawiony w el do LM :wink4:

Bardzo dobrze poukładany ten Apoel :gwizdanie: Wisła nie istnieje jako drużyna, tylko indywidualnie akcje ale może coś z tego będzie :naughty:

Opublikowano

Kiepsko widzę Wisłę dzisiaj. Gra jak na wyjeździe.

APOEL dobry zespól, nie bez powodu był rozstawiony w el do LM :wink4:

Bardzo dobrze poukładany ten Apoel :gwizdanie: Wisła nie istnieje jako drużyna, tylko indywidualnie akcje ale może coś z tego będzie :naughty:

jak widzę, jak wisła te rzuty rożne wykonuje :facepalm: zero zagrożenia dla bramki APOELU :thumbdown:

i dlaczego wtedy jest tylko 4 zawodników wisły w polu karnym cypryjczyków? :thumbdown:

Opublikowano

diaz nie potrafi grac

Opublikowano

ładna akcja, graty :oklaski:

Opublikowano
:good: :good: Przylozyl
Opublikowano

Wzorcowa kontra, zamarkowanie strzału i dogranie do Małeckiego wysmienite.

Niestety to jedna z niewielu okazji, dobrze, że wykorzystana.

Opublikowano
  • Autor

Komentatorzy: To jest bardzo dobry wynik :kox::polew: :polew: :polew:

Będzie ciężko, to chyba najlepszy jak dotąd rywal na R22 :gwizdanie:

Opublikowano

Komentatorzy: To jest bardzo dobry wynik :kox::polew: :polew: :polew:

Będzie ciężko, to chyba najlepszy jak dotąd rywal na R22 :gwizdanie:

prawda, jedyny, który na poważnie startuje do LM ( na drodze Wisły)

Moim zdaniem muszą ćwiczyć stałe fragmenty gry, bo to, jak wykonywali rzuty rożne :thumbdown: to lepiej w A-klasie ja wykonywałem :wink4:

A wiadomo - stałe fragmenty gry, to duże zagrożenie :)

Opublikowano
  • Autor

Mym skromnym zdaniem słaby Małecki, bardzo dużo strat - stać go na więcej...

Apoel bardzo dobry technicznie, przeszłość niektórych grajków daje do myślenia...

Opublikowano

Mym skromnym zdaniem słaby Małecki, bardzo dużo strat - stać go na więcej...

Apoel bardzo dobry technicznie, przeszłość niektórych grajków daje do myślenia...

jak to się mówi: Wiśle udała się ta jedna akcja :wink4:

Ale przyznaję, że to APOEL przeważał i dyktował warunki gry przez jakieś 70 min

Ciekawy jestem rewanżu Wisły, tak samo jak meczu Udine- Arsenal

Opublikowano
  • Autor

1-1 :kox:

Opublikowano

1-1 :kox:

było by git :naughty:

tylko zastanowiłem się, co lepiej - dostawać baty w LM czy powalczyc o pkt i kase w LE :mysli: ( choć ta LE też mocna)

Opublikowano
  • Autor

Kasa w LM jest znacznie większa i chyba lepsze już baty tam... O punkty w LE niech Śląsk i Legia walczą :wink4:

Opublikowano

Kasa w LM jest znacznie większa i chyba lepsze już baty tam... O punkty w LE niech Śląsk i Legia walczą :wink4:

myśle, że masz rację

A szczerze mówiąć solidna drużyna ten Apoel :naughty: Myślałem, że będą grać jak typowe greckie drużyny, ale bliżej jej do tych najlepszych Bałkańskich drużyn :gwizdanie:

Opublikowano

Dramaturgia do samego konca :decayed: ,szkoda ze Szpakowski nawet sie z nazwisk nie przygotowal ... :polew: :polew:

Powiem tak ...dzis Real zagral super naprawde, wprawdzie ze zmeczona i nieprzygotowana Barcelona ,ale jednak ten maly kurdupel co mu pilka sie do butow klei jest FENOMENALNY . Jeden blysk i gol , drugi blysk i gol i na koncu jeszcze ten wolej ...

Potwierdza sie to co mowilem .. w Realu bedzie jak w Chelsea silowo i po hamsku (Marcelon... co to jest za malpiszon, o Pepe nie wspomne choc dzis sedzia byl dla niego laskawy) . Wprawdzie troche symulacji bylo (po jednej jak i drugiej stronie) ale generalnie Krolewscy graja po hamsku .

p.s.Ronaldo w wielkich meczach jak zawsze zawodzi , Alves dzis zagral doskonale. !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.