Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Wihu oglądasz mecz? :kox: ku*** ale Guardiola skład wystawił :kox:

nie oglądałem...Jaki skład?? cos nowego?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 07:38_________________________________________________

Czyżby początek końca dominacji Barcelony? :mysli:

e tam...po prostu zwykłe przesilenie chyba... :mysli::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Wihu oglądasz mecz? :kox: ku*** ale Guardiola skład wystawił :kox:

nie oglądałem...Jaki skład?? cos nowego?? :mysli:

3 bramki Osasuny - 3 za***iste błędy Pique :wallbash:

Od pierwszej minuty Iniesta, Xavi, Fabregas na ławce a w ich miejsce S. Roberto, Thiago i Masche :facepalm:

Pedro powinien wrócić do Barcy B :decayed:

I połowa to była po prostu tragedia :tongue4:

Czyżby początek końca dominacji Barcelony? :mysli:

Wątpie :gwizdanie: :gwizdanie: Nawet jeśli przegrają w tym sezonia La Liga to będzie większa motywacja w następnym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że przyczyna porażki Barcy zasługuje na głębszą analizę...

a) gra na 40% (tylko 2 bramki)

B) zmrożona murawa (brak możliwości wymuszania fauli przez zdobywcy Messiego, obawa przed twardym podłożem)

c) brak obozu przygotowawczego (efekt: najbardziej zamęczona pucharami ławka rezerwowych)

[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:10_________________________________________________tak poważnie to nie grali wszyscy bo Liga M jest w tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wygrywać nie można :wink4:

Za wczorajszą porażkę w 100% obwiniał bym Guardiole :cool1:

No skład wystawił co najmniej dziwny. :disgust: Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wygrywać nie można :wink4:

Za wczorajszą porażkę w 100% obwiniał bym Guardiole :cool1:

No skład wystawił co najmniej dziwny. :disgust: Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi...

Wystawił "starą" obronę po to żeby nie stracić bramki i rezerwową pomoc bo wiedział, że i tak coś strzelą :decayed: a podstawowym zawodnikom dał odpocząć przed LM, niestety nie przewidział, że Pique będzie miał słabszy dzień :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wygrywać nie można :wink4:

Za wczorajszą porażkę w 100% obwiniał bym Guardiole :cool1:

No skład wystawił co najmniej dziwny. :disgust: Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi...

Wystawił "starą" obronę po to żeby nie stracić bramki i rezerwową pomoc bo wiedział, że i tak coś strzelą :decayed: a podstawowym zawodnikom dał odpocząć przed LM, niestety nie przewidział, że Pique będzie miał słabszy dzień :thumbdown:

No niestety. ALe to był trudny mecz i dziwne, że nie zdawał sobie z tego sprawy. Drugim składem ligi się nie wygra. A dokładnie wie, że sytuacja jest powiedziałbym średnia i mimo wszystko stawia na graczy z ławki... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy jesteście dziwni... Wiadomo że taka drużyna jak Barca musi walczyć na kilku frontach i wiadomo że musi mieć do tego długą i mocną ławkę... Brak wartościowych zmienników świadczy tylko i wyłącznie o tym że ta drużyna w tym sezonie nie jest tak silna jakby się mogło wydawać... Na tą chwilę Real jest silniejszy i pomimo kompleksu Barcelony to Oni wygrają ligę co by tu Daymoon nie wymyślił bo oczywiście Guardiola zły skład wystawił i sędzia był beee :gwizdanie:

A Milan wczoraj drugą połowę miał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec już z Barcą :wink4: , oglądał ktoś wczoraj

M.U. vs the reds ? :kox:

M.U. vs The REDS takie mecze można oglądać! :evil::good: Szkoda, że bramka na 2:1 padła tak późno... :kox: Co do Barcy to mają wielki dołek ale to nie koniec... :gwizdanie:

Ale Wy jesteście dziwni... Wiadomo że taka drużyna jak Barca musi walczyć na kilku frontach i wiadomo że musi mieć do tego długą i mocną ławkę... Brak wartościowych zmienników świadczy tylko i wyłącznie o tym że ta drużyna w tym sezonie nie jest tak silna jakby się mogło wydawać... Na tą chwilę Real jest silniejszy i pomimo kompleksu Barcelony to Oni wygrają ligę co by tu Daymoon nie wymyślił bo oczywiście Guardiola zły skład wystawił i sędzia był beee :gwizdanie:

A Milan wczoraj drugą połowę miał :kox:

Wczoraj Barca zagrała słabo i tyle. Nie ma nic na swoje usprawiedliwienie. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko ja Barcy nie usprawiedliwiam tylko napisałem co się do tej porazki mocno przyczyniło :rolleyes:

No, a ja Ci odpisałem że się mylisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec już z Barcą :wink4: , oglądał ktoś wczoraj

M.U. vs the reds ? :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox:

dziś wypada obejrzeć Aston Villę vs man c*py :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...