Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy :wallbash: szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...

Trzeba kupić trzech piłkarzy z światowej półki żeby iść do przodu.

Na obronę: Martin Cecares. (Mam nadzieje, że uda im się dopiąc ten transfer).

Na pomoc: Eden Hazard

Na atak: G. Rossi lub Higuain

:hi:.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pisząc o tych napastnikach jako "światowa klasa" to trochę na wzrost a już napewno Rossi aż tak wybitnym napastnikiem nie jest :)

Opublikowano

Pisząc o tych napastnikach jako "światowa klasa" to trochę na wzrost a już napewno Rossi aż tak wybitnym napastnikiem nie jest :)

ale na pewno byłby lepszy niż obecni napastnicy Juve, którzy potrzebują kilkunastu sytuacji na strzelenie gola :good:.

Barcelonie można pozazdrościć Xaviego. Takiego rozgrywającego to ze świecą szukać... :disgust:.

Już chyba nie ma takiego piłkarza jak Henry co strzelał bramki z niczego...

Opublikowano

Villa też czasami potrafi strzelić z niczego :) taki Xavi to się trafia raz na pół wieku i oby następny też był w Barcelonie :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 13:48_________________________________________________Nie mówiąc już nic o Iniescie :kox:

Opublikowano

dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy :wallbash: szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...

Trzeba kupić trzech piłkarzy z światowej półki żeby iść do przodu.

Na obronę: Martin Cecares. (Mam nadzieje, że uda im się dopiąc ten transfer).

Na pomoc: Eden Hazard

Na atak: G. Rossi lub Higuain

:hi:.

niech biorą Rudneva :kox::decayed:

Opublikowano

dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy :wallbash: szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...

Trzeba kupić trzech piłkarzy z światowej półki żeby iść do przodu.

Na obronę: Martin Cecares. (Mam nadzieje, że uda im się dopiąc ten transfer).

Na pomoc: Eden Hazard

Na atak: G. Rossi lub Higuain

:hi:.

niech biorą Rudneva :kox::decayed:

może od razu Brożka :naughty:

Opublikowano

dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy :wallbash: szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...

Trzeba kupić trzech piłkarzy z światowej półki żeby iść do przodu.

Na obronę: Martin Cecares. (Mam nadzieje, że uda im się dopiąc ten transfer).

Na pomoc: Eden Hazard

Na atak: G. Rossi lub Higuain

:hi:.

niech biorą Rudneva :kox::decayed:

może od razu Brożka :naughty:

ja bym mu dał szansę :naughty: a 5mln eur na Juve to chyba śmieszna kwota :gwizdanie:

Opublikowano
:facepalm:...
Opublikowano

:facepalm:...

rozwiń swoją myśl, bo aż jestem ciekaw :mysli:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

zaczynają :>

Opublikowano

obstawiam 1:0 :kox:

Opublikowano

2 : 0 :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
:nabijasie::ban:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:01_________________________________________________ :good:
Opublikowano

póki co, mecz wyrównany :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Piłkarza wezwano przed komisję dyscyplinarną.

- Podczas ostatniego meczu ligowego został pan usunięty z boiska za kopnięcie obrońcy drużyny rywali w głowę i bardzo niesportowe zachowanie.

- Słowo honoru, nie chciałem! Byłem kompletnie pijany i myślałem, że kopię sędziego!

Opublikowano

Piłkarza wezwano przed komisję dyscyplinarną.

- Podczas ostatniego meczu ligowego został pan usunięty z boiska za kopnięcie obrońcy drużyny rywali w głowę i bardzo niesportowe zachowanie.

- Słowo honoru, nie chciałem! Byłem kompletnie pijany i myślałem, że kopię sędziego!

:polew:

Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

standardowo Barcelona pokaże jak ogrywa sie Real :decayed:
Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

standardowo Barcelona pokaże jak ogrywa sie Real :decayed:

Wihajster innej odpowiedzi po Tobie się nie spodziewałem ale obyś miał racje. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.