Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś nie wiedział to: Szreniawa jest zbudowana w 95% z drużyny Hutnika, która przed upadkiem spółki za darmo broniła Nowohuckich barw łącznie z trenerem. Dyrektorem sportowym jest tam gość, który prowadzi w Hutniku szkółkę piłkarską... Piłkarze jakich wymieniłeś są mieszkańcami Nowej Huty, cała czwórka. Dwóch poszło do Limanovii bo tam kasa jest, dwóch WRÓCIŁO do Nas :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok Jarek ale mi chodzi że lider ma problemy.ale dzięki za takie info. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, nie mają kasy i nie płacą od kilku miesięcy. Bardzo tam wysokie kontrakty były za co płaciła gmina. W takiej Limanovii jest sponsor przynajmniej, Szubryt. W kraju jest kryzys, gminy teraz biedne i już nie dają na kluby jak wcześniej. U Nas w lidze z tego powodu wycofał się lider z rozgrywek, Mogilany.

Opublikowano

no tak Szubryt daje bo pierwsza drużyna jest jego.a po drugie on ma zapędy na 2 lige w następnym sezonie.a czy mu wyjdzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No ten cały Garzeł był w Górniku teraz na testach, Dziadzio to lider strzelców w III lidze także transfery dobre. A Szubryt płaci jeszcze więcej jak Szreniawa... Powoli robi się w Polsce paradoks że jak ktoś nie ma bogatego sponsora to nawet w IV lidze nie ma za co grać...

Opublikowano

dokładnie bo też patrzą na kase.popatrz limanovia jak nie miała szubryta to siedziała pod koniec tabeli w 4 lidze.[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 20:40_________________________________________________albo taka Termalica wiocha zabita dechami a teraz vice lider 1 ligi. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no wiesz wiadomo że na pewnym poziomie musi byc konkret kasa i bez wsparcia jakiegoś sponsora większego daleko nie zajdziesz... Ale w ligach okręgowych to już trochę przesada... Ściąga się tu znane nazwiska na emeryturę i płaci po 5-6tyś miesięcznie...

Opublikowano

dokładnie bo też patrzą na kase.popatrz limanovia jak nie miała szubryta to siedziała pod koniec tabeli w 4 lidze.[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 20:40_________________________________________________albo taka Termalica wiocha zabita dechami a teraz vice lider 1 ligi. :polew:

mam tylko nadzieję, że ta Termalica nie awansuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja się obawiam że awansuje... Ciekawe gdzie będą grać, podobno stadion Unii Tarnów chcą przejąć...

Opublikowano

niech idzie, wróci za rok z podkulonym ogonem :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:06_________________________________________________

Ja się obawiam że awansuje... Ciekawe gdzie będą grać, podobno stadion Unii Tarnów chcą przejąć...

mam nadzieję, że zostaną wyprzedzeni przez Piast Gliwice :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

Del Piero moze juz nie gra jak kiedys ale jest czlowiekiem o wielkim sercu :good: w podstawowce biegalem w koszulce del piero :rolleyes:

dla fanow Juve

pamietam ten mecz :naughty: a sie podjaralem az :embarrassed:
Opublikowano

co Wy tak z tym Juve ciągle, przecież każdy dzieciak w Polsce wie że na Italii rządzi ACM!!! :>

p.s. Del Piero :ok2:

Opublikowano

!

Jutro zaległy mecz Juve z Parmą :)

Prezes Parmy najwyraźniej jest zainteresowany zatrudnieniem Alexa i zatrzymaniu go we Włoszech :)

http://futbol.pl/node/431828

Opublikowano

to jest tak ze Juve jest lepsze jesli chodzi o wyniki osiagane w serie A a Milan lepiej zawsze prezentowal sie w Europie

Opublikowano

Jak mnie wk***ia to zamieszanie ze stadionem narodowym to masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Non stop o tym pier**lą :kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:24_________________________________________________I do tego ten pajac dostanie ponad 500tys premii :disgust:

Opublikowano

Ogląda ktoś?

Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.