Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Milan-Juve 1-2 :kox: :kox: :kox:

Ibrahimovic zdrajca pokonany! Robinho w kiepskim stylu próbował wywalczyć rzut rożny, nadałby się do Barcy marny aktorzyna, a Caceres zdobył piękną brameczkę :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Barcelona w finale Pucharu Króla :good:

Opublikowano

Barcelona w finale Pucharu Króla :good:

:good:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 23:13_________________________________________________

2:0 Xavi :>

proponuję zmienić swój avatar :hi:

Opublikowano

Milan-Juve 1-2 :kox: :kox: :kox:

Ibrahimovic zdrajca pokonany! Robinho w kiepskim stylu próbował wywalczyć rzut rożny, nadałby się do Barcy marny aktorzyna, a Caceres zdobył piękną brameczkę :)

Druga bramka Caceresa ala Del Piero :kox:. Nawet Alex by się nie powstydził takiej bramki :hi:. Bardzo fajnie, że wrócił do Juve. Jako piłkarz dojrzał w Sevilli. Teraz pójść za ciosem i wygrać Coppa Italia

Widać różnicę?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/puchar-wloch-juventus-wygral-z-milanem,1,5021546,wiadomosc.html

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/puchar-krola-barcelona-pokonala-valencie-i-awansow,1,5021535,wiadomosc.html

Brak słów :thumbdown::wallbash:. Pewnie redaktorzy Onetu na widok gry Barcy biją żołnierza po kasku...

Juve jest na dobrej drodze w powrocie na szczyt :przebiegly:.

Opublikowano

Bramka Caceresa ala Del Piero dokładnie :)

Dajcie jakiś link do tej bramki, gdzie ją można zobaczyć? :mysli:

Opublikowano

Capello zrezygnował - ciekawe kogo znajdą?? :cool1:

Opublikowano

2:0 Xavi :>

Zapożyczyłęm sobie twój avatar :decayed:

za***isty i jakże prawdziwy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

2:0 Xavi :>

Zapożyczyłęm sobie twój avatar :decayed:

za***isty i jakże prawdziwy :kox: :kox: :kox:

jest niezgodny z regulaminem forum :gwizdanie:

Opublikowano

Ło tam :decayed::wink4:

Opublikowano

Juve :notworthy: 2 raz z rzedu wygrana z Milanem na ich terenie :evil: cieszy zwyciestwo Barcy :notworthy:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 14:27_________________________________________________Federacja Hiszpańska Piłki Nożnej chciała rozegrać Finał Pucharu Króla w Madrycie ponieważ oba stadiony (calderon, sb) mogą pomieścić dużą ilość kibiców ale ten pierwszy odpadł na starcie z powodu koncertu i został stadion Realu no ale z racji że w finale zagra Barca to Real najle se wymyślił remont stadionu :polew: żenada :thumbdown:
Opublikowano

Te kibic...przypomnij sobie rok 2004.i co tez zenada?

Opublikowano

Tyle widzisz Bieniek w tym roku to Real czekał do ostatniej chwili i się wycofał po tym jak Barca awansowała a w 2004 roku władze miasta Barcelony z góry wskazały stadion olimpijski do rozegrania finału :) i to zanim Real i Saragossa awansowały do finału misiu więc jeśli już chcesz rozmawiać to się przygotuj :decayed:

Opublikowano

A co w tym dziwnego,ze odmówiły odwiecznemu rywalowi rozegrania meczu o puchar i w ktorem najprawdopodobniej wygraja?

Poza tym dzien szybciej jest final LM.Real ma duze szanse na wygrana i gdzie wtedy bylaby feta??

Misiu pysiu kazdy dba o swoje....

Opublikowano

Jaka Feta :polew: fete będziecie mieć jak odpadniecie w ćwierćfinale z Barcelona :kox:

Opublikowano

Widzisz jaki Ty glupiutki jestes....

I o czym tu z toba dyskutowac...

Wlasnie przez takich przyglupow nie lubi sie barcy.

Opublikowano

Wzajemnie :)

Opublikowano

Jak co roku firma doradcza i audytorska Deloitte opublikowała ranking najbogatszych klubów piłkarskich na świecie w sezonie 2010/2011. W tegorocznym zestawieniu Milan podobnie jak przed rokiem, zajął siódme miejsce i zarazem pierwsze we Włoszech, a jego przychody wyniosły 235,1 miliona euro. W czołowej 20 najwięcej klubów, sześć, jest z Anglii. Drugie miejsce zajmuje Italia ze swoimi pięcioma przedstawicielami. Dalej są Niemcy z czwórką, Hiszpania z trójką i Francja z dwójką. Oto pierwsza dziesiątka rankingu:

Real Madryt €479.5 milionów

FC Barcelona €450,7 milionów

Manchester United €367 milionów

Bayern Monachium €321,4 milionów

Arsenal €251,1 milionów

Chelsea €249,8 milionów

Milan €235,1 milionów

Inter €211,4 milionów

Liverpool €203,3 milionów

Schalke 04 €202,4 milionów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.