Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Juve :kox::notworthy: 20 meczow bez porazki,oj kibicie Milanu boja sie w tym roku :naughty::evil:

ja bym powiedział że Juve musi się ostro spinać jak chce uciec w tabeli słabemu Milanowi w tym roku... :cool1:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 10:37_________________________________________________

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

ja bede sie cieszyl jezeli juve sie dostanie do LM :) mistrzostwo w tym roku byloby szokiem,poniewaz aktulany sklad juve nie jest skladem na mistrza wloch,ale jezeli bedzie LM to i bedzie kasa i transfery a wtedy milan ma pozamiatane,milan ma wieksze szanse na mistrza bo ma w skladzie Ibre,moj brat oglada duzo meczow milanu i mowi ze bez Ibry milan nie istnieje,on duzo strzela ale tez duzo asystuje,wiekszosc akcji przechodzi przez niego,tak jak wczoraj sam strzelil a pozniej asysta 2-0 i po meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve ma tylko tą przewagę, że z tymi najgroźniejszymi rywalami osiągnęło w pierwszej rundzie dobre rezultaty i większość meczy rewanżowych zagra u siebie z nimi (oprócz Milanu). Jedyną szansą na ucieczkę są same zwycięstwa, o co bardzo trudno w tym sezonie;)

Oglądałem trochę mecz Milan-Lazio i ten trzon Ibrahimovic-Robinho-Seedorf-Nocerino znaczy wiele w drużynie Milanu, a przecież K.P.Boateng jest jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juve musi nauczyc sie wygrywac z tymi cienkimi zespolami bo tak zdobywa sie mistrzostwo,zobacz milan przegral w tym sezonie 3 razy ale leje te wszystkie zespoly o 7-8 miejsca w dol,a my juz w tym sezonie stracilismy punkty u siebie z genoa,bologna,cagliari,na wyjezdzie z chievo,catania zeby chociaz 2 mecze z tych byly wygrane to byloby 4 punkty wiecej teraz a 5 wiecej niz milan

to samo jest w Hiszpani nawet jesli barca wygra 2x z realem to i tak uwazam ze real wygral juz lige bo real zwyczajnie nie traci punktow z innymi druzynami,nawet jak jada na wyjazd do valencii,sevilli to i tak wygrywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie walka do końca o mistrza, wreszcie... :>

ja uważam że największym błędem milanu było oddanie Pirlo do największego rywala ...

z tego co oglądałem Juve to Pirlo praktyczne w każdej akcji bramkowej ma "pass to assist"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ostra rywalizacja o scudetto do ostatniego meczu. Najgroźniejszym rywalem Juve jest AC Milan. Jutro mecz z Parmą i koniecznie muszą być 3 pkt. Ciekaw jestem dwumeczu w półfinale w Coppa Italia. Pierwszy meczu na wyjeździe, rewanż u siebie.

Juve brakuje piłkarza o charakterystyce jak Ibrahimovic (uciekł kiedyś z tonącego statku), który będzie potrafił sam strzelić bramkę i też pomóc drużynie. W tej roli bym widział Higuaina + Hazard na pomoc :decayed:.

Wierze w to, że na koniec sezonu Juve zaskoczy pozytywnie... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pasjonować się walką dwóch zespołów o majstra w lidze hiszpańskiej :tongue4: szkoda Higuaina bo jest kontuzjogennym graczem i gdyby nie to, to miałby więcej nastrzelanych goli niż krystyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pasjonować się walką dwóch zespołów o majstra w lidze hiszpańskiej :tongue4:

Wihu, Dajmoon - no jak możecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc Ci zart nie poszedł :cool1:

Ja sie uśmiałem :naughty:

Bo ty inny jestes :decayed:

jarko

nie pękaj, nie jesteś inny :wink4:

fajny montaż, nie ma co :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny montaż, nie ma co :good:

A dzięki. Sam filmik robił mi brat bramkarza, ja tylko dokładałem loga, reklamy i spalsh :)

Moje nagrania to głównie wywiady, konferencje i reportaże - właśnie wróciłem z kręcenia materiału o nowym sponsorze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Juve trafił dzisiaj Simone Padoin... :kwasny::disgust::angry::wallbash::thumbdown::rolleyes:. Kur... kolejny szrot po Boriello... i mało tego... To jest transfer definitywny... 5 mln euro poszło w piz*u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny transfer choć nie wiem jakie są możliwości tego gracza? 5 baniek za 28-latka to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...