Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale tutaj nikt nie płacze i nie ma pretensji :gwizdanie:

nie bierz tak osobiście - mówiłem o grajkach z Realu :naughty:

A to, że część graczy realu czy barcy przewraca się przy najmnijeszym kontakcie z przeciwnikiem to już inna bajka :cool1:

Najlepsze jest to, że oni symulują tylko jak grają ze sobą :polew::thumbdown:

Z tym się zgadzam w 100% :good:

Aczkolwiek więcej faulują (2x więcej) grajki z Realu, co nie znaczy że Barca lepiej symuluje. :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wychodzi na to,że nic i nikt nie jest już wstanie zatrzymać Barcy aby zdobyć ten puchar króla :)

Opublikowano

No chyba już nie, a może Mirandes :kox:

Opublikowano
  • Autor

wychodzi na to,że nic i nikt nie jest już wstanie zatrzymać Barcy aby zdobyć ten puchar króla :)

Taki puchar pocieszenia :naughty:

Opublikowano

Zaraz obok Ligi Mistrzów i Ligi :naughty: Jarek skup się na trampkarzach :decayed:

Opublikowano

Jarek skup się na trampkarzach :decayed

właśnie Jarku co tam słychać w Hutniku :decayed:
Opublikowano

Taki puchar pocieszenia :naughty:

:polew: :polew:

Jak zwykle od rana w dobrym humorze :naughty:

Opublikowano

Panowie Ja nie wiem co wy oglądaliście itd mowa do tych co twierdzą ze faulu nie było i Ramos zdobył prawidłową bramkę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Barcelona vs Real Madrid 2-2 - Sergio Ramos Disallowed GOAL - Copa Del Rey [25.01.2012]

Widać ewidentnie jak Ramos dwiema rękami ciągnie za rękę Alvesa :cool1: dzięki czemu wyproacował sobie pozycję do oddania strzału głową ! Jak można powiedziec ze faulu nie było :wallbash:

Opublikowano

Panowie Ja nie wiem co wy oglądaliście itd mowa do tych co twierdzą ze faulu nie było i Ramos zdobył prawidłową bramkę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Barcelona vs Real Madrid 2-2 - Sergio Ramos Disallowed GOAL - Copa Del Rey [25.01.2012]

Widać ewidentnie jak Ramos dwiema rękami ciągnie za rękę Alvesa :cool1: dzięki czemu wyproacował sobie pozycję do oddania strzału głową ! Jak można powiedziec ze faulu nie było :wallbash:

niejeden sędzia faulu by nie odgwizdał :wink4:

a w lidze angielskiej nie odgwizdał by co drugi :wink4:

Opublikowano

k**wa ale w każdej lidze inaczej się podchodzi do tych spraw, w Angli gra opiera się na sile fizycznej i stąd większą granicą faulu. W hiszpani większość piłkarzy to karakany po 170cm wzrostu więc więcej sędziowie gwiżdża.

Opublikowano

Stanley sorrki ale chyba tylko taki który by tego nie widział :gwizdanie:

Wypracowanie sytuacji faulem do oddania strzału to FAUL!

ps. Liga Hiszpańska to nie Angielska! W Angli również takie faule gwiżdżą! Jak i totalne "bobole"

Panowie k... przecież wiecznie Rela okazuje się ze ma ujowych sedziów czyli co wszyscy sa przeciwko Nim ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley sorrki ale chyba tylko taki który by tego nie widział :gwizdanie:

Wypracowanie sytuacji faulem do oddania strzału to FAUL!

ps. Liga Hiszpańska to nie Angielska! W Angli również takie faule gwiżdżą! Jak i totalne "bobole"

Panowie k... przecież wiecznie Rela okazuje się ze ma ujowych sedziów czyli co wszyscy sa przeciwko Nim ? :polew: :polew: :polew:

każdy ma swoje zdadnie na ten temat i ja to szanuje :wink4:

Opublikowano

41862710150550946499178.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Bieniek nie podjudzaj atmosferty!

Zadna z tych "rąk" nie nadawała sie nawet do tego by myśleć o karnym! No ludzie zlitujcie się :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Z gry tez barca byla lepsza? :decayed:

Opublikowano

Z gry tez barca byla lepsza? :decayed:

jak zawsze :decayed:
Opublikowano

Bieniek tobie wiecznie źle, jak dziecku. Macie w lidze dziesiątki karnych które dostajecię za byle co to chociaż się zamknij. :kox:

Opublikowano

Z gry tez barca byla lepsza? :decayed:

W pierwszym meczu zdecydowanie Barca lepsza aż wstyd dla Realu ze u Siebie dał sie tak zepchnać , w drugim hmmmm obietkywnie ciut lepszy Real .

Opublikowano

Z gry tez barca byla lepsza? :decayed:

W pierwszym meczu zdecydowanie Barca lepsza aż wstyd dla Realu ze u Siebie dał sie tak zepchnać , w drugim hmmmm obietkywnie ciut lepszy Real .

nie wiem czy Barcy nie brakowało trochę sił w końcówce :rolleyes:

Opublikowano

Bieniek tobie wiecznie źle, jak dziecku. Macie w lidze dziesiątki karnych które dostajecię za byle co to chociaż się zamknij. :kox:

Co zle?Czy po ewidentniue przegranych meczach cos marudze?Nie.Uznaje wyzszosc i gratukluje gry.Niestety po wczorajszym nie moge tego powiedziec.Takze sam sie zamknij dejmoon...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.