Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

:bag:

Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

w którym miejscu?

Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

czy to przypadkiem nie te oszusty co kupowały mecze i jeszcze nie dawno grały w 2 lidze?? :mysli::decayed:
Opublikowano

Ciekawe skąd wzięli pieniądze na stadion :polew:

Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

czy to przypadkiem nie te oszusty co kupowały mecze i jeszcze nie dawno grały w 2 lidze?? :mysli::decayed:

Ciekawe skąd wzięli pieniądze na stadion :polew:

Jak byście nie wiedzieli Juve zostało uniewinnione i nie ma żadnych dowodów na to, że kupowali mecze... Całą aferę rozkręcił Inter tzw. Moratti :hi:. Pisał o tym David.

Oglądajcie sobie Barcelone, Man Utd, Hutniki itd. itp.

Opublikowano

Oglądajcie sobie Barcelone, Man Utd, Hutniki itd. itp.

spoko loko.Przypomnij mi z kim w tej edycji ligi mistrzów grało lub gra Juventus :naughty:
Opublikowano

Juve jest najlepsze koniec kropka :kox:

czy to przypadkiem nie te oszusty co kupowały mecze i jeszcze nie dawno grały w 2 lidze?? :mysli::decayed:

Ciekawe skąd wzięli pieniądze na stadion :polew:

Jak byście nie wiedzieli Juve zostało uniewinnione i nie ma żadnych dowodów na to, że kupowali mecze... Całą aferę rozkręcił Inter tzw. Moratti :hi:. Pisał o tym David.

Oglądajcie sobie Barcelone, Man Utd, Hutniki itd. itp.

:sarcastic:

Opublikowano

Juve gra :kox:

Nie interesujecie się sprawą Calciopoli, a farmazoniki wypisujecie, że oszusty, dajcie se siana :polew:

Kto by tam chciał oglądać te marne aktorzyny z Barcelony, najlepiej położyć się i płakać, udając, że zostało się sfaulowanym i jednocześnie podglądając co robi sędzia :polew:

28. min. Shirokov brameczka :naughty:, Zenit-Benfica 1:1 :)

Opublikowano

BTW

Czy to nie przypadkiem włosi są najlepszymi boiskowymi aktorami?...... ale może się jednak mylę :wink4:

Chyba nie ma sensu dalej dyskutować w tym temacie :)

Opublikowano

Oglądaćie Ligę Mistrzów? Ja oglądam powtórkę ManUtd - Liverpool tempo meczu za***iste :kox:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:45_________________________________________________Oglądaćie Ligę Mistrzów? Ja oglądam powtórkę ManUtd - Liverpool tempo meczu za***iste :kox:

Opublikowano

Piękna bramka :kox: Boateng i 1-0 dla Milanu.

Opublikowano

no Milan ładnie gra zaskoczyli mnie :good:ps szkoda że Szęsny nie bronił :polew:

Opublikowano

A co miał bronić? Przy obu bramkarz był bez szans :)[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:50_________________________________________________Kurde Milan jest mocny :kox:

Opublikowano

właśnie próbuję się zastanowić

Milan jest rzeczywiście mocny (niezły skład, trzeba przyznać) czy to Arsenal wyszedł totalnie nieprzygotowany do meczu

bo dziury w obronie były masakryczne, jakby żadnego ich ostatniego meczu nie widzieli

co do Arsene'a rzecz jasna nie podobna

także trochę mnie to zaskoczyło, nie wiem, co tu stwierdzić na chłodno .... :mysli:

Opublikowano

Dawno nie widziałem tak słabego Arsenalu :thumbdown: i tak dobrego Milanu :good:

Opublikowano

dobrze dla serie A ze Milan tak pojechal Arsenal :good: serie A musi sie odrodzic zeby znowu miec te 4 miejsca w LM

Opublikowano

Zlali ich niespodziewanie. :kox: :kox:

Dziś kluby reprezentujące Nas w Lidze Europy...

Wisła Kraków - Standard Liege

Legia Warszawa - Sporting Lizbona

Jask myślicie? Dazdą radę? :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze dla serie A ze Milan tak pojechal Arsenal :good: serie A musi sie odrodzic zeby znowu miec te 4 miejsca w LM

4 miesjca??

Dla kogo??

To tak jakby Polska miala 2 miejsca pewne :decayed:

Opublikowano

Przecież Włosi mieli długi czas 4 miejsca gwarantowane w LM po wygranej Milanu w LM i po tryumfie Włoch na Mistrzostwach Świata :) ale też uważam że im się nie należą 4 miejsca :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.