Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Cyfrze niema :confused4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogląda ktoś?

Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona

ja :decayed:
Opublikowano

Ogląda ktoś?

Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona

ja :decayed:

To wszyscy wiedzą. :decayed:

BTW Bayer póki co nie może wyjść ze swojej połowy. :naughty:

Opublikowano

leci coś, gdzieś na Cyfrze ? :mysli:

Opublikowano

leci coś, gdzieś na Cyfrze ? :mysli:

niestety :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:03_________________________________________________

Ogląda ktoś?

Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona

ja :decayed:

To wszyscy wiedzą. :decayed:

BTW Bayer póki co nie może wyjść ze swojej połowy. :naughty:

kwestia czasu a będą gole :naughty:
Opublikowano

leci coś, gdzieś na Cyfrze ? :mysli:

Necik. Oglądam w robo... :cicho::decayed:

leci coś, gdzieś na Cyfrze ? :mysli:

niestety :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:03_________________________________________________

Ogląda ktoś?

Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona

ja :decayed:

To wszyscy wiedzą. :decayed:

BTW Bayer póki co nie może wyjść ze swojej połowy. :naughty:

kwestia czasu a będą gole :naughty:

Też tak sądzę. :good::wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:07_________________________________________________No wreszcie :rolleyes::good: 0:1
Opublikowano

Sanchez :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Sanchez :kox: :kox: :kox:

:good: Właśnie strzelił drugą bramkę dla Barcy po tym jak Bayer strzelił na 1:1...
Opublikowano

1-2 :good:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:56_________________________________________________1-3 :good: 3 gole na wyjeździe nie do odrobienia na camp nou :decayed:

Opublikowano

Barca 100% ma dwumecz do przodu. :good:

Opublikowano

Lyon 1:0 :good:

Opublikowano

Lyon 1:0 :good:

Tylko 1:0... :cool1:
Opublikowano

Del Piero moze juz nie gra jak kiedys ale jest czlowiekiem o wielkim sercu :good: w podstawowce biegalem w koszulce del piero :rolleyes:

dla fanow Juve

pamietam ten mecz :naughty: a sie podjaralem az :embarrassed:

Dawid już nie biegasz w koszulce Del Piero? :naughty::decayed:.

Dlaczego tak daleko odchodzisz w przeszłość? Wystarczy sobie przypomnieć sezon 2008/2009:

5Kp3KOL7_mE

zw1QyoW9PTE

Z58BY6bUP7I

Bramka Del Piero 1:58 :kox::naughty::decayed:

!

Jutro zaległy mecz Juve z Parmą :)

Prezes Parmy najwyraźniej jest zainteresowany zatrudnieniem Alexa i zatrzymaniu go we Włoszech :)

http://futbol.pl/node/431828

Jutro muszą być 3 pkt.

Alex nigdzie się nie wybiera. Bardzo chciałbym, żeby zakończył karierę w Juve :).

Il Capitano wiele razy podkreślał przywiązanie do Juve i nie wydaje mi się żeby sam przechodził do innego włoskiego klubu. Zresztą sam o tym mówił. W przyszłym roku minie 20 lat Alexa w Juve. Oczywiście jak po zakończeniu sezonu 11/12 zostanie jeszcze w Juve na dłużej :good:.

Opublikowano
  • Autor

Przymulacie tym Juventusem bardziej jak niektórzy Barceloną :gwizdanie:

Opublikowano

Przymulacie tym Juventusem bardziej jak niektórzy Barceloną :gwizdanie:

w czwortek będzie o czym innym :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Już od dzisiaj powinno być :gwizdanie: A nie co tu sie wejdzie to wszędzie św. Alex z Turynu :decayed:

Opublikowano

Już od dzisiaj powinno być :gwizdanie: A nie co tu sie wejdzie to wszędzie św. Alex z Turynu :decayed:

chyba otworze im nowy temat o Juve niech nas tutaj nie męczą :bag::decayed:
Opublikowano

Już od dzisiaj powinno być :gwizdanie: A nie co tu sie wejdzie to wszędzie św. Alex z Turynu :decayed:

chyba otworze im nowy temat o Juve niech nas tutaj nie męczą :bag::decayed:

A drugi o trampkarzach :kox:

żart :) harry redknaap prawdopodobnie trenerem Anglii, w końcu zaczną grać ładna piłkę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.